PDA

View Full Version : Омръзна ли ви да сте пред компютъра?



dobrin
03-02-2006, 10:30
Омръзна ли ви да сте пред компютъра?
Омръзнаха ли ви интернет форумите?
Виждам, че тука има хора с по 4000 - 7000 мнения! :shock: Какво толкова ви задържа тук? :-k Хората, които дори не може да видите? Комуникирате си в някакъв измислен свят. Все някой се намира да избие комплексите си тук. Кой правил секс, свирки и какво ли още не 12 :shock: ( това са си чисти комплекси ) Наистина ли само това е главното?
Не ви ли се излиза някъде? Какво стана с игрите пред блока или в махалата? Всеки си седи затворен пред компютъра и си губят времето толкова... Непълноценно според мен. Извинете, ако темата засяга "редовните" тук!
Просто да знаете, че навън е прекрасен ден! \:D/

machoka
03-02-2006, 10:34
Ех, благодаря че спомена за деня навън. За жалост съм пуснал корен на стола пред компютъра и не мога да се убедя лично. Сега ако дойдеш да ми напраивиш и едно кафенце, златен ще си :wink:

Death^Forever
03-02-2006, 10:48
В този измислен свят, както сам го нарече, няма нищо лошо, да имаш повече контакти пак не е лошо, проблемът е, че на повечето им се превръща в мания и забравят за реалността, аз самата също имах такава мания, но вече я изоставих...Относно това, което ни задържа тук - такава тема вече имаше...
Форумите ми омръзват понякога, да, да стоя пред компютъра - това все още не ми е омръзнало...
Много ясно, че винаги ще има кой да си избива комплексите, просто е неизбежно, но всеки минава през това, така че по-добре помогни на съответния човек, вместо да му усложняваш положението, нали уж за това е този форум...
Всеки си живее както иска...За теб може това да е непълноценно или загубено време, за други е начин на живот, какво толкова, фактът си е факт...

03-02-2006, 10:51
Еми остави ги хората сега...да си избиват комплексите тука,но повярвай ми има и хубави форуми...
Друг е въпроса,че тук имам около 1500 мнения,ама това беше едно време :lol:
Живейте си живота,пишете си във форуми ама не се вманиачавайте :wink:

muaxax
03-02-2006, 11:40
pi4 do nekade si prav.az li4no na den izpolzvam kompiutara po 1 4as.ima mnogo drugi ne6ta za pravene-trenirovki,diskoteki,zavedeniq,da si s gadjeto i t.n.tuka naistina ima hora s qko kompleksi ama kvo da se pravi te sami sa si vinovni.

CuST0M1z3
03-02-2006, 11:44
za jalost sled 8 godini trenirane na futbol sa malko sprqh 6toto bqh razo4arovan mnogo kratno ot treniorite si zaradi skapanata viso4ina i si nqmam i priqtelka i se zadyrjam ve4e dosta pove4e ot pc-to no skoro 6te podnovq trenirovki i otnovo 6te se izliza qku :)

midnight...
03-02-2006, 11:50
кой казва че хората не излизат?!
това че просто има повече разпространение на компютрите е нормално защото все пак сме 21 век и няма да седна с плетката пред телевизора :shock: :lol: а и не съм на 5 годинки да си играя пред блока :-s

Dr. Kazimbutt
03-02-2006, 12:00
abe are togava umri pred kompiutara.a tva da izliza6 pred bloka ne e bukvalno be tapanar.e takiva zauhari kato tebe napravo ne moga gi gledam.
Тогава не се прави на тарикат във форума. Никой не те задължава да влизаш.

Master_88
03-02-2006, 13:43
Това че имаме много мнения във форума не значи че не излизаме навън. Аз лично влизам тук през свободното си време. А относно броя на мненията изчисли сам. Повечето регистрации са от около една година. Ако човек напише средно по 5 мнения на ден за една година доста стават

teenkopele
03-02-2006, 14:11
Аз имам 3000+ мнения, и пак си излизам редовно. Не вися по цял ден пред компа. :)
Зависи си от човека. :wink:

The_Rampage
03-02-2006, 14:19
awe hora az predi postoqno bqh navan ama sega sam se prevarnal nqkav super manqk zimnata vakanciq stavam v 8-9 lqgam kam 3-4 prez no6ta nemojeh da se naspa dobre 4e e tova daskalo da se rasseq ina4i si ebati skukata po cql den dan kazva6 ni6to

Sinister_Doll
03-02-2006, 14:26
Ami v interes na istinata, da... Opredeleno na momenti mi se drayfa ot computer- a, no za ne6tastie ima hora, s koito moga da si ob6tuvam zamo po internet, za6toto sa mn dale4e :smt010
Navun izlizam, dori ponakoga zabravqm da se pribera... Ne jiveq v interenet, spoko.
A denqt e kofti (:


PS: Igrite pred bloka svur6iha v 4etvurti klas...

aBeP4eTo
03-02-2006, 19:45
Наистина понякога ми писва да седя пред компа! Усещам се, че вече ми е втръснало и продължавам да си седя
:smt019
Попринцип най-голямото ми хоби е ходене по улиците така, че определено си излизам. :mrgreen:


PS: Igrite pred bloka svur6iha v 4etvurti klas...

Определено. :mrgreen:

korn___
03-02-2006, 20:05
dam omruzna mi vupreki 4e vsi4ki ma6ini gi obi4am pove4e ot kolkoto nqkoi hora dori...za tva gledam da se motkam navunka s nqkoi poznati i priqteli ili prosto da ritkam hek4e ili da svirq s edin moi priqtel i taka a i skor vreme 6te se hvana na rabota taka 4e kompa 6te go polzvam samo za muzika po 1-2 4asa na den i tolkos ...

rosskata
03-02-2006, 20:41
Регистриран на: 23 Май 2003
Общо мнения: 1745
[0.41% от всички / 1.72 мнения на ден]
Вижте всички мнения на rosskata

Не мисля че 1,72 мнения на ден значи висене всекидневно с часове... [-X
Нета е добър начин за разтоварване... Не мисля че някой е дотолкова зарибен по форума, че да не излиза навън :-k [/quote]

03-05-2006, 14:19
Според мен за всичко си има време :) Аз си се шматкам с приятели и не се задържам много в къщи .
Но когато съм си в нас първата ми работа е да седна на Pc-to 8-[

ledenata_kralicA
03-21-2006, 20:32
da ti kaja 4estno ponqkoga mn mi pisva :)
no i kompat e na4in da poznava6 novi cool hora
i vse pak navun "ruliraaaaaaaa" :) :wink:

angel4eto_666
03-21-2006, 20:35
az obi4am mn da izlizam ama kato niama s koi kaji mi kvo da pravia pred pc-to est i kato ima s koi da si 4atka6 e super zabavno ,osobeno kogato si 4atka6 s priateli koito ne is vijdal otdavna naprimer

lainagovna
03-21-2006, 20:37
дааа, отвратително е. добре че поне ходя на училище, фитнес, тае бо и некст месец може и пак да тръгна на карате. деба и тъпия смотан и шибан комп. по добре си бях 7ми клас дето незнаех какво е старт меню. знаех само че на нфс 5 се кара със стрелките и спейса. жалея за времената преди 8ми клас когато ми купиха тази адска машина.

M@Dn3Ss
03-21-2006, 21:14
Ненавиждам да седя пред компютъра. Много повече предпочитам да съм анвън с френдове. Проблемът обаче е, че ми се налага :( . Пък и кат така и така съм в къщи винаги си слушам музика на него и си чатя с някой, че иначе е тъпня :lol: .

thirteen
03-21-2006, 22:11
Ami za men pcto e razvlechenie kogato niama s koi da izlqza.. ili go polzvam predimno za komunikaciq sys poznati hora s koito se ugovarqm da izlizam.Foruma mi haresva zashtoto obicham da nauchavam novi neshta i shte se radvam ako buda i polezna na nqkoi.Inache si sedq dovolno vynka.No namiram si interesni neshta i na kompa ne e zadaljitelno sqka svobodna minuta da sam vynka.ako iskash da kajesh che nqkoi ot tuka e manqk.. to moje da si maniak v mn neshta no ne oznachava che trqa da si protivopolojnoto,da merish ulicite po cql den.Tva che si sedq v kashti i na pcto mislq che e sashtoto kato pred tv-to..ili de da znam.. prosto zaribqvka i moje da se kaje kato chast ot ejednevieto :-k

blondito:)
03-22-2006, 09:24
Mi,ako ne bqh bolna,nqma6e da puskam po 1456876543 mneniq,ama ko da napraq :] ina4e razbira se,4e predpo4itam da s1m nav1n!!!!! I kogato si4ko si e Ok-taka praq..

SmiLe_BaBy{P}
03-22-2006, 09:46
Всеки си избира как да прекарва дните и нощите си. Някой може да кисне на вънка, друг пък да е в някое кафе и да пуши цигара след цигара, друг може би в тоалетната си учи уроците ....... Всеки Луд с номера си.

priti_kiti
03-22-2006, 10:18
am da... prava si :) naprimer lqtoto edva li 6e se merna mn mn vuv foruma no puk za smetka na tova prez zimata plesenqsah na toq komp :D do takava stepen 4e po edno vreme ne mojeh da se otlpepa ot nego....15 4asa non stop :shock: a puk i az glavno stoq pred kompa zaradi horata s koito si ob6tuvam..a puk foruma e prosto razvle4enie ;) kakto Sinister_Doll kaza,nqkoi hora za prosto mn nadale4 i edinstveniq na4in da si ob6tuvame s tqx e po Internet za jalost... :?

GoHardeR
03-22-2006, 16:40
Mi az da ti kaja ne sum dosta redovna tuk...puk i ako sum ,sum za malko...vlizam v 2-3 opredeleni razdela i ako ima neshto interesno-pisha,ako ne -ae...iako e forum4eto az mu se kefia,smiala sum se do sulzi i sum se iadosvala pak do sulzi...abe zabavno e!
a ina4e na pc-to ne sedia mnogo...teglia niakfa muzi4ka eventualno i aide owt...tam mu e maikata...
friends :arrow: beer :arrow: koz :arrow: fun :mrgreen:

hamilcar
03-22-2006, 16:46
Вече не ми е толкова интересно иначе имах период от 3 години в които неставах от компютъра.

Crazy_Vamp
03-22-2006, 18:33
на мен почти нищо не ми омръзва лесно, ни най-малко пък нета :smt101 :smt080

CucAgMuH
03-22-2006, 19:35
Абе за някои хора - седенето пред компютъра е работа. ;) Тва че дращят по форуми си е за развлечение само. И ако си мислиш че аз съм избочил и нарочно си седя пред сървъра по цял ден - ето един ненатоварен мой ден(работен, на системен админ):

08:50 Аларма! Баси, как съм забравил да я изключа...
08:55 А! Тя ми е за бачкане. Пфууу...
09:35 Бачкане. Пак. Закъснявам с минутки. Защо всички го забелязват?!? Нали все пак аз им сверявам часовниците на компютрите? Eстествено нито един компютър не е включен.
09:36 Половината мрежа си е заминала барабар със файловият сървър. Мамка му, пак ми изядоха предиобедната дрямка. Отправям се към файловия да го оправям.
09:38 Кой по дяволите е отмъкнал клавиатурата му ?!? Отивам до склада. Взимам нова. Слагам. О, чудо! Сървъра тръгва. Сега да видим какво става с мрежата.
09:40 Идиотите са скъсали кабела към хъб-а. Вързвам го набързо колкото да изкара смяната ми. Колегата да му мисли. Нали се има за най-добрия?!? Нека се оправя тогава.
09:32 Три компютъра изчезнаха от мрежата. Изведнъж. Отивам да видя какво е станало.
09:34 Два компютъра ги няма не само в мрежата, ами и на мястото им. Третият е с наизскубани кабели и систем спийкъра му жално квичи. Изтръгвам кабела за захранването, за да го оттърва от мъките му. Какво по дяволите става тук?!?
11:14 Викат ме - имало проблем на осми мрежов... пинг-вам го от място. Оттук всичко изглежда наред. Бия си камшика и отивам да видя какво има. Симпатични момиченца стоят на него. Изглеждат на по двайсет - двайсет и две години.
"Да?"/леко нервно и гледайки учудено за видими проблеми/
"Ми компютъра няма хард диск!" - с тон на вещо лице обявява едната.
"А на теб за какво ти е диск?" - леко ехидно аз, знаейки че точно този има три хард-а.
"Това не му ли пречи?" - учудено ме пита прителката й /руса.../
"Не, нали си имате мишка? Няма за какво да се притеснявате." казвам аз вече отдалечавайки се. Бахти потребителите.
11:25 Оттеглям се в тихата стаичка да пуша и да ограничавам потребители. Такааа... на осми мрежов слушат чалга. Азис. Забранявам достъпа до директорията. Чува се недоволен ропот. Аха! И на пети са го слушали. Е... сори. Какво ли ще си пуснат сега? Нъца. Нека им помогна. Включвам им УинАМП-а от растояние и давам "play". Учудени гласове... Добреее. СРЪБСКО?!?!?!? Вие наред ли сте. Ограничавам достъпа до всичката музика освен до директорията с ретрото. Сега вече няма да ми клинчите! Четвърти? Я да видим какво правиш в чата. М, да... ОПЕРАТОР?!? На канал #SeX? Падна ли ми копеленце дребно... трия му мирката и аутоидента... Канала дроп-и... :)))
12:20 Юзър в сървъра ми ?!? Кик! Ша тегли музика гада... мога ли или не мога да еба мамта аз?
12:25 Ам.. Той била шефа бе. :) Пита ка така съм успял да го кикна при положение че се е логнал като руут админ. Обеснявам внимателно (един) от начините. Ядоса се. Вика много, малко ме хвали. Вече нямам премиални.
14:03 Приятелката се обади... Пак скофти настроението(повечето пъти успява ако пожелае)
14:04 Всички компютри в мрежата се рестартират. Неизвестна причина - за пред шефа - нов вирус, които е плъзнал от шеснайти мрежов от сайтове които не съм имал време да филтрирам.
14:10 Повечето компютри успяват нормално да заредят, без проблеми. Около десетина обаче са клекнали под натиска. Отправям се с купчина дискове към тях и се заемам.
18:29 Доволно пуша цигари и пия кафе, гледайки как охраната обикаля периметъра.
18:35 Отново се захващам за работа. Много злобно съм ги натиснал тия машини при рестарт-а...
21:15 Проверявам 3-4 форума за да отдъхна. Че имам работа поне до 11, а утре пак съм откъм 9:30-10:30...може и 11 на бачкне.

И да питам - какво като някой има хиляди мнения по форума? Интересно му е на човека - зарибява се. За мен е почивка.