PDA

View Full Version : Сама сред многото



02-28-2006, 19:11
...Аз съм момиче което ами така да се каже познавам момчетата и начините да бъдат преластени и без да преувеличавам когато си избера някое момче го получавам... Но имах проблем преди 2 години се запознах с едно момче ходихме веднъж но го нараних , 2ри път когато и 2мата не се потърсихме нито веднъж след време... и така... винаги съм мислила че немога да обичам и че съм над тези сантименталности. винаги съм мислила че ще съм щастлива с момче което аз избера за себе си а не сърцето си и че то няма дума в моя живот..винаги сам получавала това което съм искала освен 1 ... най добрата ми приятелка която явно ме познава по добре и от мен самата знае за хилядите ми истории с момчета , но според нея аз го обичам , според мен донякаде може и да е така въпреки че ме е страх да го призная защото знам че от любов боли... може и да го обичам , защото никой друг не мразя повече от него , мразя го защото съществува, мразя го когато е в моята компания , мразя начина по които се усмихва, по който ме драчи по който ме гледа а може би го обичам?! или ми се иска да го мразя? просто той е толкова мил и нежен с мен в един момент а в следващия груб и надут.. скоро бяхме в едно кафе и той дойде и ми се извини за всички глупости който сме си наприказвали защото той винаги започваше да се драчи а аз накрая му казвах да престане и така.. извини ми се и снощи като си чатихме без да искам изръсих някаква глупост и той каза нали сме се разбрали нещо някви такива... освен това незнам просто в дискотеката когато се засечем аз с моя и той с неговата просто когато той ме погледне , погледа му е в никакъв случай доволен , виждам погледа му толкова нещастен толкова сам , чувствам а може би само ми се иска че и той иска да бъде с мен но ... той има момиче аз момче , проблема ми идва от там че явно след всички тези момчета не съм усвоила единствено края.. немога да се разделя с моето момче.. аз съм му първото гадже а и ходим от 3-4 месеца не искам да разбивам живота си а в същото време разбивам моя , с него също се чувствам добре и докато съм само до него в прегръдките му не мисля за другия.. спомням си за него единствено когато съм сама и много самотна... когато имам нужда от топла гушка си мисля че само той може да ми я даде . Искам го до мен ... Но съм слабачка и немога да зарежа сегашния , искам от вас да ми дадете съвет как най малко да го нараня как да постъпя , да нараня него или ... незнам ако прекратя отношенията си с него мога да бъда още по нещастна и още по самотна и да продължавам да лъжа и наранявам някой друг и ... В четвъртък ще излизам с момчето което обичам .. заради друго момче мисля че ще бъдем сами мога да говоря там с него но не съм сигурна той как ще го приеме.. той знае че го обичам и винаги когато си чатим като се изцепя нещо като и аз те обичам или тука ще си замълча няма да коментирам или като му кажа аиди лека и да сануваш ...мацки и той ми вика теб нали знам айде признай си но аз съм една бъзла и немога да му го кажа. веднъж се бях решила извиках го навън повреме на 1 диско и му изкрештях ти си идиот мразя те , всъщност исках да бъде точно обратното , той го разбра но не събрах смелост ....

това е благодаря че го прочетохте

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-28-2006, 19:36
mislq 4e trqbva da sio s 4oveka koito obi4ah i 4e na mom4eto s koeto si sega 6te mu po dobre ako go ostavi6 da nameri 4ovek koito go obi4a a ti ide6 pri tozi koito ti obi4ah mislq 4e trq da kaje6 na mom4eto koeto obi4a6 kakvi sa ti 4uvstvata kam nego :smt017