PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Как да му го кажа, той е чувствителен !



tanya
03-04-2006, 00:51
molya za pomosht...sluchaqt e malko stranen..xodex s edno momche(da go narechem P) 3 meseca i polovina , tova momche me obichashe bezkraino mnogo i mi go pokazvashe po vseki vyzmojen nachin , az go obichax po syshtiq nachin, vyobshte bqxme v straxotni otnosheniq..no izvednyj pochuvstvax che ne go obicham veche poneje predi nqkolko dni se bqx zapoznala s edin pich(a tozi R ) i si go bqx xaresala..zapochnax da izlizam chesto s nego i vse otlagax sreshtite s gadjeto...edna vecher dokato bqxme na kafence R me celuna a az ... mu otvyrnax.. ot togava mi stana qsno che shte trqbwa da prikliucha otnosheniqta si s P poneje veche kaji rechi mu bqx izneverila .. na drugiq den sutrinta kazax na P che iskam .. da skysame .. toi go prie naistina tejko, mnogo e chuvstvitelen ii me zabolq mnogo otvytre kato mu go kazax...toi me popita dali ima drug i ..neznaex kakvo da kaja .. kazax che ne .. beshe tolkova neochakvano za nego .. vecherta prekarax s R i negoviq priqtel koito pyk e gadje na edna ot nai-dobrite mi priqtelki..na drugiq den pak izlizax sas R no po sluchainost sreshtaxme P s negovite priqteli..toi mi beshe syrdit za tova koeto storix no pak me obichashe .. syshtata vecher mi stana ujasno zashtoto dylboko v sebe si osaznax che si iskam P zashtoto go obicham mnogo poveche otkolkoto sam si mislila ..a istoriqta sas R qvno beshe po prostichka , nqmashe q obichta a samo vynshno privlichane..predi chas nesyznatelno razkrix na P che oshte go obicham, toi beshe dosta iznenadan ot moqta postypka , mislex che nqma da poiska da sme zaedno .. poradi fakta che uj imax novo gadje, a toi qsno mi kaza che ne go interesuva nishto drugo i mi proshtava za vsichko .. iska da se saberem otnovo....a sega ... kakvo da pravq sas R poneje toi syshto e mnogo chuvstvitelen ii neznam kak bi go priel ...neznam za kakva bixte me pomislili , lichno az se osyjdam vyv vseki sluchai .... molq vi pomognete mi !!!

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Mikohito
03-04-2006, 01:31
Моето мнение по твоят въпрос е че не е трябвало да си играеш с двамата така.Но все пак мога да те разбера и не те видя толкова силно.За три месеца една връзка оляга просто си се почувствала прекалено сигорна с P и си искала нещо ново затова си тръгнала с R.Не мога да ти предложа друго решение освен да кажеш на R че не можеш да бъдеш с него защото все още имаш чувства към предишния си приятел.Щом P е готов да те приеме обратно а и ти си осъзнала вече че го обичаш много няма какво да се чудиш а си се върни при него.P те обича много щом те иска обратно при положение че знае че си била с друг.

DimmuBorgir
03-04-2006, 06:16
mikohito го каза, но... все пак... проблемите и всички такива неща около една връзка я правят по-силна... Поне това е моето мнение...

П.С.:Песента на подписа ти е яка :) Scorpions - Still Loving You...

mil4eto_
03-04-2006, 07:30
съгасна съм с Mikohito-щом си наясно с мчувствата си бъди с момчето което обичаш. :wink:

The devil_f
03-04-2006, 07:32
i az mislq 4e sa pravi kaji na R 4e tova e bilo flirt i ni6to pove4e i se vra6tai pri P spored mene

sherry
03-04-2006, 08:42
Много лошо...Сбъркала си,но това трябва да ти послужи за урок,занапред внимавай какво правиш,не прибързвай така!Какво,винаги ли ще се целуваш с всеки,който ти е симпатичен???Разбирам,че е имало някво привличане,но нали имаш воля...Когато си с един човек,му бъди вярна,недей да гледаш встрани,защото много боли да те предаде човек,на когото държиш.
Съветвам те да се върнеш при първия си приятел и да не повтаряш грешката си!

cvety_i_bebeto
03-04-2006, 09:14
Моето мнение по твоят въпрос е че не е трябвало да си играеш с двамата така.Но все пак мога да те разбера и не те видя толкова силно.За три месеца една връзка оляга просто си се почувствала прекалено сигорна с P и си искала нещо ново затова си тръгнала с R.Не мога да ти предложа друго решение освен да кажеш на R че не можеш да бъдеш с него защото все още имаш чувства към предишния си приятел.Щом P е готов да те приеме обратно а и ти си осъзнала вече че го обичаш много няма какво да се чудиш а си се върни при него.P те обича много щом те иска обратно при положение че знае че си била с друг.

dam taka e ama drug pat ne si igrai s dvama

IKisseDAGirL
03-04-2006, 09:27
няма безболезнен начин, по който да му го кажеш :? така или иначе ще го заболи ако държи на тебе :roll:
просто трябва да го направиш така, както си го направила и преди с P.
само че внимавай после като се събереш с P. случайно да не се окаже, че искаш да се върнеш при R., че никой няма вечно да ти търпи прищевките..в един момент и на двамата ще им писне :roll:

Стеси
03-04-2006, 09:31
Абе стой си при новия. На тая въраст ти трябва разнообразие после ще съжаляваш кат станеш на 40. :smt005

teenkopele
03-04-2006, 09:36
Много заплетена ситуация, но според мен изборът, който трябва да направиш не е труден. Щом вече си наясно с чувствата ти, отдай им се...бъди с момчето, което наистина обичаш, и което те прави щастлива :) .
Малко гадно ще се получи като кажеш на R, но какво да се прави...по-добре му кажи истината, отколкото да го въртиш и да го лъжеш...истината понякога боли.
Това е. :)
Успех. :wink:

missing_girl
03-05-2006, 08:41
NA4I NEDEI DA LUJE6 TVA E SUPER NEVEROQTNO DOLNO MN E TUPO TVA I OTTAM SE POLU4AVAT TAKIVA ZAPLETENI LAINAAA :D TAKA 4E OBQSNI NA R KAKVO 4UVSTVA6 I TOVA E PROSTO NEDEI DA LUJE6 (TVA I ZA VBUDE6TE)! USPEH!

CVETELLINA
03-05-2006, 11:33
Много лошо...Сбъркала си,но това трябва да ти послужи за урок,занапред внимавай какво правиш,не прибързвай така!Какво,винаги ли ще се целуваш с всеки,който ти е симпатичен???Разбирам,че е имало някво привличане,но нали имаш воля...Когато си с един човек,му бъди вярна,недей да гледаш встрани,защото много боли да те предаде човек,на когото държиш.
Съветвам те да се върнеш при първия си приятел и да не повтаряш грешката си!напълно съм съгласна! :wink:

sexy_macka
03-05-2006, 11:35
f@nt@zi@ Пуснато на: 05.03.5 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sherry написа:
Много лошо...Сбъркала си,но това трябва да ти послужи за урок,занапред внимавай какво правиш,не прибързвай така!Какво,винаги ли ще се целуваш с всеки,който ти е симпатичен???Разбирам,че е имало някво привличане,но нали имаш воля...Когато си с един човек,му бъди вярна,недей да гледаш встрани,защото много боли да те предаде човек,на когото държиш.
Съветвам те да се върнеш при първия си приятел и да не повтаряш грешката си!
напълно съм съгласна!


dammm i as sm suglasna ! ;)

tanya
03-05-2006, 19:35
blagodarq blagodarq blagodarq viiii !!! vashite saveti naistina mi pomognaxa , kakto i edno priqtelsko ramo ... neshtata ne se razvixa kakto ochakvax .. dori po dobre ;)))) pak vi blagodarq mnogooo !!!!

Kianna
03-05-2006, 20:32
ti sama kaza-pri R go ima samo wunshnoto priwlichane..shtom ne wlaga koi znai kakwi chuwstwa znachi niama da go prieme tolkowa losho...nai-hubawoto e che si osuznala kakwo i kogo iskash! :wink: :wink:

InHell
03-06-2006, 01:26
Ако моята приятелка ми изневери и ме излъже след това, просто бих я унищожил...мразя да ме лъжат, всичко друго бих преглътнал някак. Иначе съм либерален.
Ако дойде и ми каже "Виж, спах с някого...така и така", просто бих казал "добре" и толкова. Аз лично не бих ти простил ако бях на мястото на Р.