PDA

View Full Version : Zaradi prokletiq si harakter propadnah



03-01-2006, 09:44
Ami kakvo da vi kaja,imam dosta neblagopriqten harakter..v nqkoi otno6eniq- lesno se predavam,bez osobena borba,sklonna sam na manipulaciq,ne uspqvam da si otstoqvam mnenieto dokrai,ostavqm da bada ma4kana,lesno mi pada samo4uvstvieto,lesno se sduhvam-zaradi vsi4kite tezi ne6ta,mnogo hora tvardqt,4e sam bezharakterna i mai za jalost e taka..sklonna sam da se samosajalqvam,nere6itelna sam,strahliva,prekaleno mnitelna..e,kak da promenq teq otvretitelni ka4estva ? Ve4e nqmam priqteli na svoq strana,vsi4ki me izbqgvat,ne znam,ne znam.. Kakvo trqbva da napravq,za da se promenq i da spe4elq otnovo izgubenoto doverie ? Imam nujda ot VA6ATA pomo6t...4uvstvam se beznadejdna... :smt009

IdontGiveaFuck
03-01-2006, 09:53
Характера е кофти проблем,а и трудно може да се промени :?
Но защо трябва да се водиш по акъла на другите,а не да си отстояваш собственото мнение?
Ако някой ти каже "хвърли се от блока" ,ти ще се хвърлиш ли ?Същото е!
Недей да се водиш по чуждото мнение.Не оставяй другите да те водят 'за носа' !
Винаги опитвай да отстояваш мнението си доколкото е възможно,а не да се предаваш и да се съгласяваш с другите.
Колкото до лесното предаване-добре...не искаш ли някой път да се захванеш със нещо наистина трудно за теб и да го преодолееш?да успееш да си свършиш работата до край?
И просто да си кажеш "колкото и да ми беше трудно,аз успях" ?Ако продължаваш така няма да стигнеш до никъде !
Трябва силна воля за да се промениш...пробвай,старай се !Само това мога да ти кажа..

white_chik
03-01-2006, 10:00
ami spored men ti si napraila purvata kra4ka-osuznala si nedostatucite.Sega oba4e ti ostava i da gi otstrani6.Nz kak oba4e moje6 da naprai6 tva ](*,) Moje purvo trq da povqrva6 v sebe si i da prai6 tva koeto ti iska6 bez da se 4udi6 kvo 6e si pomislqt drugite.

WILD__BOY
03-01-2006, 10:01
Характера е душата на човек. Когато той не е силен, то ти си умираш. За да се оправи пложението трябва да намериш сила в себе си за промяна.

teenkopele
03-02-2006, 15:21
Много е трудно човек да промени нещо като характера си.
Ако имаш воля...бъди сигурна,че ще успееш да се промениш.:)
Успех. :wink:

midnight...
03-02-2006, 15:26
ех хора все пак характера се гради с времето,зависи какви са целите ти, какво искаш да постигнеш
просто трябва малко сила и упорство :wink:

03-02-2006, 18:33
pyrvo se nau4i da ima6 mnenie
posle se nau4i da go za6titava6 - spori, argumntirai se, ako sgre6i6 - priznai si gre6kata, ako ne - spori dokato ne zapo4ne da ti pisva
pomisli po sledniq vypros:
kakvo moga da postigna ako sym pesimist (ako ne si se usetila, do tozi moment si bila pesimist)
kakvo moga da postigna ako sym optimist
koe 6te me napravi po-6tastliv
ot koe 6te imam po-golqma polza
sled tova napravi izbora si koe ot dvete da byde6

posle, moje bi nai-vajnoto - ne pravi ne6to samo, za6toto tezi okolo teb go pravqt. vzimai re6eniq po sobstvena precenka, ne po 4ujda, vyr6i onova koeto smqta6 za redno, a ne koeto e moderno (q, polu4i se rima) i po dqvolite prestani da se stremi6 da se haresa6 na drugite - tova 6te dovede edinstveno do pyrveniu6tina (poziorstvo)
pravi tova koeto ti haresva i smqta6 za pravilno, ne sledvai trenda
imai mnenie za vsi4ko - tezi koito nqmat mnenie, otkazvat da razsyjdavat vyrhu zaobikalq6toto gi, toest te sa ili nepukisti, ili kreteni (pove4eto sa kreteni; razbirai ovce, stado jivotni)

i raberi - situaciqta v koqto se namira6 e izkliu4itelno nepriqtna i gnusna, no ako upee6 da se spravi6 s neq 6te razvie6 stra6no silen harakter, ako ne - nai veroqtno 6te te ma4kat do kraq na jivotyt ti

Life ain't fair