PDA

View Full Version : четириъгълник и 1вата ми страст от доста време насам



Просто тема
03-01-2006, 12:56
Начи възможно най-накратко изторията...
От 2 месеца някъде вече ходя на тренировки по нещо си и там си намерих нови приятели...основни действащио лицаа от които са Д.-момчето което май искам,С. негова много добра приятелка и А.-още едно момче...
В хронологичен ред преди една седмица с Д. се забихме докато седяхме на една пейчица на НДК...и в началото както обикновено си ми беше все тая...не ми пукаше много за него...3 дни се виждахме и на тренировки бяхме заедо и си беше много яко...На третия ден бяхме много време заедно прекарахме си яко и се разделихме с целувка...ама на следващия ден бяхме на състезание в друг град и всички без Д отидохме...Там С и А се забиха и в момента са заедно макар че С не го иска много...а Д се оказа че...Спрайт има да ти каже нещо...харесва/л С...но тя е категорична че не би ходила с него...и Д реагирал доста бурно на новината че те ходят...иначе А. му е доста добър приятел...дано това не им развали отношенията.А.мого харесва С.ама тя го смята само за сладур...това е друга тема. на следващата тренировка когато се видяхме с Д. той се държа просто като приятел..или даже познат...от тогава сме само така...Аз исках да говоря с него,но него го е страх...Аз не съм много по връзките ама с него ми беше яко и исках да опитаме малко...Ама 1во говорих със С за да науча цялата история...тя е мноо печена и се разбираме добре...и ми каза че Д всъщност бил доста зле като човек го опознае и нямало смисъл да се занимавам...
Ама аз мисля поне да се опитам...та какво мислите за всичко това..ако някой го е прочел...1.как да се отнеса към Д когато имам възможност да говоря с него? и 2.как да се държа към него така че да го накарам да се върне при мен?...
благодаря

Shadow_Walker
03-01-2006, 14:57
Ами наистина поговори с Д. и се дръж приятелски-не прибързвай нещата, просто го попитай какво става.А за да си го върнеш първо изясни ситуацията с него.
А тая цялата история със С. и А. - него може да го е било яд, защото още си пада по С., а може би защото си мисли, че така ще изгуби приятелката си, замисли се и по този въпрос.

sometimes_
03-01-2006, 17:28
V interes na istinata ne vijdam kakyv e smisala da se nadqvash :( Naqsno si che D. haresva priqtelkata ti...Ako shte se pochuvstvash po-dobre govori s nego i se izqsnete,no mislq, che razgovora samo shte potvyrdi fakta,che haresva drugoto momiche i ti shte se pochuvstvash oshte po-zle...Ti reshi kak e po-dobre da postypish :? E, uspeh i...nadqvam se da namerish reshenie na problema :wink: .

същата
03-01-2006, 18:25
сомтаймс...хм тя С. е повече негова приятелка...познават се от години а аз ги познавам от 2 месеца ...с С. поне за момента сме ...приятелки просто защото сме единствените момичета в групата... а пък няма начин Д да тръгне с нея...се пак за толкова години тя ясно му е показала че не иска да е с него:/...това не му пречи да продължи...
да,мисля че ще говоря с него и да си изясним нещата...ако нищо не стане сега може би следващия път когато Д. се срещне с няколко бутилки вино;)...

MiLiNkOtO^
03-01-2006, 19:05
tell him.. :smt008

sexy_macka
03-01-2006, 19:13
MiLiNkOtO^ Пуснато на: 02.03.1 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

tell him.. :smt008


=D> Napulno sm suglasna s neq ;)

fresh4e
03-01-2006, 21:14
Nemoje6 da znae6 kakvo mu e v glavata taka 4e kakto ve4e i dr ti kazaha pogovori s nego.izqsnete se koi kvo 4uvstva i koi kakvi namereniq ima..