PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Когато съм с едната мисля за другата !



03-02-2006, 15:28
imah dylgogodishna vryzka,vsichko vyrveshe OK,kakto pri vseki i vsqko nachalo ,no tq otide pri drug ,posle se vryshtashe pri men i taka na nqkolko pyti,az glupaka vse iproshtavah v imeto na LUBOVTA i s nadejdata,che TQ si me obicha,ama e obyrkana,makar che vsicki priqteli tvyrdqha obratnoto..sega e pri drug ama nemoga da spra da mislq za NEQ
no imam vryzka s drugo momiche ot 3-4 meseca,obicham q ,atq men dvoino poveche,ama nz kakvo mi stava,ne e vyzmojno da obicham i dvete ,nz kakvo mi stava,obyrkan sym,i nai-loshoto kogato sym s ednata si mislq za drugata i obratnoto ..prosto nz kakvo da pravq :x

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

KOKOKKK
03-02-2006, 15:36
E toq problem sam go imal v produljenie na 2 godini .. .....Na4i 6tom si obi4ash novo gadje si stoi s neq .....A onaq shavrantiq q zaebi :D

teenkopele
03-02-2006, 15:38
Остани с момичето, с което си в момента, а другото го зарежи. :)
Успех. :wink:

kikata_paunkata
03-02-2006, 15:39
e bate izob6to ne misli za taq kude te e zarazqla 6tom go e napravila edvali ve4e ima 4uvstva kum teb opitai se da q zabravi6 kolkoto i da ti e trudno budi si s drugoto momi4e 6tom q obi4a6 a tq teb pove4e 6te ste 6taslivi 6te zabravi6 drugata spoko :wink:

TiA_MaRiA
03-02-2006, 17:17
opitai se da nameri6 6tastieto sus sega6nata si priqtelka, drugata ne zaslujava 4uvstvata ti - zabravi q

rowzz
03-02-2006, 17:29
обичай този който те обича а не този който те привлича.. стига ли ти ?!..

DiabolicAngel
03-02-2006, 17:42
Обичай този който те обича.
Успех :!:

leecher
03-02-2006, 17:48
glupak :) pro6tava se vednuj ... poslednoto ne6to koeto ti trqbva e da si gubi6 vremeto s takova su6testvo. Tova koeto izpitva6 kum tazi deto e pri drug ... 6te otmine sled vreme. Znam kvo e da si sviknal s nqkoi i da izpitva6 ne6to razli4no kum dadeniq specialen za teb 4ovek .. no tova koeto iskam da ti kaja 4e ot teb si zavisi dali burzo da ti mine ili ne. Ostani s mackata s koqto si at the moment. Sled mesec ili po malko taq pa4a 6te ti se izvniqva .. no gledai togava da ne napravi6 su6tata gre6ka.

sexy_macka
03-02-2006, 17:51
shet kaja samo OBICHAI TOZI KOITO TE OBICHA,a ne tozi koito te privlicha ;)

pechomuh_f4e
03-02-2006, 19:05
kogato moje6 b1di s ednata kogato moje6 s drugata 8) :lol: maitap zaebi q taq minala i si b1di s1s sega6nata si averka po dumite ti s4itam 4e mn te obi4a obi4ai si q i ti ! :mrgreen:

RoSsY88
03-02-2006, 19:36
Ами понякога обичаш и искаш това,което имаш,а когато го имаш искаш друго.Знам какво е да обичаш някой,а той да е в преградките на друг...но просто понякога трябва да следваш сърцето си или да оставиш всичко в ръцете на съдбата и рано или късно всичко ще се оправи и ще си дойде на мястото...

dAnnyb0y
03-02-2006, 21:14
Много голяма грешка е да смяташ, че не можеш да обикнеш две момичета. Не сме монолюбиви същества, много често се случва да си допаднем с повече от един. Не се притеснявай по този въпрос.
В случая обаче, вероятно е най-добре да прекъснеш връзката с предходното момиче и да се отдадеш на настоящата, защото както сам каза, момичето те обича два пъти повече, а не забравяй, че другата те е карала да страдаш и те е напускала. УСПЕХ !

nikitooo
03-02-2006, 21:29
shet kaja samo OBICHAI TOZI KOITO TE OBICHA,a ne tozi koito te privlicha ;)

awe ei momichetata mnogo filosofski stanahte we wie obichate li nqkoi wie samo po wynshen wid si gi izbirate we sichki tragnali da dawat syweti koito ne spazwat! Kato obichash tozi koito te obicha , a ne tozi koito te priwlicha togawa zemi da go napishesh i to pod formata na nekfo... "shet kaja samo OBICHAI TOZI KOITO TE OBICHA,a ne tozi koito te privlicha ;)".... tochno ti da go kajesh [-X

Ani_girl
03-03-2006, 06:07
poprincip ti si reshavash kakvo da pravsih ! oba4e 6tom bivshatata ti priqtelka te e zarqzvala nqkolko puti i se e vrushtala kato q zarejat zna4i ne te obi4a a si i za rezerva kolkoto i kofti za zvu4i !zareji q ne misli za neq ne e za tebe tq 100% ti se podigrava stoi si s momi4eto s koeto si 6tom si se obi4ate !spored men mislish za bivshata si za6toto si q obi4al bil si s neq mnogo vreme i si si sviknal s neq spoko sled vreme 6te prestanesh da mislish za neq :) vsi4ko s vremeto si !vremeto lekuva i nai golemite bolki i rani :) uspeh ! :lol:

sherry
03-03-2006, 07:54
Не и позволявай да те прави на глупак,тя не заслужава любовта и вниманието.Спомняй си всеки ден за мъката,което ти е причинила,скъсай с миналото завинаги и се радвай на момичето,което е до теб,което е искрено с теб и те обича с цялото си сърце!Само тя заслужава да я обичаш

sexy_macka
03-03-2006, 11:04
nikitooo Пуснато на: 03.03.3 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
shet kaja samo OBICHAI TOZI KOITO TE OBICHA,a ne tozi koito te privlicha


awe ei momichetata mnogo filosofski stanahte we wie obichate li nqkoi wie samo po wynshen wid si gi izbirate we sichki tragnali da dawat syweti koito ne spazwat! Kato obichash tozi koito te obicha , a ne tozi koito te priwlicha togawa zemi da go napishesh i to pod formata na nekfo... "shet kaja samo OBICHAI TOZI KOITO TE OBICHA,a ne tozi koito te privlicha ".... tochno ti da go kajesh

As puk da ti kaja che ne fsichki momicheta gledame samo vunshniq vid !!! Qsnu !?!?

chestra_f
03-03-2006, 13:39
E toq problem sam go imal v produljenie na 2 godini .. .....Na4i 6tom si obi4ash novo gadje si stoi s neq .....A onaq shavrantiq q zaebi :D
1 vo spored men obi4aio si tva monie4 det te obi4a 6tot ako go zareje6 to nqm ada se vurne a onaq murla 6te te zareje 2 puk i pokaji malko koi e 6efa da vidi kak si se 4\vstval nio vse pak da ne polzvai tova vlubenoto kato primamka [-X