PDA

View Full Version : Въпроси за ЛИЦЕТО



03-03-2006, 14:14
Знам че има доста такива теми но не са точно това което ще питам! ](*,)

-> Тонизирана кожа която да премахва бледият вид на кожата,да ти изглежда по отпочинала и един вид да дава матов цвят :) да ти я ВИТАМИНИЗИРА един вид :)
-> Когато излезе пъпка с бяло връхче,как най-хубаво да се махне бялото връхче .. В много теми прочетох че не трябва да се стискат,но белите връхчета без изтискане няма да стане май ? Кво предлагате ?
-> Не мислите ли че почти всички кремчета омазняват кожата,даже и онова "лекарско чудо" IMEX дето всеки го хвали ? :)

white_chik
03-03-2006, 17:19
ami za krem4eto sum absolutno suglasna.az si kupih na garnier-izmiva6te gel,tonik i krem i nali si gi polzvah i trite i mi se poqviha pove4e pupki.Sega polzvam samo imiva6tiq gel i tonika i mnoo rqdko mi izliza po nqkoq pupka.A za gnoinite pupki ot maika mi znam sled kato q iztiska6(naistina e verno ama drug na4in nz) vednaga i slaga6 kvato i da e pasta za zubi i sled den nai mnoo dva q nqma.No trq da q iztiska6 mnoo hubavo.

03-03-2006, 18:14
a naistina ima li nqkakuv na4in kojata ti da ima po matov cvqt i da ne e taka ujsano bleda? az non stop polzvam fondioten oba4e ponqkoga napravo mi pisva :(daitesuvet molq viiiiiiiiiii

mil4eto_
03-03-2006, 18:18
a naistina ima li nqkakuv na4in kojata ti da ima po matov cvqt i da ne e taka ujsano bleda? az non stop polzvam fondioten oba4e ponqkoga napravo mi pisva :(daitesuvet molq viiiiiiiiiii
ми може да пробваш с автобронзант но внимавай много-като за начало си вземи качествен а не някъф боклук.
друг вариант е да тръгнеш на солариум или да си направиш "тропически тен".

sladkoto`f
03-03-2006, 18:21
ups tova bqh az:P ta..misleh za edno krem4e na avon go reklamirat nz dali 6te se setite oba4e e dadena edna snimka na jena i liceto i e razdeleno na 2-ot ednata strana e bleda kakto sum az a otdrugata e sus super cvqt kojata i pi6e 4e krema pridaval lek cvqt na kojata ne6to ot sorta ako se setyite kajete mi molq vi ima li efekt za6toto pitah i nikoi ne go e polzval napravo se ot4aivam:( misleh i za solaium ama mama nadali 6te mi dade tolkova pari kato go smetnah za meseca izliza 40 lv ili ne6to ot sorta :( polzvala sum i zvtobronzati lqtoto ama posle ti ostavqt petna...misleh i za -ima edin krem na orifleim koito struva 24 lv i mislq 4e be6e s vitamin c-light radiance "za siqina i stegnata koja"...ina4e v momenta polzvam fondioten na vichy oba4e si vzeh mn svetul cvqt poneje po aptekite nqmali mostri :roll: nomer 23 a me e strah sledva6tiq nomer podred da ne mie mn tumen:(ako znaete i nqkoi naistina hubav fondioten koito da e okolo 20 lv spodelete az bqh 4uvala za nqkakuv na loreal mn go hvalqt ama znam li :roll: taka 4e ako imate nqkakva ideq molq vi kajete za6toto ve4e po4vam da otka4am s tova moito lice :evil:

mil4eto_
03-03-2006, 18:24
новият фон дьо тен на Лореал е стахотен,но не мога да се сетя точно за името му.беше малко над 20лв

sladkoto`f
03-03-2006, 18:51
hmmm a kude moga da go namerq-v aptekite? i ako kaja noviq fon fioten dali 6te se setqt koi e noviq:P a s avtobronzat sum rpobvala na orifleim ama razlikata mejdu liceto i tqloto e ogromna a i stava samo za lqtoto da si s takuv cvqt na liceto mai.... a v sf nz kude ima solarium koito da e pod 3 lv na 5 min:(

mil4eto_
03-03-2006, 18:55
hmmm a kude moga da go namerq-v aptekite? i ako kaja noviq fon fioten dali 6te se setqt koi e noviq:P a s avtobronzat sum rpobvala na orifleim ama razlikata mejdu liceto i tqloto e ogromna a i stava samo za lqtoto da si s takuv cvqt na liceto mai.... a v sf nz kude ima solarium koito da e pod 3 lv na 5 min:(
да в аптеките го има,ще се сетят 100%
а иначе за солариум под 3лв за 5 мин нз да има пак и ако е толкова евтин може да е с по-лошо качество а с кожата шега не бива.защо не пробваш с тропически тен?

sladkoto`f
03-03-2006, 20:33
ami..xax za pruv put 4uvam za tova moje6 li da mi razqsni6 kakvo predstavlqva? i kakva mu e cenata kolko trae i vsi4ko koeto znae6 ob6to vzeto? a i mejdu drugoto sega vlqzoh v saita na loreal i tam vidqh ne6to koeto to4no na men mi trqbva-seriqta za lice koqto se kazva sublime bronze i tq e to4no za produkti koito pridavat mn krasiv ten na liceto koito stoi estestveno ako trqbva da sudq po tova koeto sa pisali i ot snimkite tam...ama nz dali q ima tazi seriq po aptekite i kakvi sa gore dolu cenite...no ne vqrvam da sa mnogo pove4e ot fondiotenite primerno...nz a i dali teq produkti sa podhodq6ti za sega..smisul za toq sezon ama ne stoqt natrap4ivo zagorqlo na snimkata znam li...ako nqkoi ima info zatova da kaje

mil4eto_
03-04-2006, 08:29
тропическият тен се нарича още "спрей-тен"влизащш в една кабина,увиваш си косата и там те напръскват с временен оцветител/нещо като автобронзант,но стои по-равномерно/ и ефекта не е много дълготраен--продължава около 2 седмици.струва между 25-30 лв зависи къде си го направиш.

Djessica_88
03-04-2006, 09:35
ups tova bqh az:P ta..misleh za edno krem4e na avon go reklamirat nz dali 6te se setite oba4e e dadena edna snimka na jena i liceto i e razdeleno na 2-ot ednata strana e bleda kakto sum az a otdrugata e sus super cvqt kojata i pi6e 4e krema pridaval lek cvqt na kojata ne6to ot sorta ako se setyite kajete mi molq vi ima li efekt za6toto pitah i nikoi ne go e polzval napravo se ot4aivam:( misleh i za solaium ama mama nadali 6te mi dade tolkova pari kato go smetnah za meseca izliza 40 lv ili ne6to ot sorta :( polzvala sum i zvtobronzati lqtoto ama posle ti ostavqt petna...misleh i za -ima edin krem na orifleim koito struva 24 lv i mislq 4e be6e s vitamin c-light radiance "za siqina i stegnata koja"...ina4e v momenta polzvam fondioten na vichy oba4e si vzeh mn svetul cvqt poneje po aptekite nqmali mostri :roll: nomer 23 a me e strah sledva6tiq nomer podred da ne mie mn tumen:(ako znaete i nqkoi naistina hubav fondioten koito da e okolo 20 lv spodelete az bqh 4uvala za nqkakuv na loreal mn go hvalqt ama znam li :roll: taka 4e ako imate nqkakva ideq molq vi kajete za6toto ve4e po4vam da otka4am s tova moito lice :evil:

аз имам такъв крем и съм супер доволна хем е крем и хем играе ролята на "фон дъо тен " Някак си кожата ти стои естествена само че с изравнен тен,а не все едно си с някаква кафява маска като при фон дьо тена ... предпоръчвам ти го :wink:

hope`
03-04-2006, 17:07
zna4i si struva tui na AVON,deto liceto e razdeleno na dve.nali ne e vredno za pupki i ne pri4inqva 4erni to4ki.? az otdavna si mislq da si go poru4am ma se sa otkazvam 6ot nqam vqra mnogo na avon.