PDA

View Full Version : Kak i kolko se obezkosmqvate otdoly (za f)? pls



Sugar_metalka
03-03-2006, 23:00
Vsi4ko li si brusnete otdoly i ostavate bez nito edno kosum4e ili....? Znam 4e mom4etata ne obi4at da spqt s kosmqsala...., a neznam v kakvi granitzi trqbva da se obezkosmqvam?!? Vie kak se obezkosmqvate i kolko, a vodite li polov jivot?

mil4eto_
03-04-2006, 07:19
обезкосмявам се на кола мадса при козметичката ми и махам всичкоооо... ;-)

midnight...
03-04-2006, 07:51
и аз ходя при козметичка на кола маска
най-ефикасно е
пробвай и ти

aBeP4eTo
03-04-2006, 15:43
Според зависи...
За мен сaмобръсначката ми е златна. Доста ми допада ефекта, но на 2рия ден пак трябва да се бръсна. За колата маска... да, ефекта е наистина много по-добър, но за сметка на това редовното махане на космите с кола маска води до раздърпване на срамните устни ако мога така да го кажа.
:-$ :smt017

priti_kiti
03-04-2006, 16:07
Според зависи...
За мен сaмобръсначката ми е златна. Доста ми допада ефекта, но на 2рия ден пак трябва да се бръсна. За колата маска... да, ефекта е наистина много по-добър, но за сметка на това редовното махане на космите с кола маска води до раздърпване на срамните устни ако мога така да го кажа.
:-$ :smt017 i az sum sus samobrusna4ka..aa i btw tfa za kolata ne go znaex :-s verno li stava taka?! :shock: ako e istina po dobre ne se obezkosmqvaite otdolu na kola.. no znam li tfa za purvi put go 4uvam 8-[

aBeP4eTo
03-04-2006, 16:49
Според зависи...
За мен сaмобръсначката ми е златна. Доста ми допада ефекта, но на 2рия ден пак трябва да се бръсна. За колата маска... да, ефекта е наистина много по-добър, но за сметка на това редовното махане на космите с кола маска води до раздърпване на срамните устни ако мога така да го кажа.
:-$ :smt017 i az sum sus samobrusna4ka..aa i btw tfa za kolata ne go znaex :-s verno li stava taka?! :shock: ako e istina po dobre ne se obezkosmqvaite otdolu na kola.. no znam li tfa za purvi put go 4uvam 8-[

Ами аз това го знам от момче, което е спало с момичета които се обезкосмяват с кола маска и каза, че имало голяма разлика м/у момичетата които се обезкосмяват с кола маска и момичетата, които се бръснат.

miloto_girl_4e
03-04-2006, 20:51
ооо... аз карам със самобръсначката,че .. не бих издържала с кола маска :?
да,махам си всичко отдолу.. оставам си гладичка :mrgreen:
колко често.. през 2 дена някъде :wink:

misshha
03-04-2006, 21:04
emi az hodq na kozmetik i iskam cqlostvo bez nito edin kosam da mi ostavqt taka mi e po dobre

ycMuBkaTa
03-04-2006, 22:23
И мен ме е страх с кола маска имам чувството, че страшно много боли :roll: Затова със самобръсначка :mrgreen: Предпочитам да махам всичко.

missing_girl
03-05-2006, 11:02
AAA AMI A SUS SAMOBRASNA4KA AMA CQLATA STAVAM V EDNI TAKIVA SITNI PUP4ICI ABE NEUF OBRIV NA NEKOI STAVA LI MU TAKA ILI AZ SUM DEFEKTNA??!! :D I KAJETE KAKVO DA NAPRAVQ 4E DA NE STAVA TAKA

adfsdfsd
03-05-2006, 11:18
e kak taka se razdurpvat sramnite ustni ?! ot kolata maska az tva za sefte go chuvam .. kvo kojata tam se otpuska li kak tei se razdurpvat>?

aBeP4eTo
03-05-2006, 11:30
e kak taka se razdurpvat sramnite ustni ?! ot kolata maska az tva za sefte go chuvam .. kvo kojata tam se otpuska li kak tei se razdurpvat>?

То и аз за първи път го чух ама звучи логично, защото точно там кожата е адски мека и все пак кола маската доста се дърпа. :-k

Mystery
03-05-2006, 15:07
Това за раздърпването го чувам за първи път и ми звучи странно. Аз ходя при козметичката за кола маска и ефекта е перфектен. Маха всичко и така си ми харесва. Мразя космите.

chestra_f
03-05-2006, 16:33
Според зависи...
За мен сaмобръсначката ми е златна. Доста ми допада ефекта, но на 2рия ден пак трябва да се бръсна. За колата маска... да, ефекта е наистина много по-добър, но за сметка на това редовното махане на космите с кола маска води до раздърпване на срамните устни ако мога така да го кажа.
:-$ :smt017

smile_f
03-14-2006, 19:13
az li4no cqlata se obezkosmqvam..zashtoto znam 4e na priqtelq mi ne mu e mnogo priqtno da imam kosmi4ki (dori i malko ;) ) a i na men mi e po-konfortno ako sum obezkosmena :smt004

shizzle
03-14-2006, 22:57
Аааай, на два дена, ли, ве, дами?! Ужас! Мен ме мързи да се бръсна веднъж на две седмици (говоря за лицето), вие веднъж на два дни (не говоря за лицето ^^)

03-14-2006, 23:09
на мен ми харсва да има коми по срамните устни. Само си оформям отгоре прически и тва е.

RoSsY88
03-15-2006, 05:12
Бръсна се целята и ми харесва да е една гладичка :) А за колата маска...ммм ефекта е дъготраен ама мн боли за тва за ся не мисля да пробвам,може би след година два да се навия ама за ся нямам такива изгледи[/b]

blqqh
03-15-2006, 08:32
ми аз действам със самобръсначката.Гледам да не остават много косми,но точно там някъде при срамните устни имам но тях не мога да ди махам.Не съм пробвала с кола маска и незнам какъв е ефекта.

ThePainIsReaL
03-15-2006, 12:22
:mrgreen: Кола Маска - Всичко се маха (много ясно )

kissorankata
03-15-2006, 18:02
Според зависи...
За мен сaмобръсначката ми е златна. Доста ми допада ефекта, но на 2рия ден пак трябва да се бръсна. За колата маска... да, ефекта е наистина много по-добър, но за сметка на това редовното махане на космите с кола маска води до раздърпване на срамните устни ако мога така да го кажа.
:-$ :smt017
:mrgreen: И аз така мисля самобръсначката и ми е добре....

TSecret
03-15-2006, 18:24
Vsi4ko pod noja!!! \:D/

kami`
03-17-2006, 10:25
az da vi kaja 4e i az se brusna i nqkoi be6e spomenal za pup4ici-te se poqvqvat v na4aloto!sled kato izvestnno vreme postoqnno se brusne6 nqma6 takiva problemi!az daje ve4e ne moga da izdurjam ako ne se obrusna na 4tiq den!poprincip za da sam gore dolu bez kosmi trqbva pre 3 dena da se brusna :P

kudravoto
03-18-2006, 20:28
mi sus samoobrasna4kata 4e po burzo i bezbolezneno

SLaDkO_Mi6Le
03-18-2006, 21:05
Абеееее направо си кажете да живее самобръсначката и това е!!:) хихи верно с нея е най-лесно,но за краката там да живее кола маската!:) хихихи :)

TiA_MaRiA
03-19-2006, 01:53
Бръсна се целята и ми харесва да е една гладичка :) А за колата маска...ммм ефекта е дъготраен ама мн боли за тва за ся не мисля да пробвам

I az sum taka

better_life
03-19-2006, 09:47
abe az sum na 13 i nemam po4ti nikfi kosmi tam (sigurno tfa e hiper nenormalno)! se taq ama po temata krakata-s epilator..a tam dolu-sus samobrasna4ka,ama dvata puti kogato se brusnah naprao mi e neponosimo samo nekvi pup4ici mi izlizat mn e gadno !!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :!:

i'm so excited!
03-19-2006, 15:46
ся ми предстои ходене на козметик, напраооо не се виждам разчекната пред някфа лелка, която ми маха космите от путката :smt005
пък и тряя да ги чакам да растат, ебати отвратителното....
:smt005

03-19-2006, 16:43
az s epilatora do nqkade po nadolu sas samobrasna4ka

SancheZzZz
03-22-2006, 06:43
Всичко се маха :)

bibata_sf
03-22-2006, 14:21
ohhh toq epilator i mene me mu4i CQLATAAAA :smt013 (ot gore do dolu ama kvo da se prai )

648541
03-22-2006, 18:12
mi az si gi maham s kola maska.dosta boli no efekta e mn dobur :) a otnosno epilatora-e nqma takava bolka nz kak izdurjate :-k

FairyNymph
05-01-2006, 11:31
mi az sas samobrusna4ka samo :)
probvah s depilirashti kremove-bokluci,pylni bokluci,mirishat otvratitelno i napravo fashtash koreni dokato gi 4akash da si vyrshat rabotata (UJ)
s kola maska ne mi se misli kva shte e bolkata,imam 4uvstvoto 4e sys kosmite shte mi otkusne i kojata napravo ujas [-(
predpo4itam da si se brusna sys samobrusna4kata i to samo otgore :roll:

kudri4kata
05-01-2006, 12:27
po hubavo e izcqlo obezkosmqvane,ina4e mi e nqkaksi stanno.. Ama macki s taq kola maska mnogo boli.. pravq si ot vreme na vreme, ama po 4esto sys samobrusna4kata,4e sa adski bolki

Jenninka
05-01-2006, 22:16
Момичета,аз наскоро си направих коло-маска на триъгълника и си говорехме с козметичката как съм се сетила навреме за това.Тя ми разпраа как идват някви при нея след няколко години бръснене и как космите им едва ли не ставали като панталонки(е не толкова много де...преувеличих).Та мисълта ми е ,че космите стават по-груби,луковицата им нараства,растът по-бързо,кофти е с бръсначка.И аз преди се бръснех и на 2 дни трявбаше да го правя...обривах се.Много гадно и тва за 2 години...И реших на козметик да отида.Ми не боли толкова много!!!Като сички ми казват ,че първия път боли най-много :arrow: следващите пъти няма да са толко гадни:)

Estranged
05-01-2006, 22:41
Еми... За добро или за лошо съм на коло маска.
:arrow: по-трайно
:arrow: по-приятно
:arrow: но обръща косъмчетата
и т.н.

Relax
05-03-2006, 15:32
Be da jivee kola maskata, ama mnogo boli be! :( efekta e neveroqten, ama az sy6to ne se vijdam raz4eknata pred nqkva lelka i za tva si praih kola maska sama...kato zalepi6 i predi da se navie6 da drypne6 e golqma myka pone za men...ina4e si e super.ama po-4esto samobrysna4kata! a i o6te ne6to - izcqlo, estestveno!

elize
05-03-2006, 17:07
Махам всичко! Само дето още не мога да се навия за кола маска и карам със самобръсначката.

Estranged
05-03-2006, 18:22
Така.. След като прочетох цялата тема реших да напиша още едно мнение, защото останах потресена от всичките глупости, които прочетох

:arrow: БРЪСНАЧКАТА НИКОГА НЕ ОСТАВЯ "ГЛАДИЧКО" :arrow:
Невъзможно е от бръснене да ти стане "меко". Още веднага след бръсненето може да се усетят гадните косъмчета, по простата причина, че косъмчетата са скъсани. Тва за "гладичкото" не ми го дрънкайте.

:arrow: БРЪСНАЧКАТА НЕ РЕШАВА ПРОБЛЕМА :arrow:
Има няколко причини, поради които тя е вредна.

1. Космите се разпространяват, защото освен гадните черни космища, вие режете и малките руси косъмчета, които не пречат на никого, защото не могат да се видят. Така след 5 години космите спокойно могат да ви стигнат до бедрата.

2. Космите се късат и затова стават по-твърди. Така, когато ви дойде умът, ще разберете колко сте загубили.

3. След 5 години ще се бръснете не на 2 дена, а на 1/2. Не ви го пожелавам!

:arrow: НЕ СИ ИЗМИСЛЯЙТЕ ОПРАВДАНИЯ ЗА КОЛО МАСКАТА :arrow:
Тя НЕ раздърпва кожата. А дори да е така - раздърпва я защото луковиците на космите са се оголемили от бръсненето, тяхното изтръгване става по-трудно, по-болезнено и с повече дърпане. Ако не искате да ходите на Коло моска, защото ви е бъзе :arrow: кажете си го, а не си измисляйте оправдания.

:arrow: КОЛО МАСКАТА БОЛИ, НО САМО В НАЧАЛОТО :arrow:
От коло маската боли, заради бръсненето. Все едно да направиш коло маска на човек, който се е бръснал и на такъв, който никога не се е бръснал. Каква ще е разликата.
Да, коло маската боли, но боли и само в началото, защото космите оредяват и стават по-тънки.

И сега продължавайте да ми обяснявате глупости!

sexy_play_baby
05-03-2006, 20:07
ооо... аз карам със самобръсначката,че .. не бих издържала с кола маска :?
да,махам си всичко отдолу.. оставам си гладичка :mrgreen:
колко често.. през 2 дена някъде :wink:

мдам и аз сЪм така сЪс самобръсначката и през 2 дена :D

Jenninka
05-03-2006, 20:52
Така.. След като прочетох цялата тема реших да напиша още едно мнение, защото останах потресена от всичките глупости, които прочетох

:arrow: БРЪСНАЧКАТА НИКОГА НЕ ОСТАВЯ "ГЛАДИЧКО" :arrow:
Невъзможно е от бръснене да ти стане "меко". Още веднага след бръсненето може да се усетят гадните косъмчета, по простата причина, че косъмчетата са скъсани. Тва за "гладичкото" не ми го дрънкайте.

:arrow: БРЪСНАЧКАТА НЕ РЕШАВА ПРОБЛЕМА :arrow:
Има няколко причини, поради които тя е вредна.

1. Космите се разпространяват, защото освен гадните черни космища, вие режете и малките руси косъмчета, които не пречат на никого, защото не могат да се видят. Така след 5 години космите спокойно могат да ви стигнат до бедрата.

2. Космите се късат и затова стават по-твърди. Така, когато ви дойде умът, ще разберете колко сте загубили.

3. След 5 години ще се бръснете не на 2 дена, а на 1/2. Не ви го пожелавам!

:arrow: НЕ СИ ИЗМИСЛЯЙТЕ ОПРАВДАНИЯ ЗА КОЛО МАСКАТА :arrow:
Тя НЕ раздърпва кожата. А дори да е така - раздърпва я защото луковиците на космите са се оголемили от бръсненето, тяхното изтръгване става по-трудно, по-болезнено и с повече дърпане. Ако не искате да ходите на Коло моска, защото ви е бъзе :arrow: кажете си го, а не си измисляйте оправдания.

:arrow: КОЛО МАСКАТА БОЛИ, НО САМО В НАЧАЛОТО :arrow:
От коло маската боли, заради бръсненето. Все едно да направиш коло маска на човек, който се е бръснал и на такъв, който никога не се е бръснал. Каква ще е разликата.
Да, коло маската боли, но боли и само в началото, защото космите оредяват и стават по-тънки.

И сега продължавайте да ми обяснявате глупости!
Повече от съгласна съм с теб!Едно трезво мнение:)

Glezlata
05-04-2006, 17:38
:mrgreen: Кола Маска - Всичко се маха (много ясно )

:smt023

krisi_sl
05-04-2006, 18:02
и аз съм за кола маската но още не съм се престрашила....ю

П.П не се пише колО маска а колА маска

05-04-2006, 19:02
vsi4ko sus samobrusna4ka.nai-bezbolezneno no puk trqbva da go pravi6 4esto!brusnala sum se i na 4erta no ve4e maham vsi4ko.i mislq 4e ve4e momi4eta deto si ostavqt nqkvi kosmi sa rqdkost.ve4e po4ti vsqko momi4e mqha vsi4ko.ne mislite li?!?!?!

dafi86
05-04-2006, 20:33
И на мен ми се иска да започна с кола маска защото ми писна през 2 дни с тази самобръсначка и наистина не може да се постигне ефекта на кола маската ама как като наистина много ме е страх :? .

FairyNymph
05-05-2006, 12:45
ми така като чета мненията на другите започвам да се замислям и може би и аз скоро ще се престраша да отида на козметик.Искам да ви попитам колко горе долу време е напълно гладко и на кой-ден започват пак да растат?Също така после кожата много ли е зачервена и за колко време всичко се нормализира и също така з аколко време става цялата процедура и колко пари вземат? :smt059

05-05-2006, 13:39
i az iskam da pitam za kola maskata-mi kato zapo4nat da rastat kosmite,ne trqbva li da gi 4akate da stanat dostaty4no dylgi pak za kola maska i kakvo pravite prez tova vreme?6toto hubavo,dokato e napyk=lno gladi4ko,ami posle?

05-05-2006, 19:43
Ъъъм,то е ясно,че на козметик няма да стъпя,в домашни условия ще да е :-D Само да питам...топла или студена кола маска?Със топла ми се струва по-добре.Между другото,тва за разпъването и преди съм го чувала и звучи логично,защото освен космите ти опъваш и кожата... :-k

Jenninka
05-05-2006, 20:56
и аз съм за кола маската но още не съм се престрашила....ю

П.П не се пише колО маска а колА маска

срещала съм го и по 2та начина така ,че ми докажи:) :wink:

oli_to
05-06-2006, 09:32
и аз ходя при козметичка на кола маска
най-ефикасно е
пробвай и ти

Един малко личен вапрос, но ... :D Как точно става номера, не те ли е срам от друг човек (имам предвид козметичката, всички знаем, че от някои специални хора не ни е срам). Та как така просто отижа6 и се сабличаш и тя си варши работат там. Не е ли малко странно!!!

Estranged
05-06-2006, 10:53
и аз ходя при козметичка на кола маска
най-ефикасно е
пробвай и ти

Един малко личен вапрос, но ... :D Как точно става номера, не те ли е срам от друг човек (имам предвид козметичката, всички знаем, че от някои специални хора не ни е срам). Та как така просто отижа6 и се сабличаш и тя си варши работат там. Не е ли малко странно!!!

1. В повечето случаи коизметичката е и лекар.
2. Започваш да мислиш само за това, колко други хора е видяла така и как ти съвсем не си първата.
3. Това е все едно да не искаш да си покажеш косата на фризьора.
4. Козметичката гледа да си свърши работата, а не се интересува от твоите полови органи.

05-06-2006, 19:37
sus samobrusna4kata, vsi4ko. tova za razdurpvaneto e vqrno. no to stava sled godini polzvane na kola maska. kozmeti4ka mi go kaza. stava taka, za6toto tam nqma muskul, koito za zadurja

nasty_f
06-17-2006, 15:44
Az se brusna ot kraq na minaloto lqto i ve4e po4nah da gi brasna mn na 3/4 dena(ne stavat 4ak tolkova golemi),ama ot dolu ne smeq da gi brusna mnogo na zad kum dupeto :mrgreen: ,6toto me e strah da ne stana kato butani4eska gradina.Ako se brusna po nadolu dali 6te stanat mnogo pove4e????