PDA

View Full Version : Лунна диета



love_delight
03-03-2006, 22:39
Ефикасна диета.Философията й е:
1. почва се от точно посочения час
2. кара се само на течности, за предпочитане сокове
3. прави се само в посочените дни, тоест веднъж седмично
4. диетата трае едно денонощие(т.е. 24 часа), повече не е нужно
5. датите са всъщност 4те фази на луната - новолуние, нарастване на луната, пълнолуние и намаляване на луната

http://www.food-live.com/pub/news_view.php?id=3604

ProstoAz
03-03-2006, 22:43
...6. Един ден преди и след нея се ядът само плодове и зеленчуци...
...и 7. Не действа! :wink:

04-20-2006, 13:45
...6. Един ден преди и след нея се ядът само плодове и зеленчуци...
...и 7. Не действа! :wink:
8. То и да не е по време на фазите - с този глад ще охърбавееш.. =D>

`Death`Whore`
04-20-2006, 13:48
Да се ядат само плодове - окей, но да не се яде нищо не е полезно.

djigi
04-20-2006, 13:57
Ако не ти се яде е по-нормално да не ядеш, но да се насилваш..... не мога да кажа дали действа, защото пробвах само веднъж! Цял ден ми беше отпаднало, но! на следващата сутрин не можех да стана от леглото.... беше ми страшно зле, повдигаше ми се, с доста усилие станах... колената ми бяха омекнали или поне така ги чувствах и цялата треперех.... хайде де, не си заслужава!!!

ledenata_kralicA
04-20-2006, 19:28
абе не е така,оне не при всички
сестра ми сси я спазва и при нея действа,стига после да не се наяде някво супермного
то е въпрос на ....организъм :mrgreen:

hamsterka
04-21-2006, 17:59
emi to naistina spored men kogato i da ne qde6 edin cql den 6te smukne6 ma posle kvo pak si se tup4e6 i si slab...gluposti...az ne sum debela-48 kila sum v momenta blagodarenie na tazi dieta...e bqh 53 ne e koi znae kvo no az praveh taka..zapo4nah druga dieta i q kombinirah s lunnata...smisul v opredelenite dni ne qde6i sled tova pak si na dieta i mnogo dobre mi deistva...

merry - gost
07-05-2006, 21:28
ПРОЧЕТЕТЕ ГО - НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАТЕ!
Известно е,че Луната диктува не само океанските и морски приливи и отливи,но влияе по подобен начин и на човешкото тяло,съставено предимно от вода.

Много диетолози препоръчват на пациентите си т.нар. лунна или течна диета:

Тя се основава на цикличността на лунните фази и регулира по естествен начин състоянието на течностите в организма.Освобождава тялото от вредни вещества и токсини,натрупани вследствие на неправилно хранене.

По време на диетата,която продължава най - малко едно денонощие ,е добре да се приемат само течности-минерална вода,плодов чай без захар,прясно изцедени плодови и зеленчукови сокове, много малко рядко кафе без захар.

Вторичен ефект от диетата е,че отслабвате постепенно- за месец могат да се свалят от 1 до 3 кг.

Диетата се прави веднъж седмично според фазите на луната.Тя започва в определен час,който съвпада с началото на съответната фаза,и приключва след 24 часа.Ден преди това е добре да намалите количеството на храната,която поемате.

Не се колебайте, опитайте, за да се освободите от стреса, негативизма, омразата, нарцисизма и звездоманията!
\:D/

Juicy_Lucy
07-05-2006, 22:00
dori i da ne otslabnete koi znae kolko s tazi dieta,znaite,4e e polezno za organizma 1 den v semdicata da priema samo te4nosti..taka obrabotva i smila cqlata hrana,poemana prez sedmicata i na vas sy6to vi e po-leki4ko.pyk ako ne mojete da izdyrjate 1 den v sedmicata,togava pone 1 v meseca go pravete.naistina e zdravoslovno i polezno

07-06-2006, 05:47
Поне можем да си прочистим организма,защото попринцип е полезно да се остава за по 1 ден на течности само.Например като не ям,пия по 1,5-2 литра вода,фрешове,айрян и нямам проблеми с това да ми е лошо и да се чувствам отпаднала.То е логично.Ако се почувствам така,пия малко кафе,и без това страшно много обичам горчивия му вкус :D

forrzi
07-06-2006, 08:37
оуу
тва съм го прайла и го спазвах стриктно
отслабваш с 1 кг и после след 2 дена го качваш
глупости...

10-02-2006, 10:20
вече имам личен опит и мага да кажа - при абсолютно стрикна лунна диета не съм отслабнала, но тъй като започнах да я правя след друга диета мога със сигурност да твърдя, че тя ми помогна да задържа постигнатите след диетата килограми, т.е. елиминира йо-йо ефекта. Все пак трябва да се има предвид, че съм 46кг. и естествено е да не смъкна много. Така обаче се чувствам много добре.

Пепи Пекторалиса
10-03-2006, 00:28
Аз правя сатурновата и урановата диета - действат определено. \:D/

OPEL
10-03-2006, 05:27
От една страна е хубаво да прочистиш организма от токсините му, но то друга страна, не мисля че е много полезно. Ама наистина си е от организъм. Една фр ми е спазва от 4 години и много рядко се случва да пропусне, и си е много слабичка и си подържа килограмите си- над 50 не се качва никога. Но освен тази диета, тя си ходи и на фитнисче, спазва и някакви др диети. Почти всеки следобет, лятото към 7 часа, се увива в найлони (става нещо като парник) и отива да бяга. Не мога да кажа дали е от диетата или от нещо друго, ама и тя оказва голямо влияние при нея. Даже казва, че докато е спазва диетата, изобщо не и се яде.

10-03-2006, 07:46
tva sum go probvala...ot togava imam problemi8 s korema :cry:

GLeZoRanA
10-03-2006, 20:50
Едно физическо натоварване действа 1000000 пъти по - добре от тия диети...

titikaka94
05-09-2007, 16:36
1.kvi sa tiq saturnovi i uranovi dieti?ne za drugu mi da gi probvam!
2.po vreme na lunnata dieta moje li da se pie airan?
3.gore doplu vie s kolko kila ste otslabnali???