PDA

View Full Version : Кожата...



DimmuBorgir
03-03-2006, 18:21
Имам проблем с кожата на лицето... Винаги и особено, когато изляза от банята кожата на лицето ми започва да се бели много гадно... Прекалено е суха :? Пробвах с 1-2 вида кремове, но те не го лекуват а просто го премахват, до след 1-2 дена :? И на всичкото отгоре се образуват едни такива... не знам... кожата ми се бели и с 2 думи долният пласт кожа се покрива с вече сухата кожа, която е като... бели прашинки, които не могат да се махнат всичките... Много е гадно, особено когато забравя да си сложа някакъв крем и... много гадно... Ако може някой да ми препоръча крем... Или поне да ми каже какъв витамин ми липсва...

П.С.:това нещо се наблюдава само по кожата на лицето...

Bleika
03-03-2006, 18:37
I na men gore dolu taka se polu4ava .tova e ot sezona i ot vodata i sapuna koito izsu6avat kojata dopulnitelno.Sled vsqka banq maji liceto si obilno sus silno omaznqva6t medicinski krem .Az se maja s takuv i ima suvsem razli4en efekt otkolkoto obiknovenite kremove za suha koja

DimmuBorgir
03-03-2006, 18:40
Но при мен не зависи от сезона... :shock: Логично би трябвало зимата да се изсушава кожата, но не е така... При мен е... постоянно, само лятото се оправя, понеже е горещо и кожата ми се омазнява лесно... но пак е гадно...

Master_88
03-03-2006, 18:44
Според мен лечението на твоя пробем е индивидуално за всеки човек защото всеки има различа кожа. Най-добре посети дерматолог за да ти предпише най-добрите медикаменти за твоя случай

DimmuBorgir
03-03-2006, 19:03
Хм.. а някакви имена поне можете ли да ми кажете на кремове... Сигурно на всички с такъв проблем им липсва някакъв витамин, та... какъв крем(име) да ползвам, че да си го набавя тоя витамин?

Juicy_Lucy
03-03-2006, 20:16
vzemi si nqkoi ovlajnqva6t krem..ili nqkoi krem s aloe i si slagai po 3-4 pyti na den (ili vinagi kogato useti6,4e e suha)....ili pyk naistina itidi na dermatolog

ht_7j
03-03-2006, 20:45
Az bih probvala da ne si byrsha liceto skyrpa sled kato izlqza ot banqta. Tova izsushava mnogo kojata i zatova stava takava vse edno se puka. Ako tolkova iskash da q izbyrshesh vednaga, syvsem leko s havliena kyrpa si dokosvai liceto, ne tyrkai...vse edno topvash neshto....Ot tova e, a ne ot razni kremove i tem podobni. Oshte poveche, che sega e zima i kojata e po-uqzvima.

Juicy_Lucy
03-03-2006, 21:00
e 4e mn qsno,4e kato si byr6i liceto ne trqbva da natiska kato nenormalen :!: tova dori i horata ,koito ne sa s nqkakva problemna koja ne go pravqt...ne e hubavo da ostavq6 kojata na liceto si da syhne sama...osobeno pyk zimata!

DimmuBorgir
03-04-2006, 06:21
Благодаря много! :wink: Ще потърся утре или поне в най-скоро време :-D Ако няма ефект ще отида на дерматолог наистина...