PDA

View Full Version : френски:(



sladkish4e
02-28-2006, 16:21
Моля ви се помогнете ми да намеря всякакви самоучители по френски език на бълг.език,преводачи и речници!Опитвам се да намеря програма с упражнения и граматика на френски език и я търся от 2 месеца но никаде не мога да намеря!Моля ви се ако някой знае някоя програмка или намери нещо да ми даде линк:)Благодаря предварително

devoika francuzoika
02-28-2006, 17:01
nikoga nqma da uspeesh da nau4ish frenski sas samou4iteli....ppo dobre se zapishi na nqkuv kurs vapreki 4e i tva ne e garancia...

Master_88
02-28-2006, 17:36
Най-добре е да се учи език със учител. Иначе с такива самоучители е слаба работа.

mil4eto_
03-01-2006, 10:07
Най-добре е да се учи език със учител. Иначе с такива самоучители е слаба работа.
абсолютно-вече уча френски втора година и е абсурд само да научиш нещо !но ако искаш отиди във френският културен център и си купи граматика с упражнения!

que-tu fais?
03-01-2006, 22:23
il y a dans l'internet qqu programes qui peuvent t'aider! Mais le meilleur c'est le professeur de francais! { lele kak go mrazq tva PASSE SIMPLE i subjonctif passe } xaxax :)
taq godina mn trudno , ne kat v 8 klas :)

sladkish4e
03-02-2006, 20:24
А спокойно аз си го у4а по 16 часа на седмица в даскало френския просто искам някой самоучител или програма или сайт с упражнения 6тото съм много зле и искам да се поопражнявам:)

mil4eto_
03-03-2006, 17:14
il y a dans l'internet qqu programes qui peuvent t'aider! Mais le meilleur c'est le professeur de francais! { lele kak go mrazq tva PASSE SIMPLE i subjonctif passe } xaxax :)
taq godina mn trudno , ne kat v 8 klas :)
тея времена са отврат! :smt067 :smt009

sladkish4e-кой клас си?

sladkish4e
03-03-2006, 20:13
Ми 8 клас съм и тоя френски просто ми ебава мамата:)[/i]

i'm so excited!
03-04-2006, 11:51
айде бе, passe simple не е толкова зле, що всички така го ненавиждат, виж subjonctif вече е кофти работа, но и то се преживява..
абе в интернет няма да намериш никви добри тестове и програми.. и аз те съветвам да отидеш във френския културен център или на славейков, където ще ти препоръчат добри граматики, да се запишеш в библиотека и да си взимаш френски книжки.. и друго добро упражнение е да гледаш филми на френски или пък френско радио.. абе идеи много=))
всички сме минали по тоя път , но когато почнеш химия и биология на френски, тогава ще видиш какво значи да ти се ебе мамичката 8) айде поздрави+)

m3rIcH
05-05-2009, 19:20
Aide be az ucha frenski sega sum 8 klas i na semica imam po 26 chasa frenski na kraq na tazi godina kakto vsichki podgotveta i nie is imame izpit .. i naistina e adski trudno pri polojenie che vsichki vremena ni gi davat smeseni..i ako hich ne si sqdash na guza shte ti trudno ne ami adski trudno i ne e garanciq che shte si vzemesh izpita tei che i 100 samouchitelq da si poruchvash i kupuvash i 100 chastni uchitelq da si namerish ti ako ne si sednesh na guza da uchish nqma kak da stane a puk ako veche si opitala kato si sqdash na guza znachiii....malko tupichka si padash.. :oops: :oops: :) :) :) P.P nishto lichno.. :)

Mastta
05-13-2009, 11:42
ами иди до книжарницата има много (лично баща ми има такъв по френски) но с тези самоучители най-много да си останеш на начално ниво така че вземи научи най-основните работи пък после с учител ..

afterforever
05-13-2009, 12:10
Най-добре е да се учи език със учител. Иначе с такива самоучители е слаба работа.

Слаба е чухши, аз сам съм научил 2 езика със самоучители на смея да твърдя високо ниво, след като на изпити изкарвам високи резултати. Всичко зависи от желанието, не от това дали са самоучители и само учители. Никой не е казал, еч като ходиш на часни уроци, ще научиш нещо, ако не седнеш да четеш вкъщи, нали? Което можеш да правиш и сама?

tItEufFf
05-13-2009, 13:34
http://www.lepointdufle.net/

Аз живе във Франция и в класа за чужденци учим в този сайт. Натисни Grammaire и си избери упражнение. Има и съвсем детски, но някои са си бая труднички..