PDA

View Full Version : kruv pri "golqma nujda"



19/m
03-03-2006, 20:14
zdraveite.
imam edin stranen problem:
f4era kogato otidoh do golqma nujda poteche kruv,nemoga da si obqsna za6to stana taka,nqkakuf spukan kapilqr li kakvo moje da e tova.Nqmam nikakva rana ili ne6to takova.

DrSmurph
03-03-2006, 21:57
Zdrasti, ima li nachin da si malko po-obstoiatelstven kogato saobshtavash za podoben vajen vapros? Drug put sluchvalo li ti se e podobno neshto? Redovno li hodish po goliama nujda? Imash li zapek ili razstroistvo? Bolki v korema?Boleduval li si skoro ot neshto? Ne moga da ne popitam dali pravish analen seks? AKo jelaesh moje da mi otgovorish ili na LS ili tuk, a moje i na mail.
Neredoven stomah?Kakvo si ial naposledak?

03-04-2006, 11:05
slu4i mi se o6te edin put predi nqkolko dni..redopvno si hoda.ne pravq analen sex (mom4e sum )nqmam nito zapek nito raztroistvo i korema ne se e oplakval skoro...vuzmojno li e ot otlagane za po kusno hodene WC-to

DrSmurph
03-04-2006, 12:08
Opredeleno ne e zaradi otlagane za hodene po-kusno do WC. Tova veroiatno sa hemoroidi, no vse oshte ne mi davash podrobnosti koito sa vajni za da ti otgovoria. Tazi kruv koga izticha, sled kato defekirash ili predi da zapo4nesh? na kapki li e ili prosto ima kruv po izprajneniata? Podurjash li dobra lichna higiena? I vse pak da popitam dali hodish po goliama nujda VSEKI DEN?

03-04-2006, 15:28
ami da hoda si do toaletnata,mislq 4e vseki den.
kruv koga izticha, sled kato defekiram,na kapki no i po izprajneniqta.Poddurjam si higiena.
Tezi hemoroidi ot kakvo se poqvat i opasni li sa?le4enie?

DrSmurph
03-04-2006, 15:49
ami da hoda si do toaletnata,mislq 4e vseki den.
kruv koga izticha, sled kato defekiram,na kapki no i po izprajneniqta.Poddurjam si higiena.
Tezi hemoroidi ot kakvo se poqvat i opasni li sa?le4enie?

kogato ne im se obrashta vnimanie sa opasni. Neobhodimo e na purvo vreme vseki put sled hodene do toaletna da si izmivash zadnika s hladka voda mnogo dobre. Da promenish hranitelnia si rejim kato ne iadesh nishto luto, pikantno, purjeno, gazirano, kiselo. Nikakvi fizicheski trenirovki kato fitnes, lejanki sedianki vdigane na tejesti pone edin mesec. Izbiagvai suhata hranai nablegni na supite i technostite. Ako do 2 sedmici niama promiana - na proktolog!Ako se uvelichi karveneto ili po niakakav nachin ti se promeniat nnavicite za hodene po goliama nujda - vednaga na doktor.

Za poveche podrobnosti na meila mi!