PDA

View Full Version : Незнам какво да правя вече



MiMiLoTaAaA
03-03-2006, 19:51
Здравейте на всички !! :) Преди 5 месеца имах връска с едно момче и все още немога да го забравя явно и тои мен , но когато говорихме той ми каза , че неиска сериозна връска и аз се съгласих , защото адски мн си го харесжам или обичам и аз незнам вече . Бяхме в тях всичко си беше както преди 5 месеца , но това е , че сме от едно даскало и ми е много тежко когато го виждам всеки ден и немога да го прегърна да си го целуна . Незнам дали ще можете да ме разберете какво ми е , но просто исках да споделя с някого какво ми е наистина , защото никои от приятелите ми не ме разбира, а и немога да му го кажа защото ме е страх , че всичко ще приключи :smt102 :cry: ако можете да ме посъветвате нещо ще ви бъга много благодарна !!!!

RoSsY88
03-03-2006, 20:11
ЕХ знам какво ти е ... само,че при мен от 7 месцеа не съм с момчето,което обичам и няма никога да съм с него.И той не иска сериозна вразка и тай като е по-голям иска само секс...е от мен няма как да го получи,защото аз исакм любов а не секс.Трябжа да му докажеш,колко мн го обичаш.Да му покажеш,че държиш на него.Да не повтаряш грешките си от преди 5 месеца и полека лека всичко ще стане сериозно и ще си дойде на мястото 8-[

IKisseDAGirL
03-03-2006, 21:18
обичал те, пък не искал сериозна връзка? кви са тея глупости?!.. сичко е само предтекст, за да те има, когато си пожелае,без да се ангажира :roll:
не бъди наивна и не вярвай на подобни приказки
другия път като те викне у вас се отдръпни и кажи, че не си му плюшена играчка, с която може да си поиграе когато си иска и после да я захвърли :wink:

terry
03-03-2006, 21:20
обичал те, пък не искал сериозна връзка? кви са тея глупости?!.. сичко е само предтекст, за да те има, когато си пожелае,без да се ангажира :roll:
не бъди наивна и не вярвай на подобни приказки
другия път като те викне у вас се отдръпни и кажи, че не си му плюшена играчка, с която може да си поиграе когато си иска и после да я захвърли :wink: suglasna sam s valentine_love

teenkopele
03-04-2006, 09:59
За да не страдаш се опитай да го забравиш, което звучи адски трудно...
Самият факт, че не иска сериозна връзка и т.н. според мене е начин да те отблъсне един вид....да те има само,когат той иска. Не си заслужава... [-X
Потърси друго момче, с което да имаш сериозната връзка,която искаш.:)
Успех. :wink:

MiMiLoTaAaA
03-04-2006, 14:41
valantain_love написа:
обичал те, пък не искал сериозна връзка? кви са тея глупости?!.. сичко е само предтекст, за да те има, когато си пожелае,без да се ангажира
не бъди наивна и не вярвай на подобни приказки
другия път като те викне у вас се отдръпни и кажи, че не си му плюшена играчка, с която може да си поиграе когато си иска и после да я захвърли
suglasna sam s valentine_love


4akaite malko az da s1m kazala 4e toi me obi4a ne nali ? Az vi pitam i iskam da mi kajete kakvo da pravq a ne da mi kazvate da se otdr1pna ot nego sled kato adski mn si go haresvam ](*,)

sometimes_
03-04-2006, 16:02
Za kakvo pitash kakvo da pravish sled kato veche si vzela reshenie??? :-s Ne iskash da se otdrypvash ot nego,zashtoto mnogo go haresvash...?! 8-[ A kakvo iskash? Da si mu na povikvane li? Kogato mu se *** da ti se obajda i ti kato pylna glupachka da tichash u tqh,za da udovletvorish jelaniqta mu? T`va e pylna glupost ! Q se stegni, po toq nachin potypkvash sama dostoinstvoto si... Da,naistina nai-dobroto reshenie e da se otdrypnesh ot nego,tiq prikazki "ne iskam seriozna vryzka" mislq,che sa ti qsni... E, ti si znaesh,ako iskash da si mu prosto "za v legloto" ne se otrypvai ot nego... :-k

ani88
03-04-2006, 21:14
znam kak se chyvstvash samata az sam v podobna situaciq a edno momche pred drugite nqma nishto ama kogato sme na same se cunkame ala bala nai loshoto e che ako tva ne go spresh shte ima samo da se izmuchvash kato go vidish s druga ili tem podobni zatova mu kaji ko chyvstvash i ako ti otvurne super i pak ste zaedno ako ne prosto si ostanete priqteli i se opitai da si namerish dr momche uspex dano mine dobre

chestra_f
03-04-2006, 21:18
обичал те, пък не искал сериозна връзка? кви са тея глупости?!.. сичко е само предтекст, за да те има, когато си пожелае,без да се ангажира :roll:
не бъди наивна и не вярвай на подобни приказки
другия път като те викне у вас се отдръпни и кажи, че не си му плюшена играчка, с която може да си поиграе когато си иска и после да я захвърли :wink: suglasna sam s valentine_love

MiMiLoTaAaA
03-05-2006, 10:22
Abe vsi4ki ste pravi ama nz ne mi dostiga ne65t smelost da go napravq . I s koeto i drugo mom4e da b1da vinagi 6te mislq za nego i taka ve4e naranih mn edno mom4 . Sega mi e malko gadno 4e nqmame seriozna vr1ska ina4e ako imah dostat14no smelost 6tqh da mu kaja krai i tova be6e ama q nqmam taq smelost

DiabolicAngel
03-05-2006, 10:40
Я се осъзнай бе момиче!
Не искал сериозна връзка.Голям виц.Като не иска връзка какво иска?Само Секс?Ти сама си казала,че не искаш секс,а любов!Така като гледам той няма да ти я даде.Какво правиш с него още?Огледай се.Има толкова момчета който са готови да ти дадът това от което имаш нужда.Помисли хубаво.Успех и дано се осъзнаеш :!:

sexy_macka
03-05-2006, 11:45
Diabolic^Angel Пуснато на: 05.03.4 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Я се осъзнай бе момиче!
Не искал сериозна връзка.Голям виц.Като не иска връзка какво иска?Само Секс?Ти сама си казала,че не искаш секс,а любов!Така като гледам той няма да ти я даде.Какво правиш с него още?Огледай се.Има толкова момчета който са готови да ти дадът това от което имаш нужда.Помисли хубаво.Успех и дано се осъзнаеш

=D> =D> =D>

MiMiLoTaAaA
03-06-2006, 17:39
Я се осъзнай бе момиче!
Не искал сериозна връзка.Голям виц.Като не иска връзка какво иска?Само Секс?Ти сама си казала,че не искаш секс,а любов!Така като гледам той няма да ти я даде.Какво правиш с него още?Огледай се.Има толкова момчета който са готови да ти дадът това от което имаш нужда.Помисли хубаво.Успех и дано се осъзнаеш :!:


e da ama az si go haresvam moje hilqdi po hubavi mom4eta da ima a toi da e nai grozniqt ama nego si haresvam i obi4am .Ako nqkoi ot vas e na moe mqsto i obi4a kakvo bi napravil bi go zaebal taka li ? Malko ne mis e vqrva?

akademika
03-06-2006, 17:49
незнам - но обикновено мене момичетата ме прецакват по същия начин.намери си друго момче - има свестни момчета достатъчно (зашото познавам) , но свестни момичета има ли?(явно не познавам много),опитай се да се откъснеш от обстановката и а се сращне6 с нови хора - запиши се на кръжок или някъкъв СиП или органиция(като Бчк) там може би ще срещнеш свестни хора.

03-07-2006, 15:53
Повечето от нас са били на твое място,така че не си мисли,че не знаем какво е да обичаш лудо,а да не можеш да имаш този,който е обект на жаланията ти.От това,което си написала досега съдя,че си на не повече от 15-16години и все още нямаш мн.опит в любовта,така че горе главата.Знам,че ти е трудно,но ще видиш,че след време ще срещнеш друго момче,което ще те обича истински и няма да иска да е с теб,само заради едното ч***не.Сега сигурно се сърдиш на тези,които ти казват да го забравиш,да се отдръпнеш от него,но скоро ще видиш,че сме били прави!"Първата любов ръжда не хваща." е най-глупавата поговорка :P .Един съвет-Не времето,а любовта лекува раните!Затова не затваряй сърцето си за другите,има толкова много по-свестни момчета!Успех! :wink:

mimi_gothica
03-07-2006, 16:09
Mila mi pogovori si s nego,toi ne moje da tvardi,4e te obi4a pri uslovie 4e ne iska da e s tebe,ili drugiq varqnt e da ne si do nego,za da si tarsi druga,dokato ne q nameri da si e s tebe.Q mu kaji "mainata ti".I da izbira s tebe ili ne.Kvi sa tiq igri4ki.Ne se davai.Ne pokazvai kolko si slaba. :P

MiMiLoTaAaA
03-16-2006, 20:19
Abe mai si4kite ste pravi i 6te vi poslu6am jivota prod1ljava vse pak netrqbva da t1p4a samo na edno mqsto mom4eta mnogo :) mersi mnogo mnogo za pomo6ta za da go os1znaq tova {} Tova i mislq da mu kaja utre da izbira ili s mene ili bez mene nqmam namerenie da si trovq nervite s nego ](*,) ](*,) #-o super ste vsi4ki =D> :smt038

cS_LaMeRkA
03-16-2006, 21:56
Za kakvo pitash kakvo da pravish sled kato veche si vzela reshenie??? :-s Ne iskash da se otdrypvash ot nego,zashtoto mnogo go haresvash...?! 8-[ A kakvo iskash? Da si mu na povikvane li? Kogato mu se *** da ti se obajda i ti kato pylna glupachka da tichash u tqh,za da udovletvorish jelaniqta mu? T`va e pylna glupost ! Q se stegni, po toq nachin potypkvash sama dostoinstvoto si... Da,naistina nai-dobroto reshenie e da se otdrypnesh ot nego,tiq prikazki "ne iskam seriozna vryzka" mislq,che sa ti qsni... E, ti si znaesh,ako iskash da si mu prosto "za v legloto" ne se otrypvai ot nego... :-k

sAglAsnA sЪm s 7eb3! I az misl1 7aka! :| za kvo v3rn0 s3 1zlaga6? :-s [-X p0-d0bre spr1 =; 6tot p0sl3 6t3 sajalqva6! [-(

cS_LaMeRkA
03-16-2006, 21:57
:D