PDA

View Full Version : Moderated:Мисля,че имам гъбички..



linzi_pld
03-02-2006, 21:39
emi az sym na 15..ne sym bila do sega s mom4e...no si imam priqtel ot 8 meseca ve4e..iii iskam da spq s nego..no ima neshto,koeto mn mi prechi..ot 2 meseca nqkyde mislq,che imam gybichki..spazvam higiena...gledam vsi4ko da vyrvi ok.no..te prosto se poqviha..dori ne sym sigurna,4e sa gybi4ki..prosto me syrbi okolo vlagalishteto..ii se za4ervqva i se polu4ava edno takova kato podutina..ponqko se e slu4valo do takava stepen da se chesha...4e da se razranqvam i da tekva kryv :roll: ...a osen tova imam bqlo techenie..btw..az vinagi sym imala..moje da e mn malko,no go imam..a sega e po obilno..iskam da posetq genekolog..no bez nashte da razberat..iskam da znam kolko shte mi struva pregleda pri edin genekolog..i dali tova sa simptomite na gybichkite...pls..kajete mi..zashtoto nz kakvo da pravq veche ](*,)


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

`Death`Whore`
03-02-2006, 22:01
Мисля, че наистина са гъбички. Отиди веднага на лекар, изчакай да се излекуваш напълно, колкото и време да трябва, и тогава премини към контакт с гаджето.

DrSmurph
03-02-2006, 22:11
интересно е да споделиш нещо за себе си. колко често се къпеш, как изглеждаш, на колко време си сменяш бельото, какво си правила за 8 месеца с гаджето си и други подробности ... които биха ми помогнали. АКо желаеш пиши ми ЛС ако не пиши тук. :D

soldier_lady
03-08-2006, 11:05
на 90% са гъбички-гадноооо
и на мен ми се е случвало-отиваш на гинеколог и ти изписват лекарства-няма нищо страшно и срамно :wink:
истината е че и аз се притеснявах-но споко- за 4-5 дни след хапчетата всичко е нормално...и си 6!!!
а за приятелят ти-недей да спиш с него докато не се оправиш напълно,защото...усещането е мн кофти...и щом ще ти е за първи път изчакай да се оправиш.успех :D

soldier_lady
03-08-2006, 11:09
ааа и забравих да добавя-вземи си направление от личния лекар и прегледа при гинеколога ще ти струва..една потребителска такса....иначе-10лв....

sheherezada
03-08-2006, 18:02
на 90% са гъбички-гадноооо
и на мен ми се е случвало-отиваш на гинеколог и ти изписват лекарства-няма нищо страшно и срамно :wink:
истината е че и аз се притеснявах-но споко- за 4-5 дни след хапчетата всичко е нормално...и си 6!!!
а за приятелят ти-недей да спиш с него докато не се оправиш напълно,защото...усещането е мн кофти...и щом ще ти е за първи път изчакай да се оправиш.успех :D

6 дена ? :shock: :shock:
Леле кажи с кфо си се лекувала,защото аз вече 2 месеца ползвам 100 вида хапчета,свещички и нз какви др. глупости каквито ми предписва гинеколкожката и още си ги имам :smt017

Майка ти
03-08-2006, 20:04
6 дена ? :shock: :shock:
Леле кажи с кфо си се лекувала,защото аз вече 2 месеца ползвам 100 вида хапчета,свещички и нз какви др. глупости каквито ми предписва гинеколкожката и още си ги имам :smt017
А гаджето лекува ли се? Да не би ти да се лекуваш, а той да те заразява отново? При такива проблеми задължително се лекуват и двамата партньори! А ако са повече... Ми няма да се излекуваш скоро! :mrgreen:

`Death`Whore`
03-08-2006, 20:09
Абе, наистина ли противозачатъчните предразполагат към гъбички? Даже съм чувала, че ги предизвикват.

sheherezada
03-08-2006, 20:25
6 дена ? :shock: :shock:
Леле кажи с кфо си се лекувала,защото аз вече 2 месеца ползвам 100 вида хапчета,свещички и нз какви др. глупости каквито ми предписва гинеколкожката и още си ги имам :smt017
А гаджето лекува ли се? Да не би ти да се лекуваш, а той да те заразява отново? При такива проблеми задължително се лекуват и двамата партньори! А ако са повече... Ми няма да се излекуваш скоро! :mrgreen:

ами не е тва причината,аз не съм правила секс с него :roll:

Майка ти
03-08-2006, 21:07
Гъбички можеш да пипнеш и по друг начин освен секс. Напр. в басейн, сауна, от бельо, хавлии, при продължителна употреба на антибиотици... Особено внимавайте с бельото - не купувайте евтини боклуци откъде да е, никога не обличайте ново бельо, без да е изпрано със сапун и гореща вода, никога не ползвайте чуждо бельо и прочие хигиенни мерки.