PDA

View Full Version : Поредната боза ...



wild_spirit...
03-01-2006, 00:32
Хорица съжалявам , че трябва да ви отнемам от скъпоценното време , обаче много ме тормози един пробелм и ми се искаше да чуя повечко мнение по въпроса , защото не знам какво да правя !
Та моят пробелм е следния преди някаде около 5 месеца почнах много да си харесвам едно момче :smt055 от училище ( сега да изясня аз съм на почти 16 ( има 29 дена докато стана ) , ама нещо не ми върви в любовта , все е едностранна ... бе не ми се говори , от всякаде съм го закъсала , а той е на 14 ( септември ще става на 15 ) , мен лично тва не ме приятеснява и не ми пречи , тва да ми беше пробелма ... ) . И та почнах аз да си го харесвам и чувствата ми все повече се усилваха , нямам голяма база за сравнение , но знам , че съм влюбена в него . Аз си падам малко срамежлива , с нисичко самочувствие и за тва все не отивах да се запозная с него ( леле все едно съм в 3 клас ) и както и да е , една приятелка с която им съвпадат някои часове и с която той е излизал един път ( незнайно защо на другия ден и е казал , че няма да се получи ) ми даде MSN-а му , защото я помолих . И много ясно вечерта той влезе , казахме си здрасти-здрасти , пита ме от къде съм му взела МSN-а , аз го питах дали - важно ли е ? , после ми поиска снимка ( защото аз му казах , че учим в едно и също даскало ) и като видя снимката ме пита на колко съм , аз му казах 15 ( още не съм ги навршила 16 все пак ) и той каза - ЛОЛ , ами аз трябва да илизам , бай и до там беше блокнал ме и не виждам кога е он-лайн ... наи-кофти е че в училище ме гледа много странно или избягва да поглежда към мен , пък на мен ми е толкова кофти , че като го видя и забивам поглед в земята ...Много го харесвам , както ви казах влюбена съм в него ... сигурна съм , че той е много приятелски настроен човек ... не знам обаче какво стана в случая ... :cry:

Моля ви да ми дадете съвет какво да напрявя , много съм объркана , изпитвам някакви смесени чуваства , като най-вече страшно ме боли ... лошото е че почвам да се депресирам заради това ...

Благодаря , благодаря , благодаря ... :wink:

03-01-2006, 03:17
Може да си блюбена в бьншния вид но не и в самия него защотото ти не го познаваш .. а това дето те отбягва е защотото много го е срам да се запознаите и знаи че ти ако не отидеш да се запознаеш с него тои няма да доиде.................

ATAKABG
03-01-2006, 03:48
ми може да не иска с каки да ходи :-D

WILD__BOY
03-01-2006, 09:11
Странно ... аве отиди го пристесни. Ти си доминанта ;)

sladkoto_Eli
03-02-2006, 08:25
Странно ... аве отиди го пристесни. Ти си доминанта ;)

Ne 4akai pove4e.GO!!![/i][/b]

.........
03-02-2006, 14:48
единствения начин е да поговориш с него-не се срамуваи-иначе няма как да разбереш кво става в главата му :smt006

KOKOKKK
03-02-2006, 14:50
E toi e oshte lape za tva taka .....to i ti de ma toi .....