PDA

View Full Version : Moderated:Разкажете за изпита след 7 клас..



tainstvenata
02-28-2006, 18:33
хора раскажете за испита след 7-ми клас?какво ви бе6е настроението?много ли се притеснявахте?с колко зажар6ихте 7-ми клас? и каква тема ву се падна?и с колко завар6ихте 7-ми клас? каак се смята бала и с какав трябва за да ви приемат в езикова или подобно добро у4или6те мерси предварително за6тото аз сам 7-ми клас и много се притеснявам :) :oops:


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

miloto_girl_4e
02-28-2006, 18:59
леле... като ти гледам правописа и просто... лошо ми става :|
пише се - разкажете,изпит,завършихте ,какъв..
какво ми беше настроенето преди изпитите ли.. ми..бях притеснена,защото от тези изпити ми зависи.. един вид бъдещето.. :?
завърших 7 клас с - 6.00,разбира се :mrgreen:
падна ми се "Една българка във време на изпитание" .. нещо такова май беше темата..
бала.. зависи от училището ..
но най-често - 2пъти успеха от 7 клас+2пъти оценката от единия изпит и два пъти оценката от другия изпит..
бала за някое елитно училище трябва да ти е над 30-31 ..

02-28-2006, 19:42
Абе притеснително си беше, щото ми беше за пръв път да ходя на такъв изпит. Явно с милото гърлче сме кандидатствали една година. Сега съм в 1АЕГ, балът се пресмята така - оценките по бел и матем.от дипломата + оценките от изпита по две. Ако имаш 5 по математика годишна и 6 по бел годишна, а на изпита по бел имаш 4, а по матем 5,например, бала ти е 5+6+2.(4+5)=29 което не беше много добре по мое време, моя беше 34 и нещо

02-28-2006, 20:01
няма нищо страшно около изпитите.най-важното е да не се притесняваш.вечерта преди изпита(по литература специално) ти препоръчвам да не учиш нищо,защото няма да запомниш нищо тогава.каквото си учила-учила,в последния момент не се прави това.най-добре да се наспиш хубаво,за да бъдеш бодра.за изпита си куши шоколадец,хапвай си там,пийвай си,и не се притеснявай,че времето няма да ти стигне,защото е лошо това да те притиска. :idea: сега е времето да учиш! :idea: не в последните седмици да започнеш да се вайкаш,че нищо не знаеш и да хукнеш по уроци.
това са май главните най-важни неща според мен.
успех ти желая \:D/

teenkopele
02-28-2006, 20:29
Малийййй :lol: , като се сетя за тея изпити и едва ли не почвам да се смея!
Е тогава какво здухано ми беше като се сетя...не е истина, но нормално :lol: .
Та като за начало бях доста зле подготвен. По математика бях пълна скръб, ходех на уроци при един съсед, решавах уж задачи, ама не вървеше.
По литература...да не говорим! За няколко от произведенията, не всички, знаех по 1-2, не повече теми, буквално наизуст 8) .
На изпита по математика, добре, че квесторките си затваряха малко очите, и аз имах една голяма гума, та едно момиче, което седеше пред мен, даде малко хелп. После аха да тръгне и ми вика: 'Тука слагаш това, това го триеш...' и айдеее 3.063 \:D/ !
По литература, пред самото даскало, малко преди да влезнем, като почнах насред двора да режа някаква тема, която естествено не се падна, и каква тълпа събрах малийййй :o :mrgreen: !
Естествено не се падна нещо, което знаех и се наложи да пиша каквото ми падне, но все пак....вземи това 4.125 :mrgreen: !
Еуфория голяма беше!
Ехххх, какви времена бяхаааааааа! \:D/ :lol: \:D/

[dataworm]
03-01-2006, 13:21
Одавна беше... Истината е, че седми клас ще ти липсва...

tainstvenata
03-01-2006, 13:45
10ь на си4ки :) и не сам свикнала да пи6а на бг на компа :) :)

dumbo_s
03-01-2006, 14:28
]Одавна беше... Истината е, че седми клас ще ти липсва...

Недей да си го помисляш аз съм седми клас.

[dataworm]
03-01-2006, 21:14
]Одавна беше... Истината е, че седми клас ще ти липсва...

Недей да си го помисляш аз съм седми клас.
Ще те чуя след още няколко години. :wink:

shalqlqlqlq
03-01-2006, 23:31
Брей, ма тук имало хора минали 7клас :-s Евалата :smt004

SummeRLove08
03-02-2006, 00:24
Амии винаги ми е много забавно като си спомням! :-D Само когато си спомня как целия клас се трепеше да ходи на уроци...луди пари се пръскаха! :lol:
Преди самия изпит естествено станах 2часа преди да изляза.Преговорих уводите(така ни беше учила една г-жа).И въпреки,че толкова не ми пукаше къде ще вляза,защото имах сведения че в така наречените елитни гимназии не винаги е розово:roll:...все пак бях притеснена.Иии там в стаята се засекохме с френдки и си приказвахме за живота.Айдее дойде време,някои щяха да припаднат :? :lol: :? И накраяидва една и вика: 'Ма то не са ли ви казали темата още'.Иии там казаха,падна ми се 'По жицата'.Изкефих се.Имах 5 :) По математика ми се видяха лесни задачките,ма не са били толкова лесни.. :lol: Имах 4 някъде.
Ма най-яко беше,че влязох там където исках! :P \:D/

stel4eto__
03-02-2006, 16:19
malee kat se seta... :shock:
predi izpita po literatura spah to4no 2 4asa za6toto ne mojah da zaspa a sled tva taman zaspah i se sabudih i pove4e ne zaspah,daje po edno vreme imah 4uvstvoto 4e ima nqkva bubole4ka v staqta,a pa samo kato se seta za takiva gadove i mi stava zle :oops: mnogo hora mi bqha kazvali da ne u4a prez denq predi izpita ama vaob6te,oba4e az vinagi prava si4ko na obratno i toq pat pak ne izneverih na praviloto si...i u4ih do poslednata sekunda ama vapreki tva ne zabravih ni6to ot tova koeto sam u4ila v posledniq moment dori pove4eto ne6ta o6te si gi pomnq...a we nemam dumi tva sam az vse pak
po matematika ve4e be6e drugo tam daje 6tqh da zakasneq,6toto si bqh zabravila ne6tata,sled tva v daskaloto razbrah 4e nqmam liniq,pergel i moliv a pa nz kvo sam slagala v plika i aide tar4i do nai blizkata otvorena knijarnica dobre 4e jenata e sviknala da vijda zaplesi kato mene posle kato ni vikaha po nomera da hodim v staite ne si 4uh nomera dobre 4e mama i edna fr bqha na blizo,4e...ne znam napravo :shock: :D
rezultatite posle ne bqh mnogo zle,a i vlqzoh to4no tam kadeto si iskah o6te ot na4aloto na 7 klas :lol: :
bg-5,125(dobre 4e mi se padna angelinka)
matematika-4,031(po matematika ima6e i ot tapite zada4i ot dvijenie i zatva samo 4 izkarah :lol: )

emotions
03-02-2006, 21:42
]Одавна беше... Истината е, че седми клас ще ти липсва...
хубави времена бяха... \:D/

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-03-2006, 10:26
хора раскажете за испита след 7-ми клас?какво ви бе6е настроението?много ли се притеснявахте?с колко зажар6ихте 7-ми клас? и каква тема ву се падна?и с колко завар6ихте 7-ми клас? каак се смята бала и с какав трябва за да ви приемат в езикова или подобно добро у4или6те мерси предварително за6тото аз сам 7-ми клас и много се притеснявам :) :oops:


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

haha awe ne e nishto osobenno nie v staqta se spukahme da se hilime :-D

psycho_girl
03-03-2006, 17:37
am 7mi klas si be6e mn got, zubri6 temite i otiva6 na izpit. po bg mnogo bqh spe4ena, no sled izpita ne me interesuva6e vuob6te izpita po matematika, oba4e po mate izkarah pove4e(kakvo da se pravi genii sum si :-D )bala ti e 2x izpita po mat + 2x izpita po bg + mate +bg ot diplomata,Az imah otli4en uspeh i estestveno vlqzoh ot purvo klasirane v daskaloto, kudeto iskah(pri tova bqh sred purviti v spisuka :D )na men mi se padna "po jicata"
are uspeh!

03-03-2006, 18:16
ami az se pritesnqvam 4e nqma da me priemat 6toty uspeha mi nqma da e otli4en... po literatura ne se pritesnqvam tolkova mn 6toty mi varvi pove4e no po matematika ako ne hodq na uroci nqma da imam poi4e ot 3 .. no da se nadqvam 4e 6e se spravq mersi mnogo na si4ki :smt007 super stee :)

tainstvenata
03-03-2006, 18:20
xaxax toq gost bqh az pak se obarkah :P

bilka
03-04-2006, 12:17
Честно да си призная доста се притеснявах и за двата. темата по литература беше май нещо за "По жицата" , а от математиката даже не помня задачите. Е, в крайна сметка имах 5.00 по литература и 4.300 и нещо...

Ronald
03-04-2006, 21:34
Imax 5.65 po literatura i 2.78 po matematika. I sega ucha v Humanitarna gimnaziq varna. :-D

killing_loneliness
03-05-2006, 17:02
Nishto slozhno nqma w izpitite...Prosto si sqdate na d-to i si 4etete temi4kite i si re6awate zada4kite :)

A i werno e, 4e bala se obrazuwa ot ocenkite po bg i mat ot diplomata i 2xmat i 2xbel ot izpitite, ama ne sywsem.Zawisi kyde shte kandidatstwash-ako kandidatstwash w MG ocenkata se obrazuwa 3xmat ot izpita i 1xbel ot izpita + ocenkite ot diplomata...Ili pone pri men taka beshe kato kandidatstwah w mg i bala mi beshe 35.625 :D

P.S.padna mi se "Angelinka"- a kak iskah da mi se padne Angelinka Jolie....(byzikam se ;))