PDA

View Full Version : странни образования



Petko___
03-02-2006, 15:52
здр. на всички
Искам да ви попитам за едни образования покраи половите ни органи на мен и моята приятелка
ще ви дам описание как изглеждат (нешто като ватрешна папка но неличи изобщо че е там осештасе само при допир и е някакво твардо не боли и ако несе докосне неможе да се разбере че е там )от 3 4 дена саме го забелязали.
страшно сме притеснени и двамата някои може ли да сподели с нас от какво може да е това.
Ние мислим че е някаква инфекция но се пак искаме да се консултираме и с други хора.
Благодарим ви предварително !

DrSmurph
03-02-2006, 16:56
Съмненията са основателни и изискват лечение. Подробности на Лично Съобщение. Вероятно се касае за поява на генитални брадавици или кондиломи, но аз не мога да отгатна просто ей така. Задължителна е консултация със специалист!

Petko___
03-02-2006, 23:13
Съмненията са основателни и изискват лечение. Подробности на Лично Съобщение. Вероятно се касае за поява на генитални брадавици или кондиломи, но аз не мога да отгатна просто ей така. Задължителна е консултация със специалист!
мерси за инфото но след като прочетох за тея две твои предположения мисля че не е нито едно от двете заото за второто до колкото разбрах трябвало е да има преди мен някои дръг партниор или аз да сам бил с дръг но при нас не е така а за парвото заболяване ми това нащо няма нищо общо с брадавици то несе забелязжа само при допир се осеща малка тварда буцица!