PDA

View Full Version : 4alga_fenka



Za6to stana taka
03-01-2006, 08:31
Zna4i predi okolo 3 meseca se zapoznah s edno mom4e po 4ata.Toi be6e mil ,wnimatelen i mi dawa6e mn syweti.Leka po-leka zapo4na da mi hareswa wse powe4e ,a skoro zapo4nahme da se sre6tame zaedno s grupa priyateli.Winagi si izkarwahme strahotno i 4esto sedyahme sami nastrani i se gu6kahme i si goworehme.Be6e perfektno dokato edin den.............W 4ata mu se wkliu4i moyata nai -dobra priyatelka i zapo4nali non stop da 4atyat po cyal den.Tya zapo4wa da idwa na sre6tite s kompaniyata.Pyrwo ne mi se struwa6e konkurenciya oba4e zabelyazah 4e toi neprekysnato tyrsi blizosta i .Re6ih da gi prosledya i widyah 4e se celuwat.Ne izdyrzah na gledkata i izbyagah.Posle toi mi kaza 4e ne iska da ima ni6to ob6to s men i 4e sega e s neya.Kakwo da prawya plssssss help

IdontGiveaFuck
03-01-2006, 08:34
Лични си каква "приятелка" си имала.Просто ги заразваш и двамата...ама нула внимание.Рано или късно ще скъсат и тогава нищо чудно "приятелката" ти да иска да се 'върне' при теб..Просто скъсай всички контакти с тях.Безразличието убива !

priti_kiti
03-01-2006, 08:37
Лични си каква "приятелка" си имала.Просто ги заразваш и двамата...ама нула внимание.Рано или късно ще скъсат и тогава нищо чудно "приятелката" ти да иска да се 'върне' при теб..Просто скъсай всички контакти с тях.Безразличието убива !mda suglasna sum

terry
03-01-2006, 08:39
mili4ka,ostavi go ne si struva da se habi6 za takuv 4ovek.toi gubi se pak!a za priqtelkata ti to e bila edna priqtelka,nqma 6to,takiva gi ima pod ut i nad put!bezrazli4ieto naistina ubiva!!!! :!:

DeSiTo0o
03-01-2006, 08:42
Лични си каква "приятелка" си имала.Просто ги заразваш и двамата...ама нула внимание.Рано или късно ще скъсат и тогава нищо чудно "приятелката" ти да иска да се 'върне' при теб..Просто скъсай всички контакти с тях.Безразличието убива !

sexy_macka
03-01-2006, 08:43
^I don't give a fuck.^ Пуснато на: 01.03.2 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Лични си каква "приятелка" си имала.Просто ги заразваш и двамата...ама нула внимание.Рано или късно ще скъсат и тогава нищо чудно "приятелката" ти да иска да се 'върне' при теб..Просто скъсай всички контакти с тях.Безразличието убива !


=D>

VAMP_GIRL
03-01-2006, 08:45
И казваш , че ти е най-добра приятелка! По-добре го забрави! Не е единствен на този свят.

mil4eto_
03-01-2006, 09:40
аве нз дали да забравиш момчето,но тази твоя "приятелка"със сигурност-да.
не си заслужава да се ядосваш заради такава тъпачка,дори е по-добре че е станало така-поне навреме си разбрала що за човек е тя!

WILD__BOY
03-01-2006, 10:05
Спам?!
.: machoka :.

Worthless
03-01-2006, 12:35
тегли им майната и на двамата...
тая никфа приятелка не ти е :evil:

miracul
03-01-2006, 12:45
тегли им майната и на двамата...
тая никфа приятелка не ти е :evil:
да и аз така мисля
няма смисал да се дразниш заради твоята "приятелка"
айде успех

IdiOtKa
03-01-2006, 12:48
кво се занимаа6 с глупости е заеби го тоз не6тасник без да ти пука ! :smt012

korn___
03-01-2006, 13:18
prosto gi zabravihttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/excl.gif

nikitooo
03-01-2006, 15:08
fani se s nekyf qk pich i go wkarai w kompaniqta...

chestra_f
03-01-2006, 16:23
аве нз дали да забравиш момчето,но тази твоя "приятелка"със сигурност-да.
не си заслужава да се ядосваш заради такава тъпачка,дори е по-добре че е станало така-поне навреме си разбрала що за човек е тя!
da poskoro kakuv 4ovekl e toi
1 vo tq ne ti e priqtekla2 ro po dobre 4e stana taka 6tot razbra kuv e toi i kva e tq
3kokloto porano tolkova po ko 6tot 6te6e li dati e po dobre ako tihode6e s nego i tq se poqvi tova 6te6e da te ubie duhovno
prosto 1 tq ne ti e friend
2 ro toi e
muhlio pedal tupanar i neznae ko gubi a i ne6to posledno ima hilqdi muje(ako toi moje da se narwe4e takuv) po zemqta zaebi go
:wink: :wink:

Стеси
03-01-2006, 16:29
Ти па излез с нейния здъл брат близнак Хуанито Фернандес и така той ще ти стане баджанак и ще имате тайна връзка.

haha...........
03-01-2006, 18:33
ne se bezpokoi s men se slushi sy6toto moqta nai dobra priatelka hodi s mom4eto koqto haresvam ot 4 kl

no vkraina smetka gi razdelih i sam dovolna i ve4e
sam spokoina no ne mu obry6tam vnimanie makara da me zaprikazva :P :P :P :P \:D/ \:D/ \:D/

chestra_f
03-01-2006, 18:41
ne se bezpokoi s men se slushi sy6toto moqta nai dobra priatelka hodi s mom4eto koqto haresvam ot 4 kl

no vkraina smetka gi razdelih i sam dovolna i ve4e
sam spokoina no ne mu obry6tam vnimanie makara da me zaprikazva :P :P :P :P \:D/ \:D/ \:D/
k0 si gadno bravo vuzhi6tavam ti se =D> =D> :smt038 :smt041 :smt040 \:D/

MiLiNkOtO^
03-01-2006, 19:01
samo ne razbrah zaglavieto na temata 4alga fenka... kakto i da e.. vide si priqtelkata kva e.. pravi si pouka i dr put.. nqma da imash takuv problem.. az zatova ne meham priqteli s gajeta..

white_chik
03-01-2006, 19:16
ami tva mai e porednoto dokazatelstvo 4e istinskokto priqtelstvo e na iz4ezvane ](*,) taq tvoqta "priqtelka" e nai-golqmata vuzmojna ku4ka.Az ako bqh 6tqh da i digna edin lud skandal i da q otpi6a otvsekue.A mom4eto-i nego.Qvno ne te zaslujava

KOKOKKK
03-01-2006, 20:20
E zle sa i dvamata ........ te she te potursqt .... spoks :D

fresh4e
03-01-2006, 21:01
Лични си каква "приятелка" си имала.Просто ги заразваш и двамата...ама нула внимание.Рано или късно ще скъсат и тогава нищо чудно "приятелката" ти да иска да се 'върне' при теб..Просто скъсай всички контакти с тях.Безразличието убива !

flying_girl
03-01-2006, 21:09
Не искам да те отчайвам ама..по добрите винаги печелят...ако беше на мястото на тая твоя 'приятелка' във форума щеше да пишеш..'какво да правя харесвам едно момче и мойта прятелка го харесва..ами сега..'
А това че не те заслужава е като приказката за лисицата и гроздето
Нищо лично просто нещата от моята страна знам че искаш да те подкрепят ама ти казвам как мисля...

Opeth
03-01-2006, 21:40
Тва че гадно са постъпили онея двамата е ясно,ама вие пък от къде знаете,че момчето е изгубило като е тръгнало с другата (без да се обижда авторката на темата).Не го защитавам,не е постъпил коректно,но пък някои от вас казват,че той не знае какво губи като не е тръгнал с момичето,направило темата.Знам,че се опитвате да я успокоите ама не сте сигурни дали е сгрешил или е постъпил правилно,като е тръгнал с другата.

SummeRLove08
03-02-2006, 00:10
Приятелка-предателка! :evil: Как може..!Ми вината определено не е твоя,така че по-добре го зарежи, а ако още не можеш да го забравиш и го харесваш,спомняй си какво е направил с "приятелката" ти :!:

addictedtou
03-02-2006, 14:18
1во да те попитам.. твоята приятелка знаеше ли че го харесваш?
2во ако е знаела...100% го е направила защотото ти завижда,а не защотото го харесва..
3Вие сега приятелки ли сте?
И моето мнение... мисля че тая е е*ати кучката.. и че няма сърце и не знае какво е приятелство..но спокойно всичко на този свят се връща..
Аз см на теорията че не си заслужава за един мъж да се разваля едно приятелство ама.. явно тя не е узряла...няма сми просото...защотото с това момче ще ходи ден.два,месец.. и ще скъсат и ще дойде да плаче тогава на твоето рамо и ще разбере... какво е изгубила...за това няма сми

addictedtou
03-02-2006, 14:23
:!:

.....
03-02-2006, 14:34
това е доказателство че приятелсжо почти няма-особено в нашата възраст- цари няква яка завист и т.н.повечето момичета са злобни и не могат да приемат че момичето срещу тях изглежда по-добре или има по яко гадже-ето защо аз нямам рриятелки момичета освен сестра ми.останалите са просто познати.
мило момиче не страдаи за тези двамата-тъпи пубери.щото след няколко дена въпросното момче ше постъпи по същия начин и с бившата ти приятелка-ще се влюби в неината нова приятелка
кажи им чупката и тва е =D> =D> \:D/

sexy_play_baby
03-02-2006, 14:53
По-добре го забрави не е единствен :wink:

kikata_paunkata
03-03-2006, 09:18
mi toq pi4 e nekuv bokluk a tvoita priqtelka e strahotna :mrgreen: hodi i djasni edin 6amar na taq i gi zabravi i dvamata :smt006

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-03-2006, 09:29
Zna4i predi okolo 3 meseca se zapoznah s edno mom4e po 4ata.Toi be6e mil ,wnimatelen i mi dawa6e mn syweti.Leka po-leka zapo4na da mi hareswa wse powe4e ,a skoro zapo4nahme da se sre6tame zaedno s grupa priyateli.Winagi si izkarwahme strahotno i 4esto sedyahme sami nastrani i se gu6kahme i si goworehme.Be6e perfektno dokato edin den.............W 4ata mu se wkliu4i moyata nai -dobra priyatelka i zapo4nali non stop da 4atyat po cyal den.Tya zapo4wa da idwa na sre6tite s kompaniyata.Pyrwo ne mi se struwa6e konkurenciya oba4e zabelyazah 4e toi neprekysnato tyrsi blizosta i .Re6ih da gi prosledya i widyah 4e se celuwat.Ne izdyrzah na gledkata i izbyagah.Posle toi mi kaza 4e ne iska da ima ni6to ob6to s men i 4e sega e s neya.Kakwo da prawya plssssss help

edva li taq trqbva da q nari4ash priqtelka . po skoro predatelka ! prekrati otnosheniqta si s neq shot ne se znae koga pak shte te precaka . :?

ch0c0late
03-03-2006, 09:49
Ima6 celi dve vazmojnosti. Ili q sma4kva6 ot boi s o6te nqkoi tvoi priqtelki ili sama. A drugata e prosto da i se razsurdi6,da se ottegli6 i da ne q pogledne6 pove4e-tq prosto ne ti e priqtelka 6tom go e napravila! A po otno6enie na nego....ami toi e glupak!Prosto go zabravi.Znam,4e na dumi e lesno,no na deistviq ne e.No trqbva da se spravi6!

NauGHty`FaNtAzZy`
03-03-2006, 19:29
maikOOoOoy parvo da otbelejim 4e si si imala rabota s nekva kurvica i po-dobre 4e si q razkarala kakto razbrahme ve4e!takiva ora .....tegli6 im edna maina i prodaljava6 napred :p taa ako ti e bila izstinska fr...da go ne e napraila tva...NO....awe no comment...!a otnosno mom4eto..ne e edinstven i ne idva kraq an sveta 4e toi nea da e s tebe...6te si nameri6 drug kolk o my e!vajnoto tyk e 4e si arzbrala 4e na taa marla pove4e ne moje6 da i ima6 doverie :] gledai polojitelna no vs koeto stav ai tav si e !

strawberry
03-03-2006, 20:22
Ясно е каква приятелка е щом е тръгнала с момчето макар че е знаела какво изпитваш към него.А най-годното е че не са ти казали което според мен боли най-много,защото и аз съм била в същата ситуация и честно да кажа оттогава нещата не са същите и никога няма да е както преди.А моя съвет към теб е да зарежеш и нея,и него и да не ги търсиш по абсолютно никакъв повод.А те рано или късно ще те търсят!

missing_girl
03-05-2006, 08:23
ebati kopeletata na men mi se slu4i su6toto predi 1 godina saveta mi e da gi zaebe6 I DVAMATA!tva za noviq pi4 v kompaniqta e mn dobra ideq :idea: 6te go nakara da sajalqva i rano ili kusno 6te q zaebe onaq pa4a i 6te iska da se vurne pri teb,NO ti 6te si 6tastliva(bi trqqlo) s drug!i taka 6te mu se vurne are uspeh!

03-05-2006, 08:36
prosto gi zabravihttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/excl.gif
ami da i dvamata ne sa ti istinski priqteli

macka123
03-05-2006, 13:01
Zna4i predi okolo 3 meseca se zapoznah s edno mom4e po 4ata.Toi be6e mil ,wnimatelen i mi dawa6e mn syweti.Leka po-leka zapo4na da mi hareswa wse powe4e ,a skoro zapo4nahme da se sre6tame zaedno s grupa priyateli.Winagi si izkarwahme strahotno i 4esto sedyahme sami nastrani i se gu6kahme i si goworehme.Be6e perfektno dokato edin den.............W 4ata mu se wkliu4i moyata nai -dobra priyatelka i zapo4nali non stop da 4atyat po cyal den.Tya zapo4wa da idwa na sre6tite s kompaniyata.Pyrwo ne mi se struwa6e konkurenciya oba4e zabelyazah 4e toi neprekysnato tyrsi blizosta i .Re6ih da gi prosledya i widyah 4e se celuwat.Ne izdyrzah na gledkata i izbyagah.Posle toi mi kaza 4e ne iska da ima ni6to ob6to s men i 4e sega e s neya.Kakwo da prawya plssssss help




e ne se ubijdai ama priqtelkata ti e mn zle
eba si ku4kata
a pa i toq e nqkuv mizernik
po dobre ne se zanimavai pove4e nito s nego nito s neq