PDA

View Full Version : kakvo protiv imate.....



pechomuh_f4e
03-01-2006, 18:46
ne moga da razbera nqkoi?!? kakvo protiv imate blondinkite ...bili t1pi ...bili nz si kvi ...ave hora da napravim statistika 43% ot horata na zemqta sa t1pi i ne sa rusi!!!!!

03-01-2006, 18:56
Тази тема е доказателство,че блондинките не са сред интелигентните на тая планета... :smt011

MiLiNkOtO^
03-01-2006, 18:58
procentite sami govorqt za sebesi :) \:D/ ](*,)

sexy_macka
03-01-2006, 19:11
MiLiNkOtO^ Пуснато на: 02.03.12 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

procentite sami govorqt za sebesi

Opredeleno govorqt :)

sladkoto_Eli
03-01-2006, 19:19
procentite sami govorqt za sebesi :) \:D/ ](*,)

I az se prisuedinqvam kum ostanalite.Dosta sa kuxi ](*,)

rusalkata_
03-01-2006, 19:34
ами поне тея дето ги знам са доста кухи наистина! :lol: говорим за чисто русите!поне 80% от тях са тъпи!в смисъл на елементарни неща не могат да зацепят... :lol:плюс това не сме го измислили ние тоя процент за тъпост на блондинките.научно доказано е,че са по-тъпи. :roll:

korn___
03-01-2006, 20:02
spored men nqma ni6to ob6to cveta na kosata sus akula

KOKOKKK
03-01-2006, 20:02
Te sa MEGA tupi ! Pone tiq kadeto poznavam ,,,,, postoqnno nekvi tupi zaprosi .....izkarvat me izvan nerviiiiiii zle sa !!!! Daje nekoi govorat kak pravili 4-ki :D zle sa

pechomuh_f4e
03-01-2006, 20:08
ZLE, NE SME ZLE!E NA AZ SAM RUSA AMA DA SAM ZLE?!?!?!?!!?!??!?!?!?!?!?!NAPROTIVVVVVV A I POZNAVAM MN BRUNETKI DETA SA PO ZLE I OT ZABITA OVCA

WILD__BOY
03-01-2006, 20:18
spored men nqma ni6to ob6to cveta na kosata sus akula

Така е!

Кво значение има цвета на косата? Като че няма тъпи брюнетки?!

rusalkata_
03-01-2006, 20:18
чудно кво представлява според теб забита овца? :shock: :lol:

Dr. Kazimbutt
03-01-2006, 21:19
Блондинките не са тъпи, а отнесени. Има разлика. :wink:

П.П. Имах предвид естествените.

terry
03-01-2006, 21:20
da ti kaja 4e ti moje i da ne si rusa i pak da si tupa,naistina nqma zna4enie cveta na kosata!kakvo vsi4ki ste zqpnali blondinkite are prestanete,ne moje li da si rus bez da si tup?da vi kaja 4e poznavam mnogo rusi koito sa mnogo po umni ot pove4eto brunetki.mnogo se draznq na takiva hora deto delqt momi4etata na blondinki i brunetki.tova e adski tupo. :-s naistina ne vi razbiram?vie tvurdite 4e blondinkite sa tupi,za6to ne poglednete sebe si,ne iskam da obida nikoi,no spored men tozi,koito tvardi,4e nqkoi tvardi 4e drug e tup,samiq toi nqma dostatu4no mozak!

[dataworm]
03-01-2006, 21:20
Ох на батьо! Дай ги НАСАМ! =P~

xOtkiSsSs
03-01-2006, 21:22
малии ужас защо всички брюнетки мразят блондинките не мога да си обясня? :shock: Аз не мисля че всички блондинки са тъпи има някои дето наистина нямат нищо в главите, ама има и такива дето пък са си умнички. И аз мисля че цвета на косата няма нищо общо с акъла. :-k

terry
03-01-2006, 21:28
малии ужас защо всички брюнетки мразят блондинките не мога да си обясня? :shock: Аз не мисля че всички блондинки са тъпи има някои дето наистина нямат нищо в главите, ама има и такива дето пък са си умнички. И аз мисля че цвета на косата няма нищо общо с акъла. :-kaz sam brunetka,no ne mrazq blondinkite,na mene daje sa mi simpati4ni,mnogo ot priqtelkite mi sa rusi,i az nqmam ni6to protiv tqh

shalqlqlqlq
03-01-2006, 23:18
Шъ мъ извиняате ама всички жени са страшно ограничени и от там много тъпи, няма значени руси или черни са, все са жени все са тъпи ](*,)

SummeRLove08
03-02-2006, 00:03
Ами ако говорим за ИСТИНСКИТЕ блондинки,а това ще рече руса коса и сини очи..то..бе има някои дето верно са си тъпички. :| Аз обаче съм наполовина блонди.:)
То неслучайно са измислени толкова вицове за тях. :D :smt043

03-02-2006, 00:44
Шъ мъ извиняате ама всички жени са страшно ограничени и от там много тъпи, няма значени руси или черни са, все са жени все са тъпи ](*,)

IZVINQVAI MNOGO AMA BIH KAZALA 4E SI ADSKI OGRANI4en 6tom smqta6 4e jenite bili t1pi [-X

pechomuh_f4e
03-02-2006, 01:01
Шъ мъ извиняате ама всички жени са страшно ограничени и от там много тъпи, няма значени руси или черни са, все са жени все са тъпи ](*,)

IZVINQVAI MNOGO AMA BIH KAZALA 4E SI ADSKI OGRANI4en 6tom smqta6 4e jenite bili t1pi [-X

tva be6e moq milost :-D

shalqlqlqlq
03-02-2006, 01:07
Шефке, мога да ти докажа, че съм човек с неограничени възможности, в която област ми посочиш, включително, мога да ти откача яйчниците от блъскане, само снимка дай първо и ЕГН, и тогава ще си говорим :mrgreen:

Death^Forever
03-02-2006, 05:57
Просто някои хора се влияят от общественото мнение, това е, аз нямам нищо против блондинките, защото наистина - тези, които познавам са кухи и празни, но това не означава, че няма и такива брюнетки...
Това дали си интелигентен, умен или с възможности...Не се определя от цвета на косата ти...

white_chik
03-02-2006, 10:11
mitut 4e blondinkite sa tupi idva ot fakta 4e horata sa na mnenie 4e edna jena mnoo rqdko moje da e i hubava,i umna.Kato cqlo rusite jeni sa hubavi (e razbira se ima izklu4eniq) i za tva 6tom sa hubavi zna4i sa tupi.Nz li4no az poznavam i mnoo tupi i mnoo umni blondinki.cveta na kosata ne e opredelq6t.

CVETELLINA
03-02-2006, 10:39
spored men nqma ni6to ob6to cveta na kosata sus akulaточно така си е!!! :wink:

shalqlqlqlq
03-02-2006, 11:14
mitut 4e blondinkite sa tupi idva ot fakta 4e horata sa na mnenie 4e edna jena mnoo rqdko moje da e i hubava,i umna.Kato cqlo rusite jeni sa hubavi (e razbira se ima izklu4eniq) i za tva 6tom sa hubavi zna4i sa tupi.Nz li4no az poznavam i mnoo tupi i mnoo umni blondinki.cveta na kosata ne e opredelq6t.

Умна жена - НЕМА, камо ли много умна АБСУРД!!! [-X [-X [-X

TheMaggie
03-02-2006, 11:19
Тази тема е доказателство,че блондинките не са сред интелигентните на тая планета... :smt011
Pove4eto sa taka.

stasi_girl
03-02-2006, 11:29
abe kvi sa teq gluposti!!!!! #-o #-o #-o blondinkite bili edi kakvi si!!! drun drun cveta na kosata ne opredelq 4oveka!!!!!!! [-X [-X

HeDa
03-02-2006, 12:13
Edna umna i inteligentna jena s tumna kosa e bogata i si izkarva sama parite..Do sega ni6ty 4udno nali!?I edin den re6ava 4e trqbva da si smeni cveta na kosata s rusa.. i kvo avtomati4no stava tupa ili kvo? :-#

addictedtou
03-02-2006, 13:11
Tova za blondinkite a pylna typotiq.. i kakvo kato e rusa dai da e typa... a kolko typi momicheta ima s tymni kosi... tova izobshto ne e vqrno!

shalqlqlqlq
03-02-2006, 13:21
Айде аз да не бъда толкова краен, всички жени са кухи, има нищожно малко жени, които да са умни и схватливи, аз определям тези жени с 3 на 1000 :!:

IKisseDAGirL
03-03-2006, 21:30
малии ужас защо всички брюнетки мразят блондинките не мога да си обясня? :shock: Аз не мисля че всички блондинки са тъпи има някои дето наистина нямат нищо в главите, ама има и такива дето пък са си умнички. И аз мисля че цвета на косата няма нищо общо с акъла. :-k
ахам, има такива брюнетки,дето са си блондинки под прикритие :D
някой път май ставам една от тях 8-[ :oops: :P

Lov3_is^OnLy_In^My_EyeS
03-03-2006, 21:40
ne moga da razbera nqkoi?!? kakvo protiv imate blondinkite ...bili t1pi ...bili nz si kvi ...ave hora da napravim statistika 43% ot horata na zemqta sa t1pi i ne sa rusi!!!!!

we ako shte albinos da si kat se rodish glupava glupava shte si kato se rodish umna shte si umna a cveta na kosata ne opredelq kolko znaniq imash

03-03-2006, 22:57
rodi me mamo tupa - az shte se izrusq!

Ani_girl
03-06-2006, 16:52
ne se razli4avat po ni6to ot drugite normalni hora osven po cveta na kosata.adski tupo e da si pomislish ili da kajesh tq e blondinka gotina e no adski tupo tva e proturkano !nikoi ne moje da kaje po cveta na kosata ti dali si umen ili tup !

Devilsplaymate
03-06-2006, 16:56
От блондинка до блондинка има Балкан разлика ! Не може да слагаме всички с руси косички под общ знаменател . Лично познавам доста блондинки , които определено не са глупави . Но познавам и такива дет са просто ...
Аз лично немога да определя , и също така не мога да разбера защо им се носи такава 'слава' . :-s

vibora85
03-06-2006, 17:10
spored men nqma ni6to ob6to cveta na kosata sus akula
съгласна съм

.........
03-08-2006, 12:03
blondinkite ne sa tupi!!!!!!nqma ni6to ob6to uma s akula.vsi4ki koito govorqt 4e blondinkite sa tupi sa ili briunetki koito zavijdat za6toto mom4etata pove4e si padat po blondinki 6oto sa po gotini i po rqdko se sre6tat ili nqkoe mom4e koeto go e qd 4e ne mu e vurzala blondinka!!!tva sa dvata varianta.cveta na kosata ne opredelq absolutno ni6to!!!!

rusalkata_
03-08-2006, 12:34
blondinkite ne sa tupi!!!!!!nqma ni6to ob6to uma s akula.vsi4ki koito govorqt 4e blondinkite sa tupi sa ili briunetki koito zavijdat za6toto mom4etata pove4e si padat po blondinki 6oto sa po gotini i po rqdko se sre6tat ili nqkoe mom4e koeto go e qd 4e ne mu e vurzala blondinka!!!tva sa dvata varianta.cveta na kosata ne opredelq absolutno ni6to!!!!
:lol: така си е...ние брюнетките завиждаме на блондинките-за сламената им коса... :lol: просто не се сдържах!наистина не се определя колко мозък имаш от цвета на косата,но блондинките са по-тъпи,както вече казах-научно доказано!колкото до твоето мнение миличка-не съм съгласна!всяко момче си пада по различни момичета...и даже си падат повече по брюнетки! :smt019 :smt005

RoSsY88
03-08-2006, 12:46
Блондинките са както всички останали....ама са с огромно самочуствие повечето от тях и са гадни кучки!

03-08-2006, 13:02
http://teenproblem.7.forumer.com/index.php

angel4eto_666
03-09-2006, 19:54
повечето от така наречените блондинки са брюнетки под прикритие изводат е , че брюнетките са тапи и за да го покажат се боядисват в русо ,аз например бях естествено руса преди да ми потамнее косата и не сам като повечето изрусени кучки които незнаят коло е 2по 2,цвета няма зна4ение вайното кво има6 в главата

pechomuh_f4e
03-09-2006, 19:58
Шефке, мога да ти докажа, че съм човек с неограничени възможности, в която област ми посочиш, включително, мога да ти откача яйчниците от блъскане, само снимка дай първо и ЕГН, и тогава ще си говорим :mrgreen:
:oops: :oops: :oops: :wink: =P~

03-09-2006, 20:41
ae temata kva e za blondinkite ili zatui 4e tiq dvamata sa svalqt :shock:

celufan4o
03-09-2006, 20:43
Има и интелегентни блондинки не си4ки са тъпи цвета на коста не зна4и ни6то :wink:

M@Dn3Ss
03-09-2006, 20:45
Аз лично познавам много умни блондинки. Чак ме е срам кат ми заговорят :lol: . Според мен разликата е само в косата.

03-09-2006, 20:46
blondinkite ne sa tupi!!!!!!nqma ni6to ob6to uma s akula.vsi4ki koito govorqt 4e blondinkite sa tupi sa ili briunetki koito zavijdat za6toto mom4etata pove4e si padat po blondinki 6oto sa po gotini i po rqdko se sre6tat ili nqkoe mom4e koeto go e qd 4e ne mu e vurzala blondinka!!!tva sa dvata varianta.cveta na kosata ne opredelq absolutno ni6to!!!!
:lol: така си е...ние брюнетките завиждаме на блондинките-за сламената им коса... :lol: просто не се сдържах!наистина не се определя колко мозък имаш от цвета на косата,но блондинките са по-тъпи,както вече казах-научно доказано!колкото до твоето мнение миличка-не съм съгласна!всяко момче си пада по различни момичета...и даже си падат повече по брюнетки! :smt019 :smt005
rusalke tebe mai te e qd 4e ne si rusa a kaka ;)xaxa

rusalkata_
03-10-2006, 12:27
ако си ми прочела мненията ще знаещ,че не искам да съм руса! :x 1-повечето блондинки са тъпи,2-повечето блондинки са кучки,3-момчетата харесват повече брюнетките... :-D
от всичко това :arrow: че не искам да съм руса и посмъртно няма да се боядисам в тоз цвят! :roll:

blondito:)
03-10-2006, 15:58
Xaxaxaaxaxa na4etah se na kakvi li ne prostotii!!! Prosto nqmam dumi za nqkoi..osobeno ti rusal4ice,naprao me ubi! E,sorry,mili4ka,ama jestoko se b1rka6-NIE,blondinkite ne sme po-t1pi..haah daje ne si 4ela poslednite prou4vaniq-ama si brunetka,kazva6,nali si po-umna..ahah nai-novite svedeniq kazvat,4e jenite s rusi kosi sa mnogo po-inteligentni ot tezi s t1mni,ama koi da se interesuva-nii samo pluem blondinkite,nali haha mnogo mi e sme6no nqkoi kato kaje,tq e t1pa-e,nali e blondinka,kvo o4akva6..haah sorry,ama poznavam toooolkova t1pi s16testva i vsi4kite do edna sa brunetki! I naistina,fakt e,4e m1jete predpo4itat blondinkite-za6to-ami,po-apetitni sme,privli4ame pove4e vnimanieto,po-sladki sme,ne s nqkva obiknovena kosa,koqto vsqka 2ra ima..haha,abe kato va e qd,ko samo komentirate..haha i tui e tolkoz sme6no,4e sa vr1zvate na toz mit zablondinkite,4e samo dokazva otnovo kolko umni4ki ste mi vii,brunetkite! Ama govorete si kakvoto si iskate be-to ne dumite sa re6ava6tite,nali! Edin den kato vi stana 6efka i vi stroq si4kite brunetki i vi nakaram da s1jalqvate,4e ste pluli blondinkite,6e vidite vii ahahahahahahaxhaxhaxhaxhaxh are,are,ostavqm vi,4e zeh ve4e da govorq prostotii,i 6e zemete da kajete ne6to...samo zapomnete: rusi ili ne,nasqk1de t1potiqta viree! Taka 4e kosata e posledniq faktor,koito opredelq tova!

miNiTo
03-10-2006, 16:06
spored mene taq tema e super tapa!!!
ko ima ob6to cveta na kosata s tui kaf akal ima6?
i ko?ima vicove za blondiki,koito gi harnqt 4e sa tapi.ama ne e izob6to tei!!!
koi be6e sa izcepi 4e govorel samo za est blondinki
to4no pak te dragi moi,moga ti kaja 4e tqh ne moje6 da nari4a6 za tapi!da ne bi te da sa izbrali cveta na kosata?!?!?
"cici,bez mozak" - em ima takifa det ne sa tolkz nadareni be!
i da kaja predi nqkoi da me e nahranil!az sam si brionetka i imam fr-ki est i ne est rusi i moga vi kaja 4e opredeleno ne moa da kaja 4e nqmat n6 u glavat si
tei4e molq da ne si vadite takifa izvodi ot gluposti...

soundreamer_f
03-10-2006, 16:12
Цвета на косата няма нищо общо с мозъчния потенциял на един човек.Най-малкото нещо от което той зависи е цвета на косата му.

sanibani
03-10-2006, 16:13
zdraveite kak ste????
nadqvam se da ne se rasardite 4e vi pi6a no mi stana interesno!zna4i kazvam se stanislava i sum na 17!
ako iskate mohe i da se zapoznaem!!! :oops: i taka !!!!!!!a po temata spored men nqma zna4enie kakav cvqt e kosata my vajno e vatre6nata krasota!!!a i drugoto spored men nqma typ vsi4ki sme ymni no..........na nqkoi talanta im e nqkude vatre v samite tqh i po edna ili dryga pri4ina ne go pokaazvat!!!
nadqvam se da se saglasite s men!!

БРЮНЕТКА!
03-10-2006, 16:18
здравайте милички!тук-а спорите скакви са блондинките!едно момиче ( блондинка!) ме отчая доживот от ...русите създания!моля прочетете тази кратка и.."СКРОМНА" биография,писана от самата руса личност....и си кажете мнението..аз се отчаях!
"Казвам се П*, но всичките ми приятели ме наричат П*. Родена съм на 16 април 1989 в София. Уча ***** Английска Езикова Гимназия „*****”, иначе казано **ЕГ; 10ти клас съм с профил математика и литература (два по принцип несъвместими предмета....); от 5 годишна уча английски език, от 3 години се боря с немския, а скоро пък се захванах и с испански... Зодия – типична овца - винаги се втурвам с рогата напред, адски упорито същество и не понасям да ми казват какво, кога и как да правя. Доста романтична натура съм и едновременно с това си падам и голяма купонджийка. Много обичам да съм в компанията на приятелите си, защото те винаги успяват да ме развеселят (не,че това е много трудно) и си изкарваме страхотно всеки път като се съберем.
Какво още да споделя...ами аз съм сложен човек(умна, пък и руса....-не е лесно!). Обожавам да слушам музика-без нея не мога да живея! Докато ям, уча, чистя, готвя, или с каквото там друго се занимавам, колоните винаги са усилени до дупка! С пеенето обаче хич не съм на „ти”. Не че не обичам да пея-напротив, но хората около мен не са особено въодушевени като се наложи да ме слушат. Ето защо пея само когато съм си сама и най-вече докато съм под душа – така хем не си чувам фалшивите фалшивите тонове, хем все някой съсед си ползва банята по същото време, та си имам и публика... Другата ми страст са танците. Още от съвсем малка съм започнала да се увличам по различни ритмични движения. Първите ми такива (ритмични движения) бяха на около 2 годишна възраст, а любимият ми стил – „тичане в кръг по средата на стаята като необуздан кон”. Като казах кон, та се сетих – през краткия си живот вече успях да сбъдна една своя мечта – да се науча да яздя. Винаги съм се възхищавала на тези благородни животни. От цели 4 години ходя на уроци по езда и мога да се похваля, че вече прескачам препятствия, макар и само 40-50 см високи. Ходила съм и на спортни танци, но те нещо не ми се отдадоха особено... Малко по-късно се записах на класически балет. Там се задържах по-дълго – цели 4 години и половина – и по думите на учителката си, бях „една от малкото, от които може да излезе балерина” и то само защото не сядах на едно място, понеже тя (учителката ми) твърдеше, че „от много седене дупето ти става ееееееей такова голямо”. До скоро нямах никакво време за професионални танци, но сега ходя на уроци при Алфредо Торес и ми е адски приятно. Скоро мисля да се запиша и на тае-бо. Какво да ви кажа – спортна натура съм си, то просто си ми е в кръвта!
Миналото лято ходих и на курсове по wind- surfing и се оказа, че и този спорт много ми допада. Пък и как да не се запалиш, след като инструктора ти (много добър сърфист, с няколко награди от състезания, млад, висок, строен, с хубаво тяло, прекрасни големи очи......) те обяви за „млада олимпийска надежда”!
За малко да пропусна – голяма футболна фенка съм!! Много съм запалена по английския футбол... Любимите ми клубове са Chelsea, Manchester United и Liverpool, а футболисти – Frank Lampard, Christiano Ronaldo и Steven Gerrard. Дори мога да се похваля с голямото си фенско изживяване при срещата ми с Frank Lampard! Това лято (година 2005) имах уникалната възможност да посетя най-уникалния град на света – Лондон – и така и така бях там, реших да разгледам и футболните стадиони в „околността”. Та обикалям си аз един ден около Stamford Bridge (този на Chelsea) и тъкмо снимах един страхотен тъмно син-металик Aston Martin и какво да видят очите ми – от съседната сграда излизат моят любимец от край време Frank Lampard и жена му!!! Очите ми станаха огромни, сърцето ми заби необуздано лудо, но аз събрах сили и смелост и го заговорих (за щастие нямаше нужда аз да ходя при него,не че щах да стигна донякъде с омекналите си крака, защото се оказа, че страхотната кола, до която бях застанала, е негова!). Той беше изключително мил и след няколко разменени думи (колкото и нечленоразделни да бяха от моя страна) ми предложи да се снимаме. Е точно в този момент усмивката ми се оголеми стократно и после цял ден не можах да я сваля от физиономията си...(аз май се поувлякох...извинете ме...)"
ще ви спестя голяма част от лигавенето..
(името е ..цензурирано..все пак не искам чак токова да я засегна)
АМИН!

Ice_Queen
03-10-2006, 19:01
няма значение цвета на косата . зависи от самия човек.а за тая история.................. :-k

rusalkata_
03-10-2006, 19:09
Xaxaxaaxaxa na4etah se na kakvi li ne prostotii!!! Prosto nqmam dumi za nqkoi..osobeno ti rusal4ice,naprao me ubi! E,sorry,mili4ka,ama jestoko se b1rka6-NIE,blondinkite ne sme po-t1pi..haah daje ne si 4ela poslednite prou4vaniq-ama si brunetka,kazva6,nali si po-umna..ahah nai-novite svedeniq kazvat,4e jenite s rusi kosi sa mnogo po-inteligentni ot tezi s t1mni,ama koi da se interesuva-nii samo pluem blondinkite,nali haha mnogo mi e sme6no nqkoi kato kaje,tq e t1pa-e,nali e blondinka,kvo o4akva6..haah sorry,ama poznavam toooolkova t1pi s16testva i vsi4kite do edna sa brunetki! I naistina,fakt e,4e m1jete predpo4itat blondinkite-za6to-ami,po-apetitni sme,privli4ame pove4e vnimanieto,po-sladki sme,ne s nqkva obiknovena kosa,koqto vsqka 2ra ima..haha,abe kato va e qd,ko samo komentirate..haha i tui e tolkoz sme6no,4e sa vr1zvate na toz mit zablondinkite,4e samo dokazva otnovo kolko umni4ki ste mi vii,brunetkite! Ama govorete si kakvoto si iskate be-to ne dumite sa re6ava6tite,nali! Edin den kato vi stana 6efka i vi stroq si4kite brunetki i vi nakaram da s1jalqvate,4e ste pluli blondinkite,6e vidite vii ahahahahahahaxhaxhaxhaxhaxh are,are,ostavqm vi,4e zeh ve4e da govorq prostotii,i 6e zemete da kajete ne6to...samo zapomnete: rusi ili ne,nasqk1de t1potiqta viree! Taka 4e kosata e posledniq faktor,koito opredelq tova!

ахахахаа... :lol: драга ми блонди,темата е писана от блондинка!прави си изводите!дори не е намерила точния раздел за да я пусне темата! :lol: Колкото до историята за блондинката искам да питам вярно ли е сичко тва? :shock: ако е,значи тва е вероятно най-залупеното същество на света! :-#

piFka_LP
03-10-2006, 19:09
ne evajen cveta na kosata a kakvo ima pod kosata!
takava tema za blondinkite nz za koi put ve4e ima

пак аз тъмнокосата
03-10-2006, 19:12
Xaxaxaaxaxa na4etah se na kakvi li ne prostotii!!! Prosto nqmam dumi za nqkoi..osobeno ti rusal4ice,naprao me ubi! E,sorry,mili4ka,ama jestoko se b1rka6-NIE,blondinkite ne sme po-t1pi..haah daje ne si 4ela poslednite prou4vaniq-ama si brunetka,kazva6,nali si po-umna..ahah nai-novite svedeniq kazvat,4e jenite s rusi kosi sa mnogo po-inteligentni ot tezi s t1mni,ama koi da se interesuva-nii samo pluem blondinkite,nali haha mnogo mi e sme6no nqkoi kato kaje,tq e t1pa-e,nali e blondinka,kvo o4akva6..haah sorry,ama poznavam toooolkova t1pi s16testva i vsi4kite do edna sa brunetki! I naistina,fakt e,4e m1jete predpo4itat blondinkite-za6to-ami,po-apetitni sme,privli4ame pove4e vnimanieto,po-sladki sme,ne s nqkva obiknovena kosa,koqto vsqka 2ra ima..haha,abe kato va e qd,ko samo komentirate..haha i tui e tolkoz sme6no,4e sa vr1zvate na toz mit zablondinkite,4e samo dokazva otnovo kolko umni4ki ste mi vii,brunetkite! Ama govorete si kakvoto si iskate be-to ne dumite sa re6ava6tite,nali! Edin den kato vi stana 6efka i vi stroq si4kite brunetki i vi nakaram da s1jalqvate,4e ste pluli blondinkite,6e vidite vii ahahahahahahaxhaxhaxhaxhaxh are,are,ostavqm vi,4e zeh ve4e da govorq prostotii,i 6e zemete da kajete ne6to...samo zapomnete: rusi ili ne,nasqk1de t1potiqta viree! Taka 4e kosata e posledniq faktor,koito opredelq tova!

ахахахаа... :lol: драга ми блонди,темата е писана от блондинка!прави си изводите!дори не е намерила точния раздел за да я пусне темата! :lol: Колкото до историята за блондинката искам да питам вярно ли е сичко тва? :shock: ако е,значи тва е вероятно най-залупеното същество на света! :-#
вс е абсолютна истина :smt011

flasher
03-12-2006, 13:04
be siaka blondinka si e strogo individualna :D

big_smile_f
03-12-2006, 13:31
Mnogo e glupavo da se sadi za edin chovek po kosata mu! Ot rezultatite si prolichava! Blondinkite ne sa po-razlichni ot briunetkite! Abe vsichko si e do choveka! :)

Shadow_Walker
03-12-2006, 13:41
Блондинките, които познавам не се отличават по нищо от всички останали момичета.Цвета на косата не определя дали ще си умен или глупав-всичко зависи от човека.А вицовете за блондинки са просто един интересен майтап, който обаче изобщо не отговаря на действителността.

bibonka
03-12-2006, 16:06
Просто обикновенни хора,като всички нас...

Qgodka_
03-12-2006, 16:18
ами поне тея дето ги знам са доста кухи наистина! :lol: говорим за чисто русите!поне 80% от тях са тъпи!в смисъл на елементарни неща не могат да зацепят... :lol:плюс това не сме го измислили ние тоя процент за тъпост на блондинките.научно доказано е,че са по-тъпи. :roll:

Хахаха научно било .... какви статистики какво нещо..... ти изобщо четеш ли какво си написала или просто природата и при теб е сгрешила хахахах

А по темата .... не цветът на косата е важен и всички го знаят, за физика вече е ясно .....

rusalkata_
03-12-2006, 17:41
чета,чета какво съм написала и сичко е вярно... :lol: :-D ако се поразровиш тук,там ще видиш статистиките,които не съм ги измислила аз! :x иначе наистина има разлика от русо до русо,но говорим за блондинките изцяло.

eminem_sp
03-14-2006, 15:54
Abe az ne razbiram ko ob6to ima tzveta na kosata s TVA DALI SI UMEN!AZz sum brunetka,oba4e ne smqtam 4e samo za6toto sa rusi zna4i sa tupi [-(

ThePainIsReaL
03-14-2006, 18:36
:-s Господи .. n0 c0mm3n7..

Много ясно,че цветът на косата няма нищо общо с интелекта :!:

Ani_girl
03-25-2006, 14:55
ne se razli4avat po ni6to ot drugite normalni hora osven po cveta na kosata !

Sunny_stz
03-25-2006, 22:40
Nemojete da kajete kakuv e 4oveka po cveta na kosata mu!!!Ima i tupi brunetki naprimer :) Horata sa razli4ni!

A3_CbM_MoMu4e
03-26-2006, 00:08
Nemojete da kajete kakuv e 4oveka po cveta na kosata mu!!!Ima i tupi brunetki naprimer :) Horata sa razli4ni!

Подкрепям те напълно :)

{C}{V}{E}{T}{I}
03-26-2006, 07:28
Blondinkite sa nai-tapite sa6testva na taq planeta :smt019

dragonika
03-26-2006, 09:38
Ima mn tupi hora s rusa kosa, no su6to taka i mn tupi hora s dr cvqt na kosata => tova dali si umen ili ne v nikakuv slu4ai ne zavisi ot tova kakva razcvetka na okosmenieto na glavata ima6 :smt016 :smt016 :smt016