PDA

View Full Version : Cradle Of Filth



HereTodayGoneToHell
03-02-2006, 21:29
Айде помагайте на тъпанарката, която успя да си направи на нищо диска с любимата си песен на нищо.
П.П. Предполагам че няма да я намерите на линк, така че може по пощата.
П.П.П. Линка от датата е развален!

HereTodayGoneToHell
03-02-2006, 21:37
Той е добре, но самия клип не е добре. Вече го изтеглих и знам че е преебан :(

HereTodayGoneToHell
03-03-2006, 09:54
Еми, супер, то се е видяло че съм преебана! Не ме интъересува, но тоя клип ще го намеря, дори да ми се наложи цялата земя да преровя!

HereTodayGoneToHell
03-03-2006, 10:51
сори за двойния пост, ама торента може и да е преебан... сега тегля клипа от ДЦ++ кажи как да ти го дам после...



изтеглих го- качеството е доста добро, обаче е голям близо 100МВ..

клипа не ме кефи...

Ако можеш да ми го пратиш по някакъв начин, ще ти бъда адски благодарна (особено ако е мпг/мпег). А за торентите - не, не се оправям. И ДЦ++ нямам. Абе, въобще, адски много неща трябва да правя... А за к;ллипа - последната ми надежда си...

`Death`Whore`
03-03-2006, 11:09
Не искам да те отчайвам, но как ще го прати? По пощата? Няма начин. Сложи си дц++.

Metal6tain
03-03-2006, 11:17
mi az go imam na kompa ama neznam kak moga da ti go pratq...ako i9ma6 skype moga ot tam da ti go pratq... :?

HereTodayGoneToHell
03-03-2006, 11:39
mi az go imam na kompa ama neznam kak moga da ti go pratq...ako i9ma6 skype moga ot tam da ti go pratq... :?

Да, имам - kissy_to
Ще ти бъда супер благодарна...

П.П. Ебаси тая песен ми еба майката...

Metal6tain
03-03-2006, 11:50
xaxaxa :) sled malko 6te ti q pratq :)

Leave`S Eyes
03-03-2006, 12:25
Аз имам клипа ама трябва да си изтеглиш Quick TIme за да го отвориш...иначе мога да ти го пратя по ICQ :D

ПодПрикритие
03-03-2006, 19:37
тва е тъпо... NYmphetamine е възможно най тъпата и комерсиална песничка на Крейдъл(голяма фенка съм им но специално тази песен хич не ми харесва) а клипът е ужас... къде изчезнаха всичките кървища ебати?!няма ги и то ги няма за да може да се пуска по ТВ-то и да се продава повече... Комерсиалът развали и крейдъл :cry:


п.с. не ми обръщайте внимание... не ми е добре

Sinister_Doll
03-03-2006, 19:56
къде изчезнаха всичките кървища ебати?!


Vuv From The Cradle To Enslave naprimer...

I az sum mn, mn, mn, mn, mn golqm fen na Cradle i si me radva i Nymphetamine.
V klipa na Scorched Earth Erotica ima malko kruv i pak go puskat po TV- to. Sled 23...
Abe, prava si ot edna strana.
Za cenitelite ostavat starite albumi...

"Komers is all around me and everywhere I go..."

midian
03-03-2006, 20:22
cradle of filth са супер яка група,стра6но мноо ме кефят,а nYmphetamine е мнооооо готина :smt013 не са се развалили!но имат и по добри клипове:)

ПодПрикритие
03-03-2006, 20:54
Vuv From The Cradle To Enslave naprimer...

I az sum mn, mn, mn, mn, mn golqm fen na Cradle i si me radva i Nymphetamine.
V klipa na Scorched Earth Erotica ima malko kruv i pak go puskat po TV- to. Sled 23...
Abe, prava si ot edna strana.
Za cenitelite ostavat starite albumi...

"Komers is all around me and everywhere I go..."
именно след 11-12 часа а Nymphetamine го пускат постоянно... дори някви шибани чалга курви я знаят тази песен :smt011

HereTodayGoneToHell***
03-05-2006, 20:34
тва е тъпо... NYmphetamine е възможно най тъпата и комерсиална песничка на Крейдъл(голяма фенка съм им но специално тази песен хич не ми харесва) а клипът е ужас... къде изчезнаха всичките кървища ебати?!няма ги и то ги няма за да може да се пуска по ТВ-то и да се продава повече... Комерсиалът развали и крейдъл :cry:


п.с. не ми обръщайте внимание... не ми е добре

Хеххехехе... Адски много тяхни клипове съм гледала. Кво да кажа... МОже би най-точно ще бъде, ако пак напомня, че не слушам метъл, а рок. Не, не става въпрос, че ме отвращават - трудно кървища могат да ме отвратят. Просто не съм в този стил. А "Нимфетамин" просто ми се заби в главата, въпреки че не се кефя на Блек метъл. Просто тая песен (както и адски други на Кредъл) ми се наложи да я чуя и ми се заби в главата.
Оттук нататък - не се дразнете, аз и не предирам да съм фенка на Кредъл. Просто клипа е адски як, и Дани Филт е много як там и т.н. Споко, не съм като чалгарките, които знаят наизуст Nothing Else Maters на Metallica
:lol:

03-05-2006, 20:39
Vuv From The Cradle To Enslave naprimer...

I az sum mn, mn, mn, mn, mn golqm fen na Cradle i si me radva i Nymphetamine.
V klipa na Scorched Earth Erotica ima malko kruv i pak go puskat po TV- to. Sled 23...
Abe, prava si ot edna strana.
Za cenitelite ostavat starite albumi...

"Komers is all around me and everywhere I go..."
именно след 11-12 часа а Nymphetamine го пускат постоянно... дори някви шибани чалга курви я знаят тази песен :smt011
Кървища? Крейдъл нямат нито един свестен клип. Да не говорим, че във всеки клип Дани е абсолютен педал. Не знам как може някой да го харесва.
Като сте такива фенове, кво ще кажете за филма Cradle Of Fear?

HereTodayGoneToHell***
03-05-2006, 20:47
Vuv From The Cradle To Enslave naprimer...

I az sum mn, mn, mn, mn, mn golqm fen na Cradle i si me radva i Nymphetamine.
V klipa na Scorched Earth Erotica ima malko kruv i pak go puskat po TV- to. Sled 23...
Abe, prava si ot edna strana.
Za cenitelite ostavat starite albumi...

"Komers is all around me and everywhere I go..."
именно след 11-12 часа а Nymphetamine го пускат постоянно... дори някви шибани чалга курви я знаят тази песен :smt011
Кървища? Крейдъл нямат нито един свестен клип. Да не говорим, че във всеки клип Дани е абсолютен педал. Не знам как може някой да го харесва.
Като сте такива фенове, кво ще кажете за филма Cradle Of Fear?

Пф... Хубавото и грозното са прекалено относителни, за да смяташ, че можеш да изразиш правилно мнение. За някого клиповете им ще са яки, за други - не. Тва си зависи от човека.
Филт като педал? Не съм си мислила. Какво разбираш ти под педал? Щото доста от най-яките метъл и рок изпълнители могат да ти приличат на гейове, а са спали с доста жени... Но както и да е. Тва сие твое мнение.
Аз не съм им фенка, затова няма да отговарям на последния въпрос.

ПодПрикритие
03-06-2006, 03:35
Като сте такива фенове, кво ще кажете за филма Cradle Of Fear?

не ми харесва

chestra_f
03-06-2006, 10:59
e olqhte se kat ne vi kfi ok ama 2 3 dat neim haresva stiga se fluudili :smt013 ne sum fen na cof no nymphetamine e mn qka :smt020 :smt118

Sinister_Doll
03-06-2006, 12:30
Ne mi hareva kak zvu4i COF!

Black Metal
03-07-2006, 11:49
Здравейте!
Направили сме фенклуб за всички български фенове на Cradle of Filth - и вие сте добре дошли!
Фенклуба се намира тук:
http://www.cradlebulgaria.tk

HereTodayGoneToHell
03-07-2006, 17:10
Смятам че темата може да се преименува така, щото тук почнаха много коментари. Така че...
Ко мислитр за Кредъл :lol:

Metal6tain
03-07-2006, 17:12
super qka grupi4ka :D

priti_kiti
03-07-2006, 18:36
Смятам че темата може да се преименува така, щото тук почнаха много коментари. Така че...
Ко мислитр за Кредъл :lol: kefat me na max... ne me pitaite 6to..kato se zariba po ne6to i otka4am :D

Boot
03-07-2006, 19:03
Ne mi hareva kak zvu4i COF!
Звучи като COB, пък двете групи не подлежат на сравнение.

chestra_f
03-07-2006, 19:09
=D> =D> =D> =D> =D>

Devilsplaymate
03-07-2006, 19:26
Ехооо ! Тук съм ! :) Намерих ти клипа ! :) Ако още не си го намерила ти , мога да ти го пратя по скайп , качеството е добро ! :wink:

HereTodayGoneToHell
03-07-2006, 20:54
Ехооо ! Тук съм ! :) Намерих ти клипа ! :) Ако още не си го намерила ти , мога да ти го пратя по скайп , качеството е добро ! :wink:

Е, то вече не ми трябва. Сори, че съм те разкарвала да го търсиш :wink:

Devilsplaymate
03-08-2006, 07:25
Ахах е добре , няма проблем :wink:

celufan4o
03-08-2006, 21:34
Cradle of Filth rulzzzz From the cradle to enslave rulzzzz Мене яко ме радват големи изруди са :mrgreen:

Sinister_Doll
03-09-2006, 13:48
Cradle of Filth rulzzzz From the cradle to enslave rulzzzz Мене яко ме радват големи изруди са :mrgreen:

Klipa gledal li si? :-D

celufan4o
03-09-2006, 16:01
Cradle of Filth rulzzzz From the cradle to enslave rulzzzz Мене яко ме радват големи изруди са :mrgreen:

Klipa gledal li si? :-D Много ясно супер изрудски е :-D :-D

03-09-2006, 16:02
Cradle of Filth rulzzzz From the cradle to enslave rulzzzz Мене яко ме радват големи изруди са :mrgreen:

Klipa gledal li si? :-D Много ясно супер изрудски е :-D :-D
Не по-изродски от клиповете на Некрофагия.

Juicy_Lucy
03-09-2006, 18:19
mi...haresvaha mi..daje mi bqha liubima grupa edno vreme,ama v momenta ne6to mn mi padna mnenieto za tqh..ne moga da si krivq du6ata-imat dosta hubavi ne6ta-ot pyrvite albumi...

celufan4o
03-09-2006, 19:45
Cradle of Filth са голяма конкуренция оба4е на Dimmu Borgir Мене и 2те групи ме радват яко :smt066

Shadow_Walker
10-10-2006, 18:17
Много ме кефят!Супер са!
Първата тяхна песен песен, която чух беше Nymphetamine.Една позната, зарибена по тях, ми я прати а след това доста други, които също ми харесаха.А сега дръпнах и новия им албум :)

Boot
10-10-2006, 18:49
Малко е старичка темата, а?

Абе няма значение, важното е, че Thornography е як.http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/ph34r2.gif

scion_of_Storm
10-10-2006, 19:39
^А така, въпреки че любим ще си ми остане Dusk and her Embrace :P Поне е по-стабилна новата творба от Нимфетамин :mrgreen:

Boot
10-10-2006, 19:52
Ам ти си от метъл-уърлд, налимз :)

Mo6nooo
10-10-2006, 20:03
Новият албум ми горе-долу ми харесва. Най ми харесва Temptation.

Swinkenhoffer
10-10-2006, 20:29
никога не съм била върл фен на Крейдъл, ама тоя албум верно е страшно добър. на първо слушане ми се стори смотан, ама след това.. ехааа.

Cemetery and Sundown, Temptation, The Foetus of a New Day Kicking > all! само понякога се улавям, че искам да са малко по-тежки... само това не ми харесва.

Shadow_Walker
10-11-2006, 16:28
Новият албум ми горе-долу ми харесва. Най ми харесва Temptation.Това е и първия сингъл-гледах и клипчето, интересно интерпретация :-D
Иначе на мен ми харесва много Tonight in Flames :wink: