PDA

View Full Version : Подкожни косми - има ли спасение въобще?



03-03-2006, 20:11
Момче съм и ходя редовно (през 4 седмици) на коламаска за областта на корема и може би преди година и нещо пак имах този проблем, но с много малко на брой косми(пъпки)...На немалка част от корема ми има подкожни косми, които са образували и пъпки и по някой път когато се натиснат леко от двете страни излиза малко гной косъмът излиза на повърхността даже по някой път и си пада сам, но не знам дали и това е някакво правилно решение...вече полудявам покраи тях - дали ще ги скубя с пинсета,дали ще се опитвам само да ги изваждам на повърхността с игличка, дали само да си измивам добре корема всеки път когато се къпя, дали да не използвам някакъв крем...дали... ](*,) ](*,) ](*,)

Благодаря ви за съветите!

ht_7j
03-03-2006, 20:30
Ne znam dali ima efikasno reshenie na problema. I az bqh taka...imah dosta podkojni kosymcheta. Sprqh kolata maska i zapochnah s epilator. Nqmalqha , no pak gi imashe. Ne znam dali e ot tova s kakvo gi mahash, ili e ot kachestvoto na maskata. ](*,) Samo ne gi iztiskvai...tova izobshto ne pomaga....pak si se kriqt pod kojata :smt012
Posyvetvai se s kozmetik i dokladvai posle :wink:

STIFLAR
03-07-2006, 15:33
zna4i i az sam gi imal sled kato sym si pravil kola maska no zab elqzah 4e kato ne si prai6 izvesno vreme i kosmite porasvat nama takiva problemi :-D