PDA

View Full Version : Ходя с едно момиче но мисля за друго



Mikohito
03-04-2006, 02:30
Здравейте миналото лято ходих на море за няколко седмици и се запознах с едно момиче от моя град когато си заминавах се разбрахме да се видим когато се върне и тя.През престоя ми там с нея започнах да я харесвам много.След няколко седмици тя ми звънна и така излизахме два три пъти но всичко се срина заради мен защото се издъних много гадно.Но все още се виждаме от време на време.От скоро се запознах с едно много готино момиче което започнах да харесвам и вече излизахме няколко пъти но някак си не мога да спра да мисля за момичето от морето.Непрекъснато си мисля за нея и колкото и да се опитвам не мога да си я избия от главата.Преди няколко дни се видях с нея но тя си е хванала гадже но въпреки това изглежда че още имаме чувства един към друг.Кажете ми какво да правя?Незнам ако и кажа какво изпитвам към нея дали тя ще ми отвърне в този момент защото незнам колко са сериозни отношенията с гаджето й.

midnight...
03-04-2006, 07:49
щом има гадже остави я
гледай новото момиче
най-вероятно с нея имаш повече шанс от колкото с лятната авантюра :roll:

Lov3_is^OnLy_In^My_EyeS
03-04-2006, 08:24
Здравейте миналото лято ходих на море за няколко седмици и се запознах с едно момиче от моя град когато си заминавах се разбрахме да се видим когато се върне и тя.През престоя ми там с нея започнах да я харесвам много.След няколко седмици тя ми звънна и така излизахме два три пъти но всичко се срина заради мен защото се издъних много гадно.Но все още се виждаме от време на време.От скоро се запознах с едно много готино момиче което започнах да харесвам и вече излизахме няколко пъти но някак си не мога да спра да мисля за момичето от морето.Непрекъснато си мисля за нея и колкото и да се опитвам не мога да си я избия от главата.Преди няколко дни се видях с нея но тя си е хванала гадже но въпреки това изглежда че още имаме чувства един към друг.Кажете ми какво да правя?Незнам ако и кажа какво изпитвам към нея дали тя ще ми отвърне в този момент защото незнам колко са сериозни отношенията с гаджето й.

struva mi se 4e i ti neznaesh kfo iskash :-s

dAnnyb0y
03-04-2006, 08:40
действай и с двете бе :>

sherry
03-04-2006, 08:48
Тая от морето те кефи толкова,защото не са се получили нещата,интересно ти е какво можеше да се случи...един вид инат проявяваш.Аз ти казвам,по-добре остани с момичето,с което сега излизаш и си избий другата от главата

cvety_i_bebeto
03-04-2006, 09:12
Тая от морето те кефи толкова,защото не са се получили нещата,интересно ти е какво можеше да се случи...един вид инат проявяваш.Аз ти казвам,по-добре остани с момичето,с което сега излизаш и си избий другата от главата

dam taka napravi

sladkoto_Eli
03-04-2006, 09:31
nqma kak da razbere6 dali momi4eto ot moreto
izpitva 4uvstva kato tvoite osven ako ne pogovori6
s neq.Nqma nujda da si bluska6 glavata.Govori s
neq,za da rabere6.No ne kazvai na drugoto momi4e kakvo 6te pravi6 [-X ,za6toto ako momi4eto ot moreto ne izpitva ni6to kum teb moge da izgubi6 i dvete :!:

teenkopele
03-04-2006, 09:50
Заплетеноооо... :o ,

Според мен остави момичето от морето и действай с новото. Не рискувай да я изгубиш, като се опиташ да се събереш с предишното...което изобщо не е сигурно.
Кой знае, може пък да започнеш да изпитваш същите силни чувства към сегашното момиче?!? :)
Успех. :wink:

Mikohito
03-04-2006, 10:18
Знам какво искам но просто колкото и да се опитвам да взема решение не успявам.До накъде сте прави че може би една част от интереса ми към момичето от морето е това че незнам какво е можело да се получи но това не е причината за силните ми чувства към нея.Просто тя е комбинация от всички качества които съм искал да има гаджето ми.Другото момиче също е много готино но просто не мога да се отпусна и да ми е толкова готино колкото с първото момиче.

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-04-2006, 10:21
"Съжалението за неща, които сме правили може да намалее с времето; съжалението за нещата, които не сме направили е неутешимо."