PDA

View Full Version : IZNEVQRATA!!!



crystal_tear
02-28-2006, 14:05
STRAHUVATE LI SE OT IZNEVQRA???ZDRAVEITE,NE ZNAM ZA VAS,NO NA MEN TOVA MI E NAI-GOLEMIQ PROBLEM,STRASHNO MNOGO OBICHAM PRIQTELQ SI I GO REVNUVAM OT VSICHKO I VSICHKI!!!MOLQ VI,DAITE MI SYVET KAK DA PREODOLEQ TOVA OTVRATIRELNO CHUVSTVO!!! ](*,)

thEClown
02-28-2006, 14:27
ischukai se s nqkoi drug i se zamisli kak bi se pochuvstval priqtelq ti ako razbere i dali e redno da mu e gadno kogato ti si shtastliva za malko s nqkoi drug dori i smao za ednoto ebane.BIli bilo redno da ti e gadno kogato toi e shtastliv zamislqla li si se dali go obichash .tazi tema ne e za tuk tuk temite sa samo za SEX

02-28-2006, 14:56
lelele,naistina ne sym se usetila kyde puskam temata,tva opredeleno ne e za SEX-a ](*,)

6u6inka
02-28-2006, 15:38
Изневярата е супер кофти нещо и мисля че е така и за двамата в една връкза. То се случва без да го искаш, не винаги е признак, че вече ти не го кефиш, просто се случва. При мъжете често се случва без чувства, а само от нужда или от желание за разнообразие. И аз бях и съм твърдо против изневерите, но така се случи, че и аз съм изневерявала. Беше ми гузно и гадно, за тва скъсах с момчето. Но приеми, тва го има във всяка връзка, рано или късно се случва. Като се замислиш в един брак, толкова години - не може да не се случи.
А това, че си ревнива е лошо, защото убива връзката. Разваля всичко хубаво, само защото ти си въобразяваш някакви филми. Ако имаш реален повод да се съмняваш в приятеля си - ОК, поговори с него и готово. Но постоянно да си тровите нервите с нещо безмислено е абсурдно. Това, че ти не си сигурна в него не бива да си го изкарваш на него.

air_J
02-28-2006, 16:12
Незнам дали това ще те успокой, или допълнително ще те психира, но се чувствам длъжен да те уведомя, че един човек ако реши да изневери може винаги да го направи и то без никой да разбере. С желание всичко се постига. По-добре не ревнувай толкова, не заради друго, а защото той ако иска дори и охрана да му наемеш пак може спокойно да си ти изневери безпроблемно. :-({|=

Svetlana_Pei4eva
02-28-2006, 18:12
amm za men iznevqrata e nai-gadnoto neshto...i az sum adski revniva i prosto nqmam ideq kakvo bih napravila ako razbera 4e priqtelq mi mi izneverqva,samo znam 4e 6te e mnogo losho.i za da se stigne do iznevqra prosto nqma smisal vruzkata da prodaljava (pone spored men de) zashtoto ne moje da tvardish 4e obi4ash nqkogo i v su6toto vreme da si s drug/a.ta taka ne mislq 4e ima na4in spresh da revnuvash

LoRinSeR
02-28-2006, 20:04
Зодия Рак ли си ? Не ревнувай, толкова ...

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-28-2006, 20:10
iznevqrata e edna ne izle4ima bolest koeto ti nosi mn bedi :( i zatova az si sazdadoh edno pravilo da vqrvam na 4oveka s koito sam i ako toi napravi taza gre6ka da mi izneveri da sam napravila taka 4e da ima doverie da mi go spodeli i da si pogovorim za tova za6toto kogato si s edin 4ovek si s nego za6otto go obi4a6 a mejdu obi4a6 i pritejava6 ima golqma razlika vseki 4ovek e svoboden da pravi kakvoto si iska i ti ne moje6 da zabrani6 ni6tu na priqtelqt si tyi 4e nqma polza ot straha ti i da se strahuvah i da ne se strahuva6 edno i sa6to

aqweR
02-28-2006, 22:49
разбрала си, че си ревнива? браво това е първата стъпка към справянето с проблема ти! :)
знам, че не можеш просто да спреш, но пътуване от 1000км не се минава без първата крачка.
опитай се просто да стискаш зъби вместо да показваш ревността си. едно, че това сигурно дразни приятеля ти... друго, че хората може би ще си помислят, че избиваш на комплекси :) (не че ти тряя кво мислят другите за тебе)
+ сама ще започнеш да се чувстваш по-добре и няма да се притесняваш за глупости :)

ПС: мене ме дразнят ревниви момичета :) а пък момчетата сме направо смешни в това отношение :) "стига си ми гледал гаджето уе еееййй" хаахха :) побърквам се :)

crystal_tear
03-01-2006, 16:52
10X horica!!!Mislq,4e nqma da e 4ak tolkova trudno,a pyk i se opitvam da se spravq s tazi revnust!!!Ne,ne sym rak,telec sym,no vse pak v horoskopa na teleca pi6e,4e deviza im e-"AZ PRITEJAVAM!" :lol: ,taka 4e tova mai ne e samo problem na racite....za sajalenie :(

LoRinSeR
03-01-2006, 16:59
10X horica!!!Mislq,4e nqma da e 4ak tolkova trudno,a pyk i se opitvam da se spravq s tazi revnust!!!Ne,ne sym rak,telec sym,no vse pak v horoskopa na teleca pi6e,4e deviza im e-"AZ PRITEJAVAM!" :lol: ,taka 4e tova mai ne e samo problem na racite....za sajalenie :(

Еми не мисля, че има по-ревнива зодия от рак, и по-голям ревнивец от мен :D