PDA

View Full Version : ne se pristrastqva6 kum trevata



kikata_paunkata
03-02-2006, 21:50
ne e vqrno 4e se pristrastqva kum trevata pu6il sum i sega nito sum pristrusten nito ni6to a i trevata e po vredna ot cigarite i alkohola tva nqkoii ne go znaqt

03-02-2006, 21:54
Еми да това са глупости! Пристрастеноста е тайна конспирация на правителството, което нарочно прави така за да не се друсаме и да не ни е "гот". Прав си. Човек не се пристрастява към тревата, към коката, херцата, амфетите също. Пробвай ги и тях. Абсолютно безвредни са.

kikata_paunkata
03-02-2006, 22:00
xaaxax ne iskam bate :lol: az i natrevata ne sum fen samo sum probval a i su6to lekata droga akobe6e razre6ena v bulgariq nqma6e da ima tolko narkomani 6toto seki 6te probva i nqma da mu e tolko interesno

03-02-2006, 22:06
Еми мой човек тогава какви са тия глупости дето ги говориш като САМО СИ ПРОБВАЛ. То от пробване никой не се пристрастява.

kikata_paunkata
03-02-2006, 22:19
mi pu6il sum ama ne sum se pristrastill ti kvo mi govori6 za oniq ne6ta kude si gi izbroil tva zima6 li go si 4ist narkoman

03-02-2006, 22:28
mi pu6il sum ama ne sum se pristrastill ti kvo mi govori6 za oniq ne6ta kude si gi izbroil tva zima6 li go si 4ist narkoman
Някои хора тук май не знаят какво е сарказъм.

xaaxax ne iskam bate :lol: az i natrevata ne sum fen samo sum probval a i su6to lekata droga akobe6e razre6ena v bulgariq nqma6e da ima tolko narkomani 6toto seki 6te probva i nqma da mu e tolko interesno
Последно пушил ли си сериозно или само си пробвал?

evelin85
03-02-2006, 22:34
hm gre6ka pi4!golema gr6ka!!!6to da e narkoman?samo 6e kaja nekolko ne6ta i mlakvam.tfa za pristrastqvaneto si e do 4oveka.az po4nah s trevata ot 15 godi6na.pu6ih 1 god non stop.i prosto mi pisna i do tam.bez da sam imala nekvi problemi s tfa.posle imah period v koito drusah STAF.nai golemiq bokluk!no i s nego se slu4i katoo s trevicata.sprqh go bez da sam imala nujda ot le4enie i .t.n.izpolzvala sam i hapove i amfeti i kvo li ne.po super mnogo i redovno i kvo!?sq da ne bi da kaje6 4e sam narkomanka!!!sq polzvam sa6to ,no kogato mi e kef!i vinagi moga da spra.super normalna madama sam ,s dobra rabota i normalno socialno polojeneie.ta misalta mi be6e 4e si zavici ot 4oveka.

mc_Faraona
03-02-2006, 22:48
Еми мой човек тогава какви са тия глупости дето ги говориш като САМО СИ ПРОБВАЛ. То от пробване никой не се пристрастява.
Виж са, аз пуша трева от около 5 години, но не съм пристрастен. Пуша средно по около 2-3 пъти на месец. Имало е случаи и по няколко пъти на ден в продължение на няколко дена, случвало се е и да не пуша месеци на ред. Към тревата няма физическа зависимост, чел съм сууууупер много статии за това и мога да го кажа със 100% сигурност :idea: , има само психическа зависимост, т.е. един човек ако има акъл в главата няма да почне да се друса нон-стоп и да мине към нещо по-твърдо. Тревата вреди малко по-малко от цигарите. Аз съм имал много възможности да пробвам нещо по-твърдо, но никога не съм го правил, за мен това е много тъпа работа. Веднъж си говоря с един приятел и го питам: "Добре де защо шмъркаш" и той ми отговаря: "сега е модерно вече да шмъркаш, а не да пушиш трева" и аз му казвам ".....добре бе, пич утре може да стане модерно да се боцкаш,........съжалявам, но аз не искам да съм модерен". :smt018 така че ако имаш акъл в главата си пуши трева и се кефи, мн си е яко :smt028 \:D/ , но НИКОГА НЕ ОПИТВАЙ НЕЩО ПОВЕЧЕ, НЕ СИ ПРОВАЛЯЙ ЖИВОТА :smt073

kikata_paunkata
03-02-2006, 22:58
to4no tva e do 4oveka si e a i az sum imal vuzmojnost da 6murkam amfeti i da zimam ekstazi no tva nqma da go napravq az sum bil piqn togava i pak ne sum go napravil zna4i imam ukul v glavata :mrgreen:

KOKOKKK
03-02-2006, 23:03
az sum imal vuzmojnost da 6murkam amfeti i da zimam ekstazi no tva nqma da go napravq az sum bil piqn togava i pak ne sum go napravil zna4i imam ukul v glavata :mrgreen:
Toi se bocka ma ne si priznava :---)

MorTi6a
03-02-2006, 23:07
ehe..ot trevata ne moij sa pristrasti6..moje bi v po drugi slu4ai ako ti stane navik ama to ne e to4no pistrastqvane a drugo za drugite nz..amfetaminite naistina li ne se pristrastvqa6 kam tqh?

mc_Faraona
03-02-2006, 23:08
hm gre6ka pi4!golema gr6ka!!!6to da e narkoman?samo 6e kaja nekolko ne6ta i mlakvam.tfa za pristrastqvaneto si e do 4oveka.az po4nah s trevata ot 15 godi6na.pu6ih 1 god non stop.i prosto mi pisna i do tam.bez da sam imala nekvi problemi s tfa.posle imah period v koito drusah STAF.nai golemiq bokluk!no i s nego se slu4i katoo s trevicata.sprqh go bez da sam imala nujda ot le4enie i .t.n.izpolzvala sam i hapove i amfeti i kvo li ne.po super mnogo i redovno i kvo!?sq da ne bi da kaje6 4e sam narkomanka!!!sq polzvam sa6to ,no kogato mi e kef!i vinagi moga da spra.super normalna madama sam ,s dobra rabota i normalno socialno polojeneie.ta misalta mi be6e 4e si zavici ot 4oveka.
Да, права си че много зависи от самия човек,но.....въпроса е знаеш ли до къде да спреш....защото, почнала си с трева, но ти е писнало, минала си на нещо по-силно, след това на още по-силно, ...........до къде ще стигнеш?.........и пак казвам по-добре не пробвай нищо повече от трева ако не знаеш къде да спреш :!:

kikata_paunkata
03-02-2006, 23:21
da to4no tova go kazvat mnogo hora 4e se e po4valo ot trevata i po4va6 da si misli6 4e ve4e ne ti deistva i ti e slaba i minava6 na po silno ne6to i taka a za amfetite ne sum probval no kazvat 4e ne se pristrastqva6 az li4no ne iskam i da znam

03-03-2006, 07:30
Не се пристрастяваш към трева. Поне не пове4е, отколкото към Интернет например)

като бях в болницата със с4упен крак нямаше трева, и не съм изпитвал някаква непреодолима нужда за трева.. ЦИГАРИ оба4е още щом ме пусна упойката , ве4е само за тютюн мислех, и на 2-рия ден пратих баба ми да отиде и да ми купи.
Така 4е поне за мен това е показателно кое пристрастява пове4е.

WwanAdoO
03-03-2006, 10:58
Пфффф тва са глупости,че не се пристрастяваш...аз пуша вече от доста време и във момента си пуша и то не рядко,като рядко за мен е 2пъти на седмица :lol: Та не мога да кажа,че съм много пристрастена или,че някой от приятелите ми е точно към тревата,обаче има едно нещо,дет си го викаш "Аз мога да спра,ако поискам"...да,ама много малко тревоманчета дет се вика го поискват. Пф демек искам да кажа,че малко или много ти почваш да харесваш много или да даже обичаш да се напушваш и го правиш постоянно и тва ако не е поне малко пристрастяване,неам. А тва за цигарите си е вярно-аз най-много ден да изкарам без цигари,а без чад кат съм си правила почивки един път издържах месец.

03-03-2006, 11:12
ако говорим за физическо пристрастяване, такова действително няма...
за психическото/за което говореше wan`a`doo/...всичко си е до човека...и до това колко често пуши;)
а колкото до това, че е по-вредна от цигарите и алкохола-говориш абсолютни безпочвени глупости;)казвала съм го прекалено много пъти в тоя форум това;)

03-05-2006, 19:12
ако говорим за физическо пристрастяване, такова действително няма...
за психическото/за което говореше wan`a`doo/...всичко си е до човека...и до това колко често пуши;)
а колкото до това, че е по-вредна от цигарите и алкохола-говориш абсолютни безпочвени глупости;)казвала съм го прекалено много пъти в тоя форум това;)
Ми земи спри да го казваш щото не е вярно. Така първо да приемем твоя варянт. По вредна е от тютюна - ОК. Колко пуши един средностатистически пушач на ден ... ми 10. Има ли тревоман който да пуши по 10 на ден ... ми май няма. Ся знам, че ше кажеш "не и такива ги има" ми ок ама тва са 10-20 човека който или страдат от паркинсон и алцхаймер и ГИ ЛЕКУВАТ С ТРЕВА или са психонавти който правят опити с телата си. За разлика от сериозните пушачи които стигат до 2-3 кутии на ден. Тва обаче си е техен проблем. Дотук с твоя варянт да разгледаме моя, съгласна ?
Тревата мойто момиче, не съдържа никотин, който преди не знам си колко време е бил използван ЗА СИЛНА ОТРОВА и с него са УБИТИ не един и двама души.
Освен това тревата за разлика от тютюна не натрупва в листата си радиоактивни елементи които се сещаш какво ти причиняват на организма. Тревата най-често се пуши свита на цигара. Да вреден варянт за приемане на трева. Но за разлика от цигарената хартия, тази в която аз и не само аз си свивам тревата е оризова или конопена и НЯМА БАРУТНИ НИШКИ ПОДПОМАГАЩО ГОРЕНЕТО НА ТЮТЮНЕВАТА ЦИГАРА. Освен това в дима на тревата няма толкова катрани колкото в цигарения. \/ Peace :smt033

03-05-2006, 19:15
Лола бъни извинявай за поста ми горе просто не съм прочел правилно кво си казала сори :oops:

03-05-2006, 20:25
:-D :-D :-D и аз като почнах да го чета малко се постреснах :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

obi4anato
03-06-2006, 12:46
abe batence to kum trevata ne moje da se prestrasti6 i ne e po vredna ot alkohola i cigarite

GoHardeR
03-06-2006, 16:25
e ti sega li 4ak razbra be oligofren...mnogo iasno :wink: