PDA

View Full Version : Povedenie na kupon



03-03-2006, 08:14
Zdraveite shte hodq na kupon, kudeto shte byde momicheto koeto haresvam. Tq si ima priqtel no me hareswa poprincip i sme se celuvali i taka natatuk. Vuprosa mi e kak da se durja dokato tq e tam s priqtelq si. Ako nqkoi moje da mi dade suvet shte sum blagodaren.

DimmuBorgir
03-03-2006, 08:27
Ами... сложно малко става... в смисъл, че ако приятелят й не беше там е много лесно... Тъй... можеш да я побутнеш леко настрани и да започнеш да й говориш, но не знам тя какъв човек е, дали ще се притесни докато ти говориш с нея, а приятеля й е в другата стая... Според мен се дръж естествено, нито да се правиш на герой, нито на "жертва"... Просто пускай по някой бъзик от време на време, опитвай се да говориш повече с нея, и ако приятеля й си тръгне по-рано и вие останете само двамата, можеш да продължиш да си говориш с нея за най-различни неща... Определено щом тя те харесва и ти нея, няма да те "засече" посредата на разговора, а сигурно й е приятно с теб... Не знам дали ще е редно, ако приятеля й е в другата стая примерно и ти си говориш с нея, да я целунеш или нещо такова... Аз бих изчакал тя да ми даде знак... :) :wink: Дано съм помогнал... :)

mimi_gothica
03-03-2006, 10:52
I az tva mislq

sexy_macka
03-03-2006, 10:58
i as sm suglasna s DimmuBorgir ;)

Solang Mein Herz
03-03-2006, 15:55
Zdraveite shte hodq na kupon, kudeto shte byde momicheto koeto haresvam. Tq si ima priqtel no me hareswa poprincip i sme se celuvali i taka natatuk. Vuprosa mi e kak da se durja dokato tq e tam s priqtelq si. Ako nqkoi moje da mi dade suvet shte sum blagodaren.
Ако съм на мястото на приятеля й в момента в който разбера какви ги мъдриш ще ти счупа ръчичките!!!Замисли се малко бе?Как ще се чустваш ти ако някой така се заиграва след време с някое твое гадже?Глупак ](*,) ](*,) ](*,)

TheMaggie
03-03-2006, 15:58
Ами... сложно малко става... в смисъл, че ако приятелят й не беше там е много лесно... Тъй... можеш да я побутнеш леко настрани и да започнеш да й говориш, но не знам тя какъв човек е, дали ще се притесни докато ти говориш с нея, а приятеля й е в другата стая... Според мен се дръж естествено, нито да се правиш на герой, нито на "жертва"... Просто пускай по някой бъзик от време на време, опитвай се да говориш повече с нея, и ако приятеля й си тръгне по-рано и вие останете само двамата, можеш да продължиш да си говориш с нея за най-различни неща... Определено щом тя те харесва и ти нея, няма да те "засече" посредата на разговора, а сигурно й е приятно с теб... Не знам дали ще е редно, ако приятеля й е в другата стая примерно и ти си говориш с нея, да я целунеш или нещо такова... Аз бих изчакал тя да ми даде знак... :) :wink: Дано съм помогнал... :)
:-k

terry
03-03-2006, 16:02
Ами... сложно малко става... в смисъл, че ако приятелят й не беше там е много лесно... Тъй... можеш да я побутнеш леко настрани и да започнеш да й говориш, но не знам тя какъв човек е, дали ще се притесни докато ти говориш с нея, а приятеля й е в другата стая... Според мен се дръж естествено, нито да се правиш на герой, нито на "жертва"... Просто пускай по някой бъзик от време на време, опитвай се да говориш повече с нея, и ако приятеля й си тръгне по-рано и вие останете само двамата, можеш да продължиш да си говориш с нея за най-различни неща... Определено щом тя те харесва и ти нея, няма да те "засече" посредата на разговора, а сигурно й е приятно с теб... Не знам дали ще е редно, ако приятеля й е в другата стая примерно и ти си говориш с нея, да я целунеш или нещо такова... Аз бих изчакал тя да ми даде знак... :) :wink: Дано съм помогнал... :)suglasna

vihrogon
03-03-2006, 16:06
тя ако е искала нещо да стане между вас щеше да се фане с теб или нямаше да идва на купона с него , за това по добре се ориентирай към някоя друга

Spell
03-03-2006, 16:23
Zdraveite shte hodq na kupon, kudeto shte byde momicheto koeto haresvam. Tq si ima priqtel no me hareswa poprincip i sme se celuvali i taka natatuk. Vuprosa mi e kak da se durja dokato tq e tam s priqtelq si. Ako nqkoi moje da mi dade suvet shte sum blagodaren.
Ако съм на мястото на приятеля й в момента в който разбера какви ги мъдриш ще ти счупа ръчичките!!!Замисли се малко бе?Как ще се чустваш ти ако някой така се заиграва след време с някое твое гадже?Глупак ](*,) ](*,) ](*,)

white_chik
03-03-2006, 17:29
ami ne predpriemai ni6to.Ako tq naistina te haresva6e 6te6e da e zaebala gadjeto si i da trugnala s teb.qvno samo si igrae.ne si tursi belqta 6toto nz kak 6e reagira gadjeto i ako vi vidi zaedno

03-03-2006, 18:58
Еми виж сега... Ако приятеля и е бабанка, а ти келеш глей мноо да не я сваляш... Ако пък ти си бабанка а той келеш не се притеснявай... Също глей тоя да не се окаже, че е национален шампион по кикбокс за младежи, че ще ти се стъжни работата...

spokx
03-03-2006, 21:46
Abe 4ovek shtom q haresvash mene li 4akash DAVAI SMELO Napred!!
Moje da si izqdesh boq ama...pone shte ste na qsnu i ti i tq kvi sa vi 4uvstvata:)
Taka mislq az pone nZ...za teb :mrgreen: :mrgreen: