PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Послание към вас !



RoSsY88
03-02-2006, 19:07
Мина дълго време откакто правих това.Като погледнах назад към това, което съм казалa преди всичките тези години,към всички надежди и мечти,които съм ималa,стигнах до извода,че ако нещата се развият така както си искалa,ще успееш в живота.Тогава някои ще кажат,че аз съм се провалилa.Важното е да не се натъжаваш от разочарованията в живота,да се научиш как да се освободиш от миналото си,и да разбереш,че не всеки ден ще бъде слънчев.Но когато се озовеш в дълбините на отчаянието,помни,че това е само тъмнината на нощта,а в нея има звезди и тези звезди ще ти покажат пътя до дома.Затова не се страхувай да правиш грешки,защото в повечето случаи най-големите награди идват след като направиш това,от което най-много се боиш.Може би ще получиш всичко, за което си мечтал.Може би ще получиш повече,отколкото някога би могъл да си представиш.Никой не знае къде ще го отведе животът.Пътят е дълъг,но накрая разбираш,че пътуването е основната цел.

ThePainIsReaL
03-02-2006, 20:03
:smt016 Мммм.. може би е някакво послание към нас.. :) За да си вярваме повече.. :mrgreen:

dAnnyb0y
03-02-2006, 20:30
това, което казваш е вярно, дано в трудни моменти да ти помага, защото голяма част от хората го осъзнават, но не и когато имат нужда от него :)

Сънчо
03-02-2006, 20:37
Тази вечер цялата ми беше няква такава сдухана.Тъкмо се оправих от депресиите и прочетох това и сега съм съвсем добре! Това което си написала има смисъл и то доста, вярвам че в тежък момент ще ми помогне страшно много!

mimi_gothica
03-03-2006, 11:05
moje i taka da e O:)

sexy_macka
03-03-2006, 11:10
may be....

mil4eto_
03-03-2006, 16:43
това, което казваш е вярно, дано в трудни моменти да ти помага, защото голяма част от хората го осъзнават, но не и когато имат нужда от него :)
съгласна съм! :P