PDA

View Full Version : Проблем с наще!



trevojentip
03-03-2006, 11:46
Начи проблема е супер често срещан при повечето тийнове ма тука при мене е прераснал в нещо супер гадно начи АБСОЛЮТНО никъде не ме пускат да и да вечер примерно има ден ден един съученик в събота не ме пускат що? щото аз така казах! и тфа е ....... не ме пуснаха дори и на купон в съседния вход, на дискотека не може, на кънки на лед не може, само от даскало в къщи и от къщи в даскалото...... а аз не съм проблемнот дете смисал не праа мизерии не пуша не пия не друсам не виждам къде е проблемът просто ми става супер гандууу ](*,) и нз вече кво да напраа говорил съм с тях никъв резултат!!!
Дайте малко инфо как да се спраа с тоя скапан проблем
П.С на 16 годинид съм!

sexy_dizzy
03-03-2006, 12:00
Може би проблемът е че ваште прекалено много се грижат за теб и се притесняват да не ти се случи нещо.Не знам в какви отношения си с родителите си тоест споделяте ли си и разни такива.Мисля че ще е добре да започнеш да им споделяш повече.Кажи им че няма нужда от толкова притеснения и че ще им се обаждаш от време на време колкото да знаят че си добре и си прекарваш супер.Все пак им обясни че всички твои приятели ходят по купончета и искаш да се забавляваш с тях а забраната на родителите ти само те отблъсква от приятелите ти.Обясни им че по този начин губиш приятелите си.И ти имаш право да се забавляваш особенно на тази възраст.И ако след това не им секне душицата,е бати сухарите дето ще са...с извинение. :-#

dobrin
03-03-2006, 12:02
Ваще са дефектни.
Единствения изход е сам да нарушиш правилата.

03-03-2006, 14:01
Може би проблемът е че ваште прекалено много се грижат за теб и се притесняват да не ти се случи нещо.Не знам в какви отношения си с родителите си тоест споделяте ли си и разни такива.Мисля че ще е добре да започнеш да им споделяш повече.Кажи им че няма нужда от толкова притеснения и че ще им се обаждаш от време на време колкото да знаят че си добре и си прекарваш супер.Все пак им обясни че всички твои приятели ходят по купончета и искаш да се забавляваш с тях а забраната на родителите ти само те отблъсква от приятелите ти.Обясни им че по този начин губиш приятелите си.И ти имаш право да се забавляваш особенно на тази възраст.И ако след това не им секне душицата,е бати сухарите дето ще са...с извинение. :-#

на тях не им пук за мойте приятели и никога не са оценявали ако им кажа нещо лично просто нямаше да питам тук ако не бях опитал сичко

kotence_f
03-03-2006, 18:32
mi i az se draznq mn na na6te ako ne me pusnat nqkade .... primerno men na koncerti na ma4ove .... abe nqkade po do kasno ne me puskat ... i na men ve4e mi pisna ... az se staraq da ne se karame mn mn .. neznam 6to prosto mn mi e gadno kat se skarame .. uj gledam pone vzaimoootno6eniqta ni da sa nared ama prosto... NE STAVA .. i za tva ... ve4e 6te si pravq kvoto si iskam puk te da se osaznaqt malko .. tai 4e ti si preceni .... :))) nemoje vse vka6ti da si sedim .... az sam na 17 ... predpolagam 4e na 16 sam bila ne 4ak takova dete tai 4e mislq 4e 6te se spravi6 ;P

03-03-2006, 19:48
нито добро държание нито нищо не помага аз верно накрая ще почна да си праа квото искат и да видят те :evil: :twisted: :lol:

machoka
03-03-2006, 20:50
Как да ти кажем 'що' :shock:

'щото' такава ти е възрастта. Всичко минава, заминава, забравя се.. След време ще се смееш на този 'проблем', защото примерно ще си взел книжка и първоначално бащата няма да ти дава колата. Няма да имаш никакъв проблем с излизането, но ще искаш да го правиш с колата, а той няма да ти я дава сам да я караш. След още няколко месеца пък няма да ти пука дали ще си с колата или не, ще я взимаш когато пожелаеш, но нещо друго ще те ограничат.

Всичко е с времето си, човече. Примири се и изчакай, нищо не е случайно.

sexy_dizzy
03-04-2006, 14:01
Щом не им пука,значи наистина са дефектни.

kotence_f
03-04-2006, 17:13
abe roditelite donqkade gi razbiram ... mi poglednete we, samo piqnici,narkomani i sqkvi podobni ni zaobikalqt,nedai si boje na nqkoe momi4e da mu se slu4i da go iznasilqt, te roditelite sigurno postoqnno sa na trani ... v malkite gradove sigurno e po spokoino vapreki 4e po tv davaha za onezi dve momi4eta deto sa gi ubili i tva e bilo v edin mala grad .. a za sf da ne govorim .. gadno si e ... prosto nikoga nqma da sa spokoini ... no 6te e mn hubavo ako si govorite za nqkoi raboti i te razberat 4e si golqm 4ovek i si svesten nai ve4e ... togava e po drygo no pak nqma da sprat da se pritesnqvat :)

teenkopele
03-05-2006, 22:12
Проблемът е, че родителите ти прекалено много се страхуват за теб. Може би ако почнеш да споделяш повече с тях...ще помогне поне малко. :wink:
Успех. :)

flasher
03-11-2006, 13:36
amm...sednete na edna masa...i im obiasni che si dete za primer ...che tria da se gordeiat s teb ...i che ne tria da te zatvariat u vas...che tria da si socialen shtot si v takava vyzrast v koiato namirash priatelite si...osven tva gadjeta madjeta tva onva...seki tria da go mine toa period...a te kato te ogranichavat ti go prospivash tva...i mn gubish... obiasni im go tova...te sa minali po tozi pyt...iavno sa bili malko ludichki i gi e strah da ne povtorish greshkite im ...no im obiasni che vremenata sa razlichni i che niama da gi razocharovash...smiatam shte izleznat po liberalni i shte poslushat dumite ti...ti vse pak si na 16 ...i aidi kysmet..i ne povishavai ton nikoga :D

aLakaZam
03-12-2006, 01:53
Трябва да се бориш, докажи им, че си тоговорен, че може да се справиш и така

[LP]```
03-19-2006, 13:53
abe ne mislq 4e e do godinite,kakto nqkoi be6e kazal.az sam na 15 i 4estno kazano,kolkoto i problemi da nosq seki den na na6te te (dali lqto ili zima)me puskat kaji-re4i navsqkade.tai4e az si mislq 4e tva zavisi ot roditelite.nali ti kazavam na6te im nosq seki den problemi,4udqt se ve4e kvo da me pravqt,no pak mu puskat nqkade.vsi4ko mi pozvolqvat.nz trqbva da si pogovori6 otnovo s va6te ina4e ne6tata mojebi do 18 godini 6te si ostanat taka.:(((
kasmet

AiKeN
03-19-2006, 13:59
te i moite roditeli sanekvi takiva razbira se v po malka stepen na defekt ama prosto ne gi slu6a6 i tfa e

DANGER_LSD_F
03-19-2006, 14:22
АБе то май,така като чета,не само моите са някакви мухали...Правиш,каквото си искаш,показваш им,че не ти пука в известна степен и така.Ще се осъзнаят с времето,че си на време и можеш сам да решаваш.

Wu-Tang
03-19-2006, 14:59
ти си имаш перфектното семеиство е на мене наще вече нищо не ми викат за тея работи ама пия наркотици друсам пък ти така си си добре за твое добро го правят ама пък чак толкова никаде да не излизаш тва е нечовешко е аз в нас на ден седя наи много 2 часа без спането и ми е бая доволно :)

LoVe_RuSlAn
03-22-2006, 11:26
Ami ne spazvai tolkova mn prazvilata nz za kvo ne te puskat sled kato ima mn propadnali detza i gi puskat navsqkade a ti 6tom ne si problemna za kvo ne te puskat nz kyde e pri4inata ili pogovri s tqh ako ne te razberat naru6ava6 zakonite i pravilata i tva e edinstevnoto re6enie

verdjitO
11-16-2008, 16:02
Еми и аз съм така :-x Един път не искаше да ме пуска на РД във съседния вход :x Не ме пуска още до центъра с фр и не ми даа да си слагам снимки във сайтове като ахато :-x

sisityy
11-17-2008, 18:32
...ami i na mene mi se e sly4valo da mi zabranqvat no ne 4ak tolkova ...pyskat si me na diskoteka,na kunki ,na kuponi... no ponqkoi put mi kavat da se pribiram po rano ili puk oble4i se pove4e navuka e stydeno ... i az sum na 16 :P

Fortuna
11-17-2008, 18:39
Of i az s1m taka ne me puskat da spa u nqkoi fr ili ako iskam da ostana do k1sno mi kazvat v 11 da si vk16ti.Tva ne e jivot naprao