PDA

View Full Version : Как да я накъдря за по-дълго време?



strange__
03-03-2006, 13:36
Значии косата ми е права и искам да я накъдря за по-дълго време,но идея си нямам как става...тоест са да не ми кажете преса,маша,тея са ясни.Питам ви за нещо друго,ако знаете :D А,ако не поне ми кажете как да изглежда по-обемна?! 8) Мерси предварително и ако е имало такава тема се извинявам предварително :mrgreen:

rosenceto
03-03-2006, 14:14
Zdr!Az kato teb imam sa6tiq problem,daje be6e o6te po-slojno-kosata mi s ni6to ne se kadri,za6toto az iskam naistina kadrici,a ne "kadri4kite"ot presata.Vapreki 4e kosata mi e leko 4upliva i probvah da q kadrq s pqna,rolki,gel,vaksa i vs dr vidove na4ini-ni6to ne stana sqka6 vaob6te ne sam q kadrila i togava mi kazaha 4e edinstveno s kadril moje da se nakadri,no 6te sedi pone 3 meseca.Ako tova te ustroiva...

prava
03-03-2006, 15:27
abe i az iskam da si q naakadrq ama maika mi kaza 4e s kadrin mn se uvrejda kosata a i az iskam da e na golemi kadrici a ne kato razpletena ko6nica kazaha mi 4e skadrin stava super kadravo i na sitni kadrici
kajete kak staa mn vi molq

Mystery
03-03-2006, 15:45
Можеш да се посъветваш с фризьора си. Той/тя като професионалист мисля, че ще ти даде най-добър съвет. Има различни шампоани, балсами и кремове за коса, които са с такова предназначение. Може с тях да пробваш, но след като с маша не получаваш желания ефект едва ли те ще помогнат.

elize
03-03-2006, 16:02
Moqta kosa sa6to e prava i az iskam da e obemna,no ne6to vse ne se polu4ava.Az sa6to se zamislqm za kadrin,za6toto s nego se polu4avat mnogo qki kadrici.Vqrno 4e kosata se uvrejda,no nali pak 6te izglejda taka kakto iska6.Za kakvo ti e super zdrava kosa,koqto nikoga ne stoi kakto iska6?!No predi da re6ite da si nakadrite kosata po tozi na4in obezatelno trqbva da se posavetvate s friziorkata si.Neka tq preceni dali kodata vi e podhodq6ta za neobhodimata procedura.Ako ne go napravite riskuvate da se polu4i obraten efekt.

strange__
03-04-2006, 21:04
Мерси за предложенията :D А тя иначе с маша и преса се къдри и става идеална,но първо мн се уврежда така и второ изкарва мах 2-3 дена :roll: В крайна сметка май ще се задоволя с правата си косица :lol: :wink:

kika_19
08-02-2008, 22:11
:D :D :D dosta kusno se vklu4vam po temata no s bira stava idealno kudrene i durji dulgo probvai ako iskash

Pliok0019
08-02-2008, 22:58
ОМГ. Къдрин използват жените над 60...и е доста овчешко.

nejnaDROGA
08-03-2008, 08:37
:D :D :D dosta kusno se vklu4vam po temata no s bira stava idealno kudrene i durji dulgo probvai ako iskash
](*,) Абе не подновявайте тени от преди 2 години ](*,) Автора няма да ви види отговора,а и да види пак ще е късно!!!А и вече има още 1000 такива теми!!! :-x :o

darla
08-03-2008, 11:42
ako si orezeli6 kosata s kudril-t.nar.studeno kudrene 6te te priznaq za idiot!Ne 3 meseca,a 6te trqbva da 4aka6 da ti izraste kosata napulno!!!!!

ELFIQ
08-03-2008, 11:48
:lol: аз се чудя как да се изправя за по дълго време-вие да се къдрите :lol:

darla
08-03-2008, 12:19
:lol: аз се чудя как да се изправя за по дълго време-вие да се къдрите :lol:
Koi kakvoo si nqma,tova iska!

6emet4e
08-03-2008, 13:48
:lol: аз се чудя как да се изправя за по дълго време-вие да се къдрите :lol: +1 :D

DYNAMIC
08-03-2008, 14:04
ми има един много готин начин..една фр-ка така се къдри.след душ,трябва преди тфа да си сложил на коста шампоан и балсам задължително :D и после сушиш косата само с кърпа.както е леко влажна слагаш пяна за къдрене,сресваш хубаво косата си и я разделяш на квадратчета с гребен,все едно,че ше си праиш плитки.Избираш си колко дебел ,ше е 1 кичур и почваш да навиваш кичура като охлюв,да е стагнат и после със силиконово ластиче завързваш.Правиш ака цялата коса,на ръка (отнема 2-3 часа някъде,ма зависи от косата де)
преспиваш така ,стоиш колкото се може по-дълго и после я разплиташ имаш страшно къдрава коса,зависи колко е било стегнато и колко е дебел един кичур,съответно можеш да си направиш всякакъв вид букли.

TinkyWinky
08-03-2008, 17:38
ми има един много готин начин..една фр-ка така се къдри.след душ,трябва преди тфа да си сложил на коста шампоан и балсам задължително :D и после сушиш косата само с кърпа.както е леко влажна слагаш пяна за къдрене,сресваш хубаво косата си и я разделяш на квадратчета с гребен,все едно,че ше си праиш плитки.Избираш си колко дебел ,ше е 1 кичур и почваш да навиваш кичура като охлюв,да е стагнат и после със силиконово ластиче завързваш.Правиш ака цялата коса,на ръка (отнема 2-3 часа някъде,ма зависи от косата де)
преспиваш така ,стоиш колкото се може по-дълго и после я разплиташ имаш страшно къдрава коса,зависи колко е било стегнато и колко е дебел един кичур,съответно можеш да си направиш всякакъв вид букли.

и аз така си къдря косата, само че моята много бързо се разваля, до 4-5 часа се е изправила :-|

DYNAMIC
08-03-2008, 22:04
ми има един много готин начин..една фр-ка така се къдри.след душ,трябва преди тфа да си сложил на коста шампоан и балсам задължително :D и после сушиш косата само с кърпа.както е леко влажна слагаш пяна за къдрене,сресваш хубаво косата си и я разделяш на квадратчета с гребен,все едно,че ше си праиш плитки.Избираш си колко дебел ,ше е 1 кичур и почваш да навиваш кичура като охлюв,да е стагнат и после със силиконово ластиче завързваш.Правиш ака цялата коса,на ръка (отнема 2-3 часа някъде,ма зависи от косата де)
преспиваш така ,стоиш колкото се може по-дълго и после я разплиташ имаш страшно къдрава коса,зависи колко е било стегнато и колко е дебел един кичур,съответно можеш да си направиш всякакъв вид букли.

и аз така си къдря косата, само че моята много бързо се разваля, до 4-5 часа се е изправила :-|
уау :-o е нз..на нея и издържа 2 дена..може и 3 ма като се изкъпеш с косата и се раваля ест

DYNAMIC
08-03-2008, 22:05
иначе се сеих..да кажа на авторката,че по тоя начин косата изглежда много яко ,не само има обем ,но и изглежда естествено къдрава :)

TheNewReligion
08-03-2008, 22:11
Перманентно къдрене е решението , но след това е препоръчително да се подстрижеш късо , защото косата се изтощава супер много .