PDA

View Full Version : Епилатор



03-02-2006, 20:36
Много обичам да съм глатка на триъгълникът ... но в момента се чувствам мозъчно глатка защотото ползвах на мама епилатора и направих 1 глупост заедно с косъмчетата откъснах и кожа от срамните си устни дори малко от клиторът и сега много ме боли . Но проблемът не е това аз ще изтърпя . Проблема е какво да правя с на мама епилаторът сичките пинсетки са в кожа и незнам как дда ги изчистя мама ще ме утрепе ако разбере !!! дали да отида на лекар да ги извадят и да ми ги залепят с някакав канаколит за хора ????

SmiLe_BaBy{P}
03-02-2006, 20:39
Да да да да точно лекарите се занимават с почистване на епилатори...точно така.браво умна си ....

Lov3Don`tCosT
03-02-2006, 20:44
6666 ei momi4e ti normalno li si??? Mn si prava mozaka ti naistina e ebati mu i glatkiq :smt011 Ti normalna li si .... epilator za hora :evil: :evil: Zemi nai dobre se gramni ... seriozno ... tova e moq savet

03-02-2006, 20:45
lelee..na men ne mi se e slu4valo,no edna priqtelka taka malko postrada...postoqnno i te4e6e kryv i pi6te6e ot bolka...vnimavai da ne se vyzpali,4e moje da se naloji i da te operirat..Idi na lekar!!!!BTW kakyv intimen sapun/gel izpolzva6???


:-k :-# :-k nedei da se mie6 izvestno vreme,no vnimavai da ne ti srastnat rani4kite s pra6kite,4e posle stava stra6no(ako zapo4ne6 da miri6e6,spoko..)

03-02-2006, 20:48
Добре сгреших как да се поправя .. до сега винаги съм използвала епилатор за всичко .. дори за мъхестите половери дори като ми цъфти косата ...
и ануса си обезкосмявам с него и всичко а сега като го развалих ... офф аз иам пиарсинг на клитора сега какво ще правя епилатора и него 'отхапа'''

miloto_girl_4e
03-02-2006, 20:49
Moderated by miloto
т.11 от Правилника :!: