PDA

View Full Version : The Rasmus



baby_beautiful
02-28-2006, 19:56
кажете си мнението за тази велика група :P

korn___
02-28-2006, 19:59
velika grupa ? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah teq pi6limeta velika grupa ? hahahahaha ei vinagi 6te se nameri nqkoi v toq forum det da me nakara da se tru6kam ot smqh v nas po poda :lol: :lol: :lol:

02-28-2006, 20:00
Жалка МТВ поп група.

Sinister_Doll
02-28-2006, 20:03
Xxaxaxax!
http://fs4.deviantart.com/i/2004/240/f/7/Bunnicon__dancebunnydance_.gif
The Pederasmus!?! Velika grupa?!?
Xaxaxaxax!!!
http://fs4.deviantart.com/i/2004/240/f/7/Bunnicon__dancebunnydance_.gif

fti4ka
02-28-2006, 20:06
koi sa tiq be?!?! :-s

RudeBunny
02-28-2006, 20:45
мене пък си ме кефят ... особено Sail Away , Open My eyes ... велики са ! \:D/ :smt019

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-28-2006, 20:54
mi spored mene sa si s uper imat mn qki pesni4ki pone mene me kefat no seki si ima pravo na mnenie :P

f0`shiZzle
02-28-2006, 21:32
Tez po-gore ko sa razkvi4aha.Seki si ima vkus,tui ne zna4i 4e trq narejdate. :evil:
Ta,za grypata ne sym slushal mnogo tehni pesni, no `first day of my life` i `no fear` sa dobri.

02-28-2006, 22:13
[/b]eee kak se vijda koi kakvo haresva i sledovatelno na kolko e godini..Tiq na po 12 13 14 godini haresvat 'Veliki grupi" kato The Rasmus,Linkin park,Sum 41,simple plan i vsqkakvi takiva
ama nedeite taka da vuzklikvate v smqh po znae6tite ,za6toto i vie ste minali ottam nqkoga [-(

DarkSanctuary
02-28-2006, 22:58
Още щом видях заглавието на темата си знаех, че тук ще падне смях! :lol:
Да наречеш тази псевдо група велика си е направо кощунство! :lol:
The rasmus и думата велики са две напълно несъвместими и взаимно изключващи се неща, от мен да го знаете! :lol:

EDIT: Един съвет - по-добре си разкарай ужасния wallpaper от подписа, защото така или иначе админите ще го сторят, но едва ли ще е веднага и ще бъдем принудени да засичаме във форума нелепата физиономия на тоя педал ! [-X

Swinkenhoffer
02-28-2006, 23:02
лекета ... Лаури пее ужасно.
не ми харесват ;)

Cold_King
02-28-2006, 23:19
Абе ти луда ли си бе.Как можеш да наречеш тези малки гейчета велики, най малкото те свирят от супер малко време и това "велики" просто е грехота.Това са най смешните животни на планетата които съм виждал.Тея се пишат за метали, хванали ми китарите и свирят диско абе я F*ck off бе.Ако ги срещнем тези с моите приятели някаде такъв бой ше им ударим че повече нямя да посмеят да педерастеят.На главвия геи ще му ускуба всички пера от главата и ще го оставя да се гърчи в някоя канавка.

Леле с тая тема ти просто изби рибата ](*,)

Dr. Kazimbutt
03-01-2006, 04:42
koi sa tiq be?!?! :-s
Не ти трябва да знаещ. За твое добро е. :wink:

The Rasmus са най-големите смешници (след Линкин Парк)! :lol:

baby_beautiful
03-01-2006, 06:31
za подписа всеки има правото да си сложи каквото иска така че това е моят избор,второ не съм на 12,13,14 за да си падам по тази група.трето всеки си има мнение,а моето е,че са си велика група и ще си останат такива.мерси за изчерпателните отговори,но нямааше нужда да ги плюете толкова,по-добре да не бяхте писали,но все пак мерси

baby_beautiful
03-01-2006, 06:44
Абе ти луда ли си бе.Как можеш да наречеш тези малки гейчета велики, най малкото те свирят от супер малко време и това "велики" просто е грехота.Това са най смешните животни на планетата които съм виждал.Тея се пишат за метали, хванали ми китарите и свирят диско абе я F*ck off бе.Ако ги срещнем тези с моите приятели някаде такъв бой ше им ударим че повече нямя да посмеят да педерастеят.На главвия геи ще му ускуба всички пера от главата и ще го оставя да се гърчи в някоя канавка.

Леле с тая тема ти просто изби рибата ](*,)

ти още повече я изби с отговора си изключително тактично мнение

03-01-2006, 08:33
Жалка МТВ поп група.

наистина ли мислиш, че това което предлага Мтв е всичко, което предлага и групата???

жалко....значи всяка група давана по Мтв е глупава...и е поп?....веселбаааааааа...

xOtkiSsSs
03-01-2006, 10:34
abee predi sysedite mn gi slushaha i im bqh nauchila sichkite pesni naizust v nachaloto me drazneha ama posle svikvash i edna edinstvena pesen mi haresva mislq che Guilty se kazvashe ama si predpochitam moita muzika :)

Dr. Kazimbutt
03-01-2006, 12:07
za подписа всеки има правото да си сложи каквото иска така че това е моят избор,второ не съм на 12,13,14 за да си падам по тази група.трето всеки си има мнение,а моето е,че са си велика група и ще си останат такива.мерси за изчерпателните отговори,но нямааше нужда да ги плюете толкова,по-добре да не бяхте писали,но все пак мерси
Още малко и ще направят революция в музиката, нали? :mrgreen:

The DooM
03-01-2006, 12:31
ebati tupata grupa :smt093

DarkSanctuary
03-01-2006, 12:49
za подписа всеки има правото да си сложи каквото иска така че това е моят избор,второ не съм на 12,13,14 за да си падам по тази група.трето всеки си има мнение,а моето е,че са си велика група и ще си останат такива.мерси за изчерпателните отговори,но нямааше нужда да ги плюете толкова,по-добре да не бяхте писали,но все пак мерси
Моля! Пак заповядай! :mrgreen:



za подписа всеки има правото да си сложи каквото иска така че това е моят избор,второ не съм на 12,13,14 за да си падам по тази група.трето всеки си има мнение,а моето е,че са си велика група и ще си останат такива.мерси за изчерпателните отговори,но нямааше нужда да ги плюете толкова,по-добре да не бяхте писали,но все пак мерси
Още малко и ще направят революция в музиката, нали? :mrgreen:
Епа те вече са я направили! Все пак говорим за The rasmus - една ВЕЛИКА група! :lol: Не съм нито иронична, нито саркастична, да не си помислите нещо! :smt005

03-01-2006, 13:21
Жалка МТВ поп група.

наистина ли мислиш, че това което предлага Мтв е всичко, което предлага и групата???

жалко....значи всяка група давана по Мтв е глупава...и е поп?....веселбаааааааа...
Ако ми посочиш някъде където съм казал, че всяка група по мтв е поп, ще те черпя. В дадения случай - RASMUS ги пускат яко по МТВ, значи МТВ им стоят зад гърбовете и ги пробутват. Второ - музиката им е толкова лигава, че направо си бие на поп.
Има едни други такива мизерници - My Chemical Romance.

Другото, което е...Седнали сте да ми говорите за велика музика...Колко вида музика сте слушали? Колко различни жанра познавате? В момента няма велики групи.
Единственото велико нещо е албумът MACHINE HEAD на Deep Purple...За всичко останало си има Бетовен, Бах, Шуберт, Моцарт, Чайковски, Шустакович, Лист и т.н. Е те те са велики!

Briseis
03-01-2006, 13:36
Хм...преди време доста ги слушах...Само за инфото:Свирят от доста отдавна, пърият им албум е някъде 1994 ако не се лъжа...Текстовете им са горе-долу смислени и все пак не са чак толкова лигави...Едиственото, което адскки мноу ме дразни е че са такъв комерс, че няма накъде :-#

Acherontia
03-01-2006, 19:58
xcasey jonesx

не хвана нишката на мисълта ми....това, че въртят няколко песни на дадена група по Мтв не значи, че това е всичко което може да ти предложи групата...

в даден момент всяка една хубава група започват да я въртят по Мтв и т.н...което не значи, че телевизията въртяща парчетата влияе по някакъв начин на музиката която правят...

за това, че ги определяш като лигави....ми твое мнение си е...ама поп? помисли си по-сериозно....

в момента велика музика има....просто зависи какво разбираш ТИ под велика музика....

с жанровете не мога да кажа, че съм кой знае колко запозната, но в момента рядко се среща музика която да отговаря на точен и определен жанр...в момента са мешаници м/у жанрове...

пък и винаги има вече несъществуващи групи, които ще си те радват във всеки един момент...независимо колко време е минало... 8)

и като финал искам само да ВИ попитам : какво толкова се впрягате? една група не ви харесва...еми ок...какъв е проблема? всеки харесва различни неща, дайте да спрем да зачитаме мнението на другите понеже смятаме, че е смотано...то ще бъде страхотно... ](*,)

rusalkata_
03-01-2006, 20:27
толкова по-зле за вас.Явно имате в излишък отрицателна енергия... :? И наистина е гадно сичко това с гадните мнения.Хората просто ви питат!Не е нужно да псувате! :x По темата-имат една-две песни които ми харесват... :roll:

03-01-2006, 20:30
xcasey jonesx

не хвана нишката на мисълта ми....това, че въртят няколко песни на дадена група по Мтв не значи, че това е всичко което може да ти предложи групата...

в даден момент всяка една хубава група започват да я въртят по Мтв и т.н...което не значи, че телевизията въртяща парчетата влияе по някакъв начин на музиката която правят...

Тук жестоко се лъжеш.

03-01-2006, 20:58
Хахахаха като видях заглавието и си казах "Пак голямо плюене ще падне"...не сте сте променили от последното ми влизане :lol: :lol: :lol:
Видях,че някой е писал,че рсамус били метъл...ахаха направо,дори и те не се пишат за метъл а и няма грам такова звучене в песните им :? .
Това,че някои заклети метълисти,не харесват тази група не значи нищо...то е ясно,че няма да я харесват,но моля ви се оставете и хората,които не са открили "праведната" музика,да имат свое мнение и да слушат нещо по-мелодично и по-софт :D
Наистина голяма негативна енергия имате :?
Та аз харесвам расмус и пените им ми допадат...това,че вече са санали комерс е друг въпрос.Само да поясня групата е от 10 години заедно.

Секи да си слуша каквото му харесва и които песни му харесват...enjoy it :wink:

Death^Forever
03-02-2006, 10:02
Е, момичето си харесва групата, трябва ли веднага да я нападате само, защото не е метълка...Нищо лично, но имам чувството, че това въобще не се случва за първи път...Всеки с мнението си, като не му харесва на някого - има си начин да го каже, а не чрез оплюване и обиди...Аман вече...Пак казвам - нищо лично към никого...
По темата...Групата не ми допада и не ми е направила впечатление с нещо по-особено, не са мой стил...Харесвам само две техни песни - In The Shadows и No Fear...

DarkSanctuary
03-02-2006, 13:20
Е, момичето си харесва групата, трябва ли веднага да я нападате само, защото не е метълка...Нищо лично, но имам чувството, че това въобще не се случва за първи път...Всеки с мнението си, като не му харесва на някого - има си начин да го каже, а не чрез оплюване и обиди...Аман вече...Пак казвам - нищо лично към никого...
По темата...Групата не ми допада и не ми е направила впечатление с нещо по-особено, не са мой стил...Харесвам само две техни песни - In The Shadows и No Fear...
На някой не ни е оферта да лижем задници просто!


толкова по-зле за вас.Явно имате в излишък отрицателна енергия... И наистина е гадно сичко това с гадните мнения.Хората просто ви питат!Не е нужно да псувате! По темата-имат една-две песни които ми харесват...
Таа па, ако искам ше псувам, ако искам ше правя каквото реша, ти не ми обяснявай кое е нужно и кое не, ясно?! Боли ме да не казвам кое к'во мислиш ти или по точно жалките ти опити за възпроизвеждане на мисловна дейност не са ми никак интересни! Ако не те кефи тук знаеш къде се намира бутончето "Изход" нали?!

03-02-2006, 16:55
Her Infernal Majesty,аре па ти престани да се правиш на интресена.
Кво мноо ли те нерви като някой говори културно :?
Цитат - мнение(твое),цитат - мнение(твое) хахаха много забавно,нали?Се едно хората в тоя форум само на теб говорят :lol:
ПП.Сори но други мнения не съм ти чела(само в тая тема),но то ми е достатъчно за да си направя изводите :wink:

rusalkata_
03-02-2006, 19:03
Таа па, ако искам ше псувам, ако искам ше правя каквото реша, ти не ми обяснявай кое е нужно и кое не, ясно?! Боли ме да не казвам кое к'во мислиш ти или по точно жалките ти опити за възпроизвеждане на мисловна дейност не са ми никак интересни! Ако не те кефи тук знаеш къде се намира бутончето "Изход" нали?!
хухухуух... :lol: ами започна да ме кефи честно казано тук,в тая тема! :lol: искам да ти благодаря-от доста време,или всъщност от днеска не съм се хилила така и това е твое дело! :lol: оказах се права... отрицателната енергия е превзела тоя форум... :? :shock:

baby_beautiful
03-03-2006, 09:04
всеки се чуди какво да плюе чета и други мнения във форума и се хващам за главата какво става тук бе тея хора са се побъркали.дразня се от това че като се пусне тема и първото мнение е негативно и после следва второто и така.съжалявам че пуснах тази тема трябваше да се досетя какви ще бъдат отговорите.

Death^Forever
03-04-2006, 08:27
всеки се чуди какво да плюе чета и други мнения във форума и се хващам за главата какво става тук бе тея хора са се побъркали.дразня се от това че като се пусне тема и първото мнение е негативно и после следва второто и така.съжалявам че пуснах тази тема трябваше да се досетя какви ще бъдат отговорите.

Мда, всеки си намира начин да излее негативна енергия, но не това е точният начин...Всички се оплакват, че форумът е съсипан и няма никаква перспектива, а това до голяма степен зависи и от форумците...Колко такива теми са провалени и то само, защото не се говори за метъл, праз голям след като някой си харесва някоя по-различна група или друг изпълнител...Сякаш на всички им прави голям кеф да ти се нахвърлят отгоре и да се правят на големите тежкари...Пуу...Аман...Остана и са няколко свестни форумци и толкова, но само на тях не може да се крепи цял форум...Най-много и мен да ме напсуват след това мнение, тук рядко може да има културни изказвания без нападки...
А мнение относно самата група - вече изразих...

03-04-2006, 11:28
Taka q da vidim k'vo stava tuka :-k P1rvo-fenove na tazi grupa ima i nad 15g.,az li4no s1m na 18g.Vtoro- vseki si ima pravo na vkus i mnenie za tova koeto haresva ili ne.Treto-edva li na vas fenovete na druk stil muzica 6te vi e priqtno ako nqkoi po4ne da obijda va6ite lubimi isp1lniteli ili grupi.4eyv1rto- pisna mi ot tova da se opitvam da obqsnqvam na nqkoi hora da ospukoqt topkata i da si slu6at svoqta muzica bez da dr1ncat mnoo mnoo gluposti.Peto-da vi svetna nali u6 v foruma ne trqbvalo da se dopuskat vulgarni dumi i cinizmi.I 6esto-ve4e mi pisna ot vsqkvi takiva gluposti koito pi6ete za The Rasmus,taka 4e moga samo da vi kaja v izras na bqsnoto mi povedenie v momenta da si gledate rabotata i da si slu6ate 6''''''e grupi :smt019 :smt019 :smt019

killing_loneliness
03-05-2006, 16:37
E, The Rasmus opredeleno ne sa weliki, a i nikak ne sa mi ot liubimcite, i kakwo ot towa-nishto?!Ne bih trygnala da pliuq dadena grupa ej taka(oswen mozhe bi Destiny's child,Linkin Park,green Day i The pussycat dolls-golemi bozi sa...:smt078 ) Trqbwa li da se zaqzhdam s tqh- ne..Prosto si kazwam mnenieto...A i, hejtyrite, mislite se za mnoo golemi li- mi ne po-skoro ste kato 13-14 godishni hlapenca..

Майлоу
06-12-2006, 18:33
неее,сериозно,баси тъпото е така...тука е бъкано с хейтъри и комплексирани тийнчета...ако някой почне да ви плюе любимите групи нема да ви е на кеф,нали?в смисъл,че аз им се кефя, ама бива ли то така....не знаех че е толкова фешън да си хейтър #-o то няма да уважаваме другите,а ще се плюем,еб**и :smt009