PDA

View Full Version : Ne e za govorene izob6to



03-03-2006, 16:52
Istoriqta mi e stara kato scenarii,ina4e se razvi v poslednite 5 meseca.Pri4inite i sledstviqta nqma da razqsnqvam,no 6te kaja samo 4e go obi4am i toi ima pylna predstava 4e e taka.VSy6tnost toi sy6to me obi4a(taka mislq) no mi e bezkraino obiden,za6toto v na4aloto ne otvry6tah na 4uvstvata mu.Sega toi ima priqtelka ot 3 meseca(!!!),koqto ne moje da mi stypi na palkiqpryst(tova ne e moe mnenie)a az se pobyrkvam sama...Da go 4akam li? ](*,) ](*,)

kotence_f
03-03-2006, 16:56
mi toi kato te obi4a za6to e s dryga??? qvno za da go revnuva6 i da vidi6 kakvo mu e bilo na nego ... moje prosto da e vremenna slabost 6tom tq ne moje da ti stapi na malkiq prast ... ama nai dobre si pogovorete dvamata i se izqsnete ... za6to da ne go po4aka6 ako go obi4a6??? ako ni dade6 pove4e informaciq 6te mojem da ti pomognem po dobre ;)

mil4eto_
03-03-2006, 16:56
Istoriqta mi e stara kato scenarii,ina4e se razvi v poslednite 5 meseca.Pri4inite i sledstviqta nqma da razqsnqvam,no 6te kaja samo 4e go obi4am i toi ima pylna predstava 4e e taka.VSy6tnost toi sy6to me obi4a(taka mislq) no mi e bezkraino obiden,za6toto v na4aloto ne otvry6tah na 4uvstvata mu.Sega toi ima priqtelka ot 3 meseca(!!!),koqto ne moje da mi stypi na palkiqpryst(tova ne e moe mnenie)a az se pobyrkvam sama...Da go 4akam li? ](*,) ](*,)
историята ти е в доста съкратен вид!дай малко повече инфо.той може да ходи с това момиче за да те дразни,но малко ме съмнява щом са заедно вече 3 месеца.
а ти защо мисл че те обича?!дал ли ти е някакъв повод/дори и малък/ за да мислиш така?!

dEnIsTy
03-03-2006, 16:59
hMmm...ako go obi4a6 6te go 4aka6 mnogo qsno..no tova koeto kaza"4e ne ti stypva na malkiq pryst"me navejda na misylta,4e zapo4va6 da si povdiga6 samo4uvstvieto,a ve4e mom4etata ne haresvat takiva f-4eta:Pp~~mnogo vnimavai...i go IZ4AKAI!!!

kotence_f
03-03-2006, 17:12
moje li samo edna zabelejka ... kato si izkazvate mnenieto nqma nujda da zapovqdvate ... 6toto ... 4ovek sam si re6ava kak da postapi, vie samo davate mnenie ... tva e konkretno za CuHu{{o4u}} :)) izvinqvai ako sam te obidila