PDA

View Full Version : Доколо България е демократична?(Есе)



class
02-28-2006, 12:48
](*,) Ако може за днес ще съм ви благодарен много ;)

class
03-05-2006, 15:53
~BUMP

Ако някой я има няма да я откажа и по-късно ;)

strange__
03-07-2006, 16:59
Не е толкова трудна темата :wink: Не ми се пиче цяло есе,но ше ти дам някои идейки:)
Значии...
:arrow: Мисля,че е направо задължително да отбележиш разликата в живота на българите преди и след 1989г.За това спокойно могат да ти помогнат майка ти и баща ти,дори баба ти...те за живяли и в двете времена така че няма да имаш проблем
:arrow: Разгледай нещата така...законово ние сме демократична република,която горе долу има законите на такава,но пък за какво са тези закони,които не се спазват?!И все пак е пълно с корупция,която не може да бъде изчистена до край,но може да бъде в много по-малки размери.
:arrow: А личното ми мнение по темата е,че в България е пълна анархия :!: Формално сме демократи,борещи се да достигнат вече доста напредналите западни страни,НО в действителност какви сме?!Жалката истина е,че сме просто едни наивници,които се доверяват.А обикновено именно наивниците са най-тъпкани :arrow: българският народ и неговите нужди непрекъснато са пренебрегвани,за да бъдат удовлетворени интересите на нашите "политици"!!!И не случайно сложих "политици" в кавички...просто те са примитивно подобие на такива,а доказателства колкото искаш!Извода е,че в България демокрация в пълния смисъл на думата няма :idea:
Надявам се да съм ти помогнала :D

01-29-2007, 20:47
eiii pls drasnete ne6ti4ko 4e i na men mi trqbva mnogo za utre plss