PDA

View Full Version : Ново име на България?



Стеси
03-01-2006, 23:06
В. “168 часа”: Турци искат ново име на държавата

23.02.2006

София. “Турци искат ново име на България” – това е челото на новия брой на седмичника “168 часа”, съобщи за Агенция “Фокус” редакторът на броя Иван Тропанкев. България да бъде преименувана на Българско-турска федерация или Федерална балканска република искат в нова декларация опитващите се да създадат етническа турска партия. “Българите са мулета и катъри” – твърди в скандално интервю стоящият зад инициативата Адем Кенан. В обширен материал по темата вестникът описва събирането на подписи под станалата известна като “турска подписка”, разпространяваща се из разградските села, която е на път да взриви етническия мир. Водачите на “Миллет Тракия” искат многонационална държава, признаване на турското национално малцинство, турски университет и всевъзможни промени в Конституцията и управлението на страната. За лидер на “Миллет Тракия” се провъзгласява Мендерес Кунгюн.

Източик: Фокус

Какво става в тази държава питам аз?

03-02-2006, 10:26
кфо :shock: честно ли бе :shock: :shock: :shock:
ебати насраните копелета грозни аргхххх

midnight...
03-02-2006, 15:03
не не това е върха на простотията
как ще има дори статия за това?! но така е като има нашествие на болни мозъци..... ](*,)

teenkopele
03-02-2006, 15:55
Ако това, което се казва е истина, а не опит за манипулация, НЕКА ТУРЦИТЕ ДА СЕ ГОТВЯТ ЗА ВОЙНА!!! :twisted: :twisted: :twisted:

chestra_f
03-03-2006, 13:10
Ако това, което се казва е истина, а не опит за манипулация, НЕКА ТУРЦИТЕ ДА СЕ ГОТВЯТ ЗА ВОЙНА!!! :twisted: :twisted: :twisted:
АТАКА БЪЛГАРИ АТАКА ТУРЦИТЕ ДА МРЪТ В ЛАЙНА :smt013 :smt013

strange__
03-03-2006, 13:27
Значи това го четох (по малко по-различен начин написано,но със същия смисъл) и в един друг форум...еми тва няма и не може да стане! :evil: Просто този Кенан е луд и тва е всеизвестно!И колкото и подписки да прави е все тая...14 века тази държава не е сменила името си и повярвайте и сега няма да се случи.България си е България и ми е през....за откаченяци като тоя!!!А ако мн му знае устата бесилка и ножове ииии..... :twisted:

stel4eto__
03-03-2006, 13:59
hahah :shock: toq ne6to se e nasral...predi men be6e kazano 4e tolkova vreme ne e smenqno imeto na darjavata a sega zaradi nekvi tapaci ...nikoga :twisted: kato sme bili pod robstvo mai ne e e bilo pozvoleno da se govori na bg i da se pi6e pa kvo ostava za u4ili6ta na bg a za smenqne na imeto na Turciq da ne govorim..taka 4e kade sa tragnali :shock: :twisted: :smt013 :smt018

kurabiika
03-04-2006, 14:18
Тия много взеха да си позволяват!Това никога няма да стане!!!Да си ходят в Турция! :smt013

03-05-2006, 19:57
Тате има Ей Кей Форти Севън в килера.... Майка им турци роми и всички.... :smt013

DarkSanctuary
03-06-2006, 18:59
Аз не мога да разбера като не им изнася т'ва и онова к'во правят изобщо тук ами не си ходят в утепаната Турция! Баси наглото племе! Да умират в кофите всички!

Spell
03-06-2006, 19:08
ебати говедата турски !!! Волен Сидеров няма да го позволи тва бе! по скоро сам ше тръгне да ги избива отколкото да види България с друго име

03-06-2006, 19:13
Това си е гавра с българия :smt013 :smt013 Как ще и сменят името бе ?????? :evil: :evil: :evil:

KoRn_FOREVER
03-06-2006, 19:15
Това си е гавра с българия :smt013 :smt013 Как ще и сменят името бе ?????? :evil: :evil: :evil:

Login sux :evil:

Lost Templer
03-06-2006, 19:18
Ако това все пак се случи (а това е възможно)
аз не чакам никои копувам си много firepower и тругвам сам срещу колкото мога да взема с мен.
Ако това беше в древни времена щеще бая кланета да паднат и на никой нямаше да му пука за някой който ни е държал под робство 5 века и после иска да псе прекръщаваме с неговото име.
Не мисля че ще им позволя.

piFka_LP
03-12-2006, 15:24
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: novo ime da si gledat rabotata !!!!!!!!!

PRECIOUS^f
03-12-2006, 21:45
Da-da :!: :!: :!: :shock: Moje i ne6to "po-sladko" :!: :evil: Takiva da gi nqma :!: [-X

angel4eto_666
03-20-2006, 19:47
teia ako i tva uspeiat da napraviat tribava da gi ubia tei anasrani turci,niamam ni6to protiv tiah kato hora 6toot imam priateli ,no tva si e neveroiatna naglost

Nekasa4a
03-23-2006, 00:14
Ако това, което се казва е истина, а не опит за манипулация, НЕКА ТУРЦИТЕ ДА СЕ ГОТВЯТ ЗА ВОЙНА!!! :twisted: :twisted: :twisted:



Za da izrazi6 takova mnenie trqbva da razbere6 1 ne6to ,ako stane tova koeto iska6 (Война) Vsi4ki koito sa na 18 godini 6te popadnata pod mobilizaciq rano ili kasno, da ne kaja i na 17 godini ta misli si ako si mom4e kakvo i si dostata4no zrql kakvo 6te stane.

Ta tova koeto go pi6at naistina be6e kato iskane ,no :
1: Trqbva da se prieme -Nevazmojno se pak 4.5 miliona hora v taz darjava sa balgari
2: Tezi koito go organizirat nqmat nito registrirana partiq nito nqkoga 6te imat v BG konstituciqta e kazano 4e parti na nqkakvi osnovi kato verski ili izvan nacionalni (nepomqn to4nite dumi ama e ne6to takoz) nemogat da sa6testvuvat
3: Pri podpiska(peticiq) ot normalni grajdani trqbva da se saberat 50 hilqdi podpisa sled tova pravitelstvoto(dadena komisiq) opredelq dali tq 6te vleze v nego za razglejdane
4: Dori i da se dopusne takova ne6to v parlamenta 6te ima qko buntove(ne voina kakto iska6) i pravitelstvoto 6te padne togava 6te ima prehodno i izbori a poznaite koi 6te spe4eli na takiva izbori porodeni ot nacionalizam "ATAKA" dragi useri da ne mislim togava kakvo moje da stane. Moje i da ti se organizira voinata za koqto iska6 :roll: :evil:

M@Dn3Ss
03-23-2006, 10:58
В. “168 часа”: Турци искат ново име на държавата

23.02.2006

София. “Турци искат ново име на България” – това е челото на новия брой на седмичника “168 часа”, съобщи за Агенция “Фокус” редакторът на броя Иван Тропанкев. България да бъде преименувана на Българско-турска федерация или Федерална балканска република искат в нова декларация опитващите се да създадат етническа турска партия. “Българите са мулета и катъри” – твърди в скандално интервю стоящият зад инициативата Адем Кенан. В обширен материал по темата вестникът описва събирането на подписи под станалата известна като “турска подписка”, разпространяваща се из разградските села, която е на път да взриви етническия мир. Водачите на “Миллет Тракия” искат многонационална държава, признаване на турското национално малцинство, турски университет и всевъзможни промени в Конституцията и управлението на страната. За лидер на “Миллет Тракия” се провъзгласява Мендерес Кунгюн.

Източик: Фокус

Какво става в тази държава питам аз?

Тва не ми се вярва много да е истина, но ако е така тъпите турци могат спокойно да ме цунат по задника. България никога няма да се прекръсти, особено пък ако те не накарат. Направо да им пускаме бомбите и да си мрат по дупките :evil: .

Xaralambi
03-31-2006, 15:41
И как ще се нарича България?
Всенародна Балканска Федерация добре ли звучи? :D

the_o.c_girl
04-22-2006, 12:04
NA SAPUN :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt071 :smt071 :smt071 :smt071 :smt071 :smt071 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt070 :smt070 :smt074 :smt074 :smt074 :smt074 :smt076 :smt076 :smt076 :smt076 :smt076 :smt076 :smt075

ledenata_kralicA
04-23-2006, 00:20
тия заслужават да умрат в кофите

lainagovna
04-23-2006, 00:48
не може да е вярно. 100% вестник Шок рулзз

tainstvenata
04-23-2006, 20:12
vai ujas... ostava i tfa da stane...

teenkopele
04-24-2006, 11:35
Ако това, което се казва е истина, а не опит за манипулация, НЕКА ТУРЦИТЕ ДА СЕ ГОТВЯТ ЗА ВОЙНА!!! :twisted: :twisted: :twisted:



Za da izrazi6 takova mnenie trqbva da razbere6 1 ne6to ,ako stane tova koeto iska6 (Война) Vsi4ki koito sa na 18 godini 6te popadnata pod mobilizaciq rano ili kasno, da ne kaja i na 17 godini ta misli si ako si mom4e kakvo i si dostata4no zrql kakvo 6te stane.

Ta tova koeto go pi6at naistina be6e kato iskane ,no :
1: Trqbva da se prieme -Nevazmojno se pak 4.5 miliona hora v taz darjava sa balgari
2: Tezi koito go organizirat nqmat nito registrirana partiq nito nqkoga 6te imat v BG konstituciqta e kazano 4e parti na nqkakvi osnovi kato verski ili izvan nacionalni (nepomqn to4nite dumi ama e ne6to takoz) nemogat da sa6testvuvat
3: Pri podpiska(peticiq) ot normalni grajdani trqbva da se saberat 50 hilqdi podpisa sled tova pravitelstvoto(dadena komisiq) opredelq dali tq 6te vleze v nego za razglejdane
4: Dori i da se dopusne takova ne6to v parlamenta 6te ima qko buntove(ne voina kakto iska6) i pravitelstvoto 6te padne togava 6te ima prehodno i izbori a poznaite koi 6te spe4eli na takiva izbori porodeni ot nacionalizam "ATAKA" dragi useri da ne mislim togava kakvo moje da stane. Moje i da ti se organizira voinata za koqto iska6 :roll: :evil:

Аз не говоря за война в буквалният смисъл на думата, а за саморазправа и бъди сигурен, че няма да съм единственият. :wink:

08-06-2006, 11:37
kvo da vi kaam -izrodi,da izrodi sa vsi4ki turci totalni cigani kak da se otarveme ot teh be dea

GLeZoRanA
08-06-2006, 16:29
Бахти подигравката тия са егати ненормалните типове куку ](*,) :-s

Човек
08-06-2006, 17:05
Не случайно по Б(Б?)НТ всеки ден можете да научите за новините от Булгаристан.

did1ls
08-06-2006, 20:09
Като искат да си направят нова държава :!: :!: :!:

Човек
08-06-2006, 21:14
Сега как да ти разбирам изречението? Така написано, все едно не си го довършил. Ако беше сложил запетая - много жалко. Ако искаш да те управляват фесове, ходи при събратята ти в Турция.

navits
08-06-2006, 21:39
Мрете, турски копелета!!! Волен Сидеров ако беше избран нямаше да има ни един турчин в тая държава!

Dieee!!! :twisted: :evil:



@@Six Feet Under - No Warning Shot

=D> точно така е

08-06-2006, 22:40
TheNightRider, колега, изтрепа ги всичките. 8) Само така! Всички да гласуваме за Волен на президентските избори, защтото, в противен случай, ни очаква анадолксо бъдеще, а на картата на България ще пише "Булгаристан", както казват по новините на турски "ТНТ" (Турска Национална Телевизия, aka: "БНТ"). Господ да дава сили на "АТАКА" и всички българи, които се противопоставят на неправдата!

Човек
08-06-2006, 22:44
Знаете ли какво каза един човек. Прочел във вестник "24 часа", че при празнуването на 103-годишнината от Илинденско-преображенското въстание, когато президентът бил там, всички са викали "Първанов, Първанов, Първанов....", а той лично е бил там и никой не е викал подобно нещо! Това ако не е опит за манипулиране на общественото мнение ша са гръмна!!! Долу Първан паша, само "АТАКА"!!!

navits
08-06-2006, 22:47
Знаете ли какво каза един човек. Прочел във вестник "24 часа", че при празнуването на 103-годишнината от Илинденско-преображенското въстание, когато президентът бил там, всички са викали "Първанов, Първанов, Първанов....", а той лично е бил там и никой не е викал подобно нещо! Това ако не е опит за манипулиране на общественото мнение ша са гръмна!!! Долу Първан паша, само "АТАКА"!!!

АТАКА,АТАКА,АТАКА,АТАКА,АТА КА

Mo6no
08-06-2006, 23:08
АТАКА,АТАКА,АТАКА,АТАКА,АТА КА
БИТАКА,БИТАКА,БИТАКА,БИТАК ,БИТАКА

08-06-2006, 23:36
ФЕС, ФЕС, ФЕС, ФЕС... От Турция ли пишеш или от Америчка??? :twisted:

RedChil
08-06-2006, 23:46
Да бе,за тоя случай съм чувал отдавна.По дяволите,не ме мислете за расист,но тва турците са долно племе.

Mo6no
08-07-2006, 08:56
ФЕС, ФЕС, ФЕС, ФЕС... От Турция ли пишеш или от Америчка??? :twisted:
Не, не нито една от двете. От Народна Република Конго.

Loshotia
08-07-2006, 09:45
Това за смяната на името е наивно да се мисли, че може да стане факт. Винаги ще има такива високомерни и вярващи си лайна дето да плямпат глупости. Просто или не трябва да им се дава гласност по медиите, или да се изолират изобщо.

Pe666o
08-07-2006, 11:27
що се излагате....как мислите една държава като България ще си смени името? Я не се палете за глупости, които никога няма да станат, а източникът на тази инфотмация силно ме съмнява да е достоверен!

LostDemon`
08-10-2006, 16:29
АБЕ Я ДА СИ Е*АТ МАЙКАТА ТЕЯ ТУРЦИ БЕ, надявам се са останали стойностни граждани които няма да позволят смяна на името :evil:

I_love_dead_people
08-10-2006, 19:33
Никой българин няма да позволи такова нещо!

one_more_minute
08-10-2006, 20:16
Никой българин няма да позволи такова нещо!
В това съм сигурен, обаче това, че "Атака" могат да оправят нещата силно ме съмнява.
Първо новини на турски, после Мюфтията иска джамията и църквата да имат камбани с еднакви честоти, а сега и .. ТОВА!? :lol: Който даде зелена светлина на това ще бъде оплюван и свален от власт!! Лично аз не бих се примирил.

navits
08-10-2006, 21:29
АТАКА,АТАКА,АТАКА,АТАКА,АТА КА
БИТАКА,БИТАКА,БИТАКА,БИТАК ,БИТАКА

а не ти си некъф ненормален(в добрия смисъл на думата) :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Bamze
08-12-2006, 07:39
В. “168 часа”: Турци искат ново име на държавата

23.02.2006

София. “Турци искат ново име на България” – това е челото на новия брой на седмичника “168 часа”, съобщи за Агенция “Фокус” редакторът на броя Иван Тропанкев. България да бъде преименувана на Българско-турска федерация или Федерална балканска република искат в нова декларация опитващите се да създадат етническа турска партия. “Българите са мулета и катъри” – твърди в скандално интервю стоящият зад инициативата Адем Кенан. В обширен материал по темата вестникът описва събирането на подписи под станалата известна като “турска подписка”, разпространяваща се из разградските села, която е на път да взриви етническия мир. Водачите на “Миллет Тракия” искат многонационална държава, признаване на турското национално малцинство, турски университет и всевъзможни промени в Конституцията и управлението на страната. За лидер на “Миллет Тракия” се провъзгласява Мендерес Кунгюн.

Източик: Фокус

Какво става в тази държава питам аз?


Драга, Стеси!
Ето, отговарям ти!

Явно си преписвала по география!
Ето ти един бърз урок - безплатен!!!
България се намира на едно от най-стратегическите точки на нашата планета наречена от прадедите ни - Земя!
Така, това първо!

Второ! А бе, май и по история не си си давала зор!
ОК, още един важен урок!
Историята ни учи, че ЦЯЛ СВЯТ СИ МЕЧТАЕ ДА НИ ШИБА :!:
Какти й, че БЪЛГАРИЯ Е ПРОФЕСИОНАЛНА КУРВА :!:

В този ред на мисли аз лично съм учуден, че ти драга Стеси си толкова потресена за едно съвсем реално заглавие :!:

Bamze
08-12-2006, 07:42
Ако това, което се казва е истина, а не опит за манипулация, НЕКА ТУРЦИТЕ ДА СЕ ГОТВЯТ ЗА ВОЙНА!!! :twisted: :twisted: :twisted:

:lol: ЕЙ! :lol: ПОЛУДЯ ЛИ БЕ!? :lol:
По-полека! Ако се стигне до там - ЩЕ НИ ЕБАТ МАМИТЕ, БЕ ЛУД :!:

Bamze
08-12-2006, 07:45
Това си е гавра с българия :smt013 :smt013 Как ще и сменят името бе ?????? :evil: :evil: :evil:

България се пише с главна буква!

Bamze
08-12-2006, 08:01
Ако това все пак се случи (а това е възможно)
аз не чакам никои копувам си много firepower и тругвам сам срещу колкото мога да взема с мен.
Ако това беше в древни времена щеще бая кланета да паднат и на никой нямаше да му пука за някой който ни е държал под робство 5 века и после иска да псе прекръщаваме с неговото име.
Не мисля че ще им позволя.

ОЩЕ ЕДИН ЛУД :!: :lol: [-X
Човече, по-полека! Леко, баце леко!
Преди години, когато бях на около 19-20 почнах да си търся бомба!
Това съвсем сериозно и отговорно го казвам :!:
Тааа, намерих бомба! Не е чак толко трудно!
Исках да я подметна в парламента!!!
После почнах да мисля:"Не е ли по-добре да ги колям един по един и да ги снимам с дигитална камера! А после в интернет!"
Накрая направих два реални опита за самоувийство!
ДА МУ ЕБА МАЙКАТА - НЕЗНАМ КАК СТАНА АМА СЕ СЪБУДИХ!!!
Изпих цялата аптечка вкъщи и си инжектирах една спринцовка от 5 милилитра пълна с въздух - венозно!
ЕБА ЛИ МУ МАЙКАТА! ИМАХ ОГРОМНОТО ЖЕЛАНИЕ ДА УМРА! И исках да изглежда, като нещастен случай!
Уви! Заспах, точно както бях планирал да стане! И сънувах, че умирам! Същият сън! Сънувах го за трети път!!! Сънувах, че ме прострелват с коршум в тила!
Е, ... да му еба майката - НА СУТРИНТА СЕ СЪБУДИХ! Така и не разбрах как стана! Убедих се, че опита ми беше реален, но уви - безуспешен!
Около година - две след случката, взех решение, че ще направя всичко по силите си, за да попреча на ОТКАЧАЛКИ КАТО ВАС, ДА ПОВТОРЯТ ГРЕШКИТЕ МИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Malka_Taina
08-14-2006, 14:53
az sam iskam BG da se kazva Bogatariq a ko 6a kajete taka pari4kite da si gi namirame na zemqta i da si laifkame kakto nie si znaem ...

SlyN4o`f
08-14-2006, 15:40
Е тва вече е върха на всичко!Нямам думи !НМе стига ,че ни тъпкаха 5века ами искат и още!Писна ми !Не трябва да бъдем расисти ама то от ова вече да ти се доповръща :-&

CrazyWitch
08-16-2006, 22:07
What?

Победа, Атака! :-D

strange__
08-16-2006, 23:38
Невъзможно...това си е нашата България и тя ще си се казва така,без значение дали на скапаните турци това им изнася или не :evil:

Човек
08-20-2006, 21:22
Невъзможно...това си е нашата България и тя ще си се казва така,без значение дали на скапаните турци това им изнася или не :evil:
Ако Първан паша спечели президентските избори - не се надявай. Даже ако спечели, те съветвам да научиш турски, защото няма да можеш да отидеш да си купиш хляб, ако не помолиш за такъв на турски.

LaPd_KoRn
08-25-2006, 11:31
hora laja nqma 4e turcite 6te smenqt imeto na БЪЛГАРИЯ о6те 20-30 godini daje i ako ne sa mnogo
to ve4e v na6to pravitelstvo polvinata ministri sa tur4ilq sled o6te 1-2 mandata i ve4e 6te na upravlqvat samo turci zatova ATAKA ni e spasenieto

ТУМБУРАКИ
08-31-2006, 03:46
Българите са мулета и катъри

Турчино тука е прав и нема за кво да му се сърдите(ме)(айде и язе да се включа в числото).Сеа пуснете за Първанооглу или Берноглу,значение нема никакво,дори Борисоглу ако искате.

А за името предлагам ТАТАРСТАН да стане,ногу добре звучи и ще си е точно на местото :mrgreen:

az_slunceto
09-04-2006, 20:36
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne :evil: samo tova neeeeeeee,kogato BULGARIQ tupata turciq iskat da ni provlqt. ](*,) [-X :evil: :evil: :evil: nqma da go pozvolime,bulgari are na bunt nie maloletnite da potpisvame pritiv gadni nutrepki turcite. :shock: :evil: :evil: :evil: :evil: samo tova neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, [-X ](*,) :evil: :evil: :evil: :evil:

az_slunceto
09-04-2006, 20:38
sorri zburkax nqkolko dumi. ](*,) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: