PDA

View Full Version : tvoqta teritoriq



Lov3_is^OnLy_In^My_EyeS
03-04-2006, 10:39
ta imam predvid za staqta kak izglejda imate li plakati . spretnata li e ili 4esto e razhvyrlqno ako imate i nqkoia snim4ica na staqta vi pak moje da q dadete . sorry ako temata se povtarq :oops:

Death^Forever
03-04-2006, 10:56
Чак на стаята си нямам снимка...
Но винаги е разхвърляно, аз обичам хаоса и мразя да е подредено, нещо не ми е по вкуса...Имам си и няколко плакати, дам...
Понякога ми се налага да подреждам, но доста нерви хабя в такива моменти...

IKisseDAGirL
03-04-2006, 11:07
eми мойта доста честичко е разхвърляна, щото много ме мързи да подреждам :oops: майка като ми се развика 3-5 до 9 хиляди пъти, чак тогава се сещам да я опрая :P
и даже да изглежда оправена, сичко е илюзия:P
само трябва да отвориш някое шкафче или чекмедженце и ти става ясно за кво става въпрос :shock: :-D
като вземат да падат някви мои си работи, и могат да те погребат сред тях просто 8-[ O:)

rosenceto
03-04-2006, 11:27
Moqta staq e vinagi podredena-prosto az sam golqma perfekcionalistka i ne moga da ne znam koe kade sam slojila.Dori kogato brat mi razhvarlq negovite ne6ta vinagi minavam sled nego i gi slagam po mestata im.Predi staqta mi be6e cqlata s posteri,no otdavna(moje bi 2-3 godini)gi mahnah i sega sam mn dovolna ot izgleda na staqta si.

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-04-2006, 11:34
moita staq e pylna s plakati . i taka pridobiva oshte po-razhvyrlqn vid :mrgreen: :-D

Devilsplaymate
03-04-2006, 11:40
Имам 2 плаката само ... иначе стаята ми не е много подредена , ама не е и разхвърляна :wink:

midnight...
03-04-2006, 11:42
моята стая е разхвърляна и се случва (почти никога) да е оправена(1-2 пъти в седмицата)
имам плакати,разни знаци и надписи(гордея се с един 'улица"незнайника"' :mrgreen: )
абе дет' се вика владея хаоса \:D/

Juicy_Lucy
03-04-2006, 12:15
amii..imam dosta poster4eta v staqta mi-na stenite i kartinki po 6kafovete..mn e nqkakva iuitni4ka.abe mn si me kefi :-D :-D :-D mn me drazni da e razhvyrlena ili mrysna iii po princip si q 4istq redovno :-D :-D :-D prosto sym si edna Monika ot 'Priqteli' :? i ponqkoga mn se nervq na tova

Master_88
03-04-2006, 19:00
Случва се да я оставям и неподредена но рядко

miloto_girl_4e
03-04-2006, 21:58
абе.. разхвърляна,но в рамките на разумното :mrgreen:
хехе :mrgreen:
нооо майка ми все я намира яко неподредена... :?
абе.. капризна майка си имам и тва е :-D
иначе в моята стая.. има много неща :-D
ам.. раницата се мотае на земята,некви чорапи :mrgreen: плакати яка имам по стените..
други дреболии.. абе весело е в стаята ми :mrgreen:

ycMuBkaTa
03-04-2006, 22:53
Моята стая никога, повтарям никога не е подредена.
Аз ако не съм си разхвърляла нещата не мога да си ги намеря. Просто като е разхвърляно знам всичко кое къде е. Иначе веднъж на 6 месеца да речем ме хваща вдъхновението и подреждам всичко като по конец...ма и на 6 месеца дори не е. #-o

03-05-2006, 11:14
пълна кочина:)никъф ред, всичко се хвърля където ми падне...после се прибира и се хвърлят други неща...
а за гардероба да не говоря в кфо състояние е :oops:

teenkopele
03-05-2006, 22:02
Зависи в какво настроение съм... :mrgreen:

LP_girl_14
03-06-2006, 19:30
Ми...зле Като влезеш вътре всичко е в дрехи,чорапи,якета... ама дали са на пода,по столовете,леглото,под леглото...няма значение ...свалям където заваря :mrgreen:
п.п. не ми идвайте на гости,тая гледка не е за хора със слаби нерви :lol:

ht_7j
03-06-2006, 20:23
Moqta staq se podrejda v nedelq vecherta samo. Dosta chesto razmestvam mebelite. Na 2-3 sedmitzi mi hrumvat oi idei. No kato tzqli nqma red vytre. Nqkoi pyt az samata ne moga da si namerq neshtata. #-o

03-06-2006, 20:26
Ами моята стая доста често е разхвърляна.Просто ме мързи да подреждам.А и имам чувството,че когато е разхвърляна по-лесно си намирам нещата.

SEXtreme
03-06-2006, 20:29
О, аз съм маниачка на тема чистота...Дори едно нещо да е не както трябва, то ме дразни докато не го оправя, тъй че...стаята ми винаги е подредена :) А как мразя някой да ми я разхвърляяяя - направо убивам :P

fti4ka
03-06-2006, 20:30
razhvurlqna razibra se 8) :-D

TiA_MaRiA
03-07-2006, 01:21
Staqta mi e razhvurlena po4ti vinagi, no taka po lesno i namiram ne6tata, imam malko plakati i mnogo mnogo snimki

korn___
03-07-2006, 08:06
za men li4no si e razhvurlqna obiknoveno maika mi su6to potvurjdava 4e e razhvurlqna no drugite koito sa mi vijdali staqta sa mi kazvali 4e si e podredena...

ckeuT4eTo_f
03-07-2006, 16:48
Ami opredeleno ne e podredena, no ne e 4ak tolkova zle az si q haresvam mnogo :D Ina4e znam si4ko kade mi e dori nqkoe list4e na koeto sum si bila zapisala ne6to predi 2 godini pak 6te znam kade e :D Aam... imam mnogo plakati i snimki sqkakvi brumbazluci :D Ponqkoga kato me hvane sukleta i po4vam ne6to da opravqm uj :D

In4iTu_
03-10-2006, 19:11
Обичам си стаята, нищо че е разхвърлена..Уж подреждам всяка неделя ама..не личи много, във вторник вече тоалетното ми мляко е на бюрото, дънките ми - навсякъде, но не и в гардероба..и т.н. А плакати имам няколко на едната стена щото трябва да закрия с нещо грозния тапет, който вече не понасям, а майка ми все обещава, че ще го смяняме ама... Кога ли ,Боже, ще се случи това чудо? O:)

Sinister_Doll
03-10-2006, 19:48
Namiram sebe si v haosa...
Ob6to vzeto vinagi e vse edno stado podiveli bizoni sa minali prez neq.
Ako ne be6e rozova, moje6e da imam jelanie da q opravqm.
Plakatite i drugite ne6ta, nalepeni (polu razlepeni) po stenite mn qko kontrastirat s gadnoto rozAvo...

piFka_LP
03-10-2006, 19:53
po princip ne e mn podredena rqdko se slu4va da e podredena

flasher
03-11-2006, 13:07
Off v staiata se pribiram obshto vzeto da spa...ili da sedna malko na kompa...vinagi e razhvyrliano...i si otnasniam uprecite na nashite :lol:

emotions
03-11-2006, 13:35
подреждам я само в събота сутринта/уфф преди малко беше// и ми се случва да намирам разни неща по килима-бисквити,фиби,мъниста,/една гривна се скъса преди около месец..//стотинки,дъвки,гранулки на морското свинче и такива разни..Иначе навсякъде е натъпкано с неща и като влезе някой първата ми работа е да кажа'само не отваряй тоя шкаф'..плакатите много си ме кефат и общо зето стаята ми си е готина:)

In4iTu_
03-11-2006, 15:33
Ako ne be6e rozova, moje6e da imam jelanie da q opravqm.
Plakatite i drugite ne6ta, nalepeni (polu razlepeni) po stenite mn qko kontrastirat s gadnoto rozAvo...

Ти си по-добре..аз съм с тапети на зайчета.. :evil: :x

chestra_f
03-18-2006, 15:45
О, аз съм маниачка на тема чистота...Дори едно нещо да е не както трябва, то ме дразни докато не го оправя, тъй че...стаята ми винаги е подредена :) А как мразя някой да ми я разхвърляяяя - направо убивам :P

Composure
03-18-2006, 15:46
404

killing_loneliness
03-18-2006, 18:00
Що-годе подредена...Научих се на мъъъничко ред и сега само секцията ми е разхвърляна отвреме-навреме....

kissorankata
03-18-2006, 18:40
Еми повечето време е разхвърляна ако се сетя да я подредя ще е цяло чудо...иначе стените в стаята ми са целите в плакати и 4-те стени.... :roll: даже ако имах още място щях още плакати да сложа щото имам още многоооооооо :) :) :) Обикновенно я подреждам на месеца един път и то гледам да се пада събота или неделя че през седмицата нямам време - "учене" , тренировки...

better_life
03-19-2006, 12:21
Имам 2 плаката само ... иначе стаята ми не е много подредена , ама не е и разхвърляна :wink: I PRI MEN E TO4NO TAKA

AiKeN
03-19-2006, 13:45
moita e razhvyrlqna pove4eto vreme...i mene plakati ne me kefqt mnogo.,..e ako namerq nqkoi na Blink 6e go tura nogo qsno :)

LoVe_RuSlAn
03-20-2006, 19:28
Pri mene polojenieto ne e mn lo6o no vse pak e no msilq 4e ne sym edinstvena

blondito:)
03-21-2006, 13:08
Moita stai4ka e prili4no razxv1rlqna..prosto taka s1m sviknala,ne moga da si predstavq da jiveq v nqkva biblioteka. Est,nikoga ne e mr1sno,no caruva izvesten haos(ne i neveroqten!). Abe,podd1rjam si q takava,kvato si mi haresva :lol: i iii si q popodrejdam,kogat se naloji :D

thirteen
03-22-2006, 01:12
haha mi poprincip kat pochna da opravqm posle nz koe kade mi e za tva maika e sviknala da mine nabarzo tq e furia mn obicha da chisti ( nqma losho de :lol: )iii nqkoi pat i idva v pove4e i sa otkazva i staa nqkav neveroqten haos ama i domachnqva za men :lol: che moa da se zariq nqkade iz drehite i da ne ma vidi poe4e.. Mraza drehite da mi sa v garderoba nz.. tva e glavnia problem
drehite nasqkade
dokat si izbera kvo da sloja
sam iskarala si4ko za 2-3 min si4ko e po legla stolove... ](*,)

LyLa
03-22-2006, 09:49
moita e razhvyrlqna pove4eto vreme...i mene plakati ne me kefqt mnogo.,..e ako namerq nqkoi na Blink 6e go tura nogo qsno :)
i mene taka no za tva puk imam edin na blink ot nqkolko godini si visi sam
ina4e staqta mi e sredna rabota

addictedtou
03-24-2006, 09:28
Az po princip obicham da mi e opravena staqta...no mnofo rqdko se sluchva tova.. emi ko da se prai kato trqbva da izlizam se ostaqqm bardak pa kato se pribera pak trqq da izlizam.. ama kato se pozastoq malko u doma i si q opravqm de

ledenata_kralicA
03-24-2006, 10:01
mi kato e podredena gledam da pazq,ama vsi4ko na vsi4ko ostava taka
max 1 sedmica:)prez drugto vreme ........ne moga da namerq ni6to kade e
:-D :D :mrgreen:

white_chik
03-24-2006, 10:16
staqta mi e podredena samo po praznici :mrgreen: rojden dni tui onui ina4e e pulen haus.Imam samo edin plakat ama 6e si mul4a na koe 4e 6e me usvirkate :mrgreen:

akademika
03-24-2006, 11:08
Редовно я подреждам и почиствам защото ако ми дойде приятелка на гости бих желал да е по подредена от нейната.

stel4eto__
03-24-2006, 11:32
gore dolu e podredena,ponqkoga si4ko blesti,a ponqkoga az sama ne moga da si namera ne6tata

Nekasa4a
03-24-2006, 12:37
Staqta mi predstavlqva hmmm 3 staen apartament :twisted: Kakto sam kazval i predi ama poneje pove4eto ste novi useri az si jiveq sam. Da kaja ima si i dosta dobri strani ima si i lo6i :!: Taka poprincip ne sam golqm 4istnik no ne obi4am i da mi e razfarlqno de taka 4e gledam da e izrqdno no pak se slu4va i da e dosta mrasno i razhvarlqno. Po vaprosa s plakatite nemoga da kaja 4e nqmam :twisted:


I nai hubavoto i moje bi nai lo6oto moga si praq kakvoto iskam: Da si qm kogato iskam da si se kapq kogato si iskam da si vodq priqteli/ki kogato si iskam da si lopam kogato si iskam da si stavam kogato si iskam. Nqkoi 6te kajat Life is Life :-D No kat po4nete da si gotvite sami ne e mnogo veselo ](*,)

hamilcar
03-24-2006, 14:16
Попринцип е подредена.

^Pretty{}Girl^
03-24-2006, 19:52
moita staq se opravq na 2 meseca dolo gore osven ako nqma da imam gosti togava ve4e si opraqm samo legloto kato nabliji da isti4at tes 2 meseca maika mi sha povika 40 pyti po 10 min seki pyt sha mi pisne sha hvana parcala boklucite pres prozoreca ili pod legloto zabyrsvam praha i aide gotovo xaxaxa ta koi vladeel hausa vikate xaxa

SweetBunny
03-24-2006, 23:45
Predi staqta mi mnogo 4esto be6e razhvurlqna :-k :smt017 8-[
No sega sviknah da si q prebiram :smt004

SummeRLove08
03-25-2006, 00:09
лелеееееее моята стая е НАЙ-РАЗХВЪРЛЯНАТА на света! :? :oops: :oops:
Колкото и често да я оправям,подреждам тя пак става същата след броени дни!УЖАССС!А бюрото ми а секцията,шкафчетата....no comment!
Отивам да подреждам! :lol:

ThePainIsReaL
04-01-2006, 15:29
Винаги идеално и перфектно разтурена :wink:

^FaiNt^F
04-01-2006, 21:00
nqma moment v koito moita staq da e podredena...osven po nova godina i koleda moje bi :roll: prosto...se 4uvstvam adski nekomfortno kato e podredeno a taka si4ko si znam kyde e :shock:

ledenata_kralicA
04-02-2006, 00:57
tova trqbva da se ovekove4i:VE4E CQLA SEDMICA E PO4TI PODREDENA!!!
:-D

lainagovna
04-02-2006, 09:52
slu4va se da q ostavam nepodredena
плакати нямам. чорапите и нещата за пране винаги си ги нося за пране, само книги и учебници има обикновенно навсякъде. иначе си я държа чистичка

honey_reflection
04-02-2006, 12:46
Obiknoveno staqta mi e podredena, no sluchva se i to chesto drehite mi da sa razhvurleni na legloto ili na stola!! Inache nqkoi shkafcheta izlizat izvun podredenoto.. no stavat! Nqmam plaaaakati.

Shantav^dakel
04-07-2006, 19:43
Случва се понякога да е разхвърляно, но общо взето се стремя да е чисто. Просто не мога да чета, уча или да върша, каквото и да е в стаята, ако не е в задоволително за мен състояние. Е, не някаква свръх чистота, но поне да е приятно да си седиш в стаята. Пък и ако изненадващо ми дойдат гости, не обичам да ме е срам от стаята ми или да ги държа на вратата. Пък и в крайна сметка съм момиче. Ако не мога да си поддържам стаята как ще си поддържам апартамента, ще готвя, ще гладя, деца ще гледам и всички там домакински задължения.

Djeilo
04-09-2006, 00:20
Offf...bolna tema mi e tova! :oops: Staqta e po4ti vinagi razhvyrlena!NIkak ne mi se 4isti!Maika mi 100-puti da mi kaje... az na 101-q 6te se usetq da iz4istq :-D Ako zema da ''4istq''.... to edno 4istene!Kato otvori6 6kafa na biuroto i e pulno s hartiiki i sqkakvi prostotiiBiuroto mi cqloto e oblepeno s nqkvi prostotiiki ot spisaniq!Po stenite nqma koi znai kvo!Nqkoi druga moq snim4ica i tva... :mrgreen:

PLAYBOY4O
04-09-2006, 00:25
Ще бъда честен ---> мързееееееееел - мързи ма да я подреждам стаята!!с 2 думички е разхвърлена!!! :evil: :lol: 8)

bitch_16
06-15-2006, 14:26
Obojavam hausa prosto kato e podredena ne moga da si namerq nishto a kato q razhvulqm vinagi si otkrivam vs :D:D:D:D

just_a_kid
06-15-2006, 16:59
eми мойта доста честичко е разхвърляна, щото много ме мързи да подреждам :oops: майка като ми се развика 3-5 до 9 хиляди пъти, чак тогава се сещам да я опрая :P
и даже да изглежда оправена, сичко е илюзия:P
само трябва да отвориш някое шкафче или чекмедженце и ти става ясно за кво става въпрос :shock: :-D
като вземат да падат някви мои си работи, и могат да те погребат сред тях просто 8-[ O:)

Абсолютно позната история, и аз съм така :-D И плакати имам, но вечер ме е страх от тях, особено от един на Rammstein :shock:

NaI_MiLi4KaTa
06-16-2006, 05:17
Все тая... не мислиш ли? :lol:

gg_bg23
06-16-2006, 18:51
Staqta mi e super - gledam kato izlizam vsi4ko da si e na mqstoto - vmesto plakati imam mnogo snimki na polovinata stena nad legloto mi, koito mejdu drugoto zarejdat s polojitelna energiq (Feng Shui) - dva pyti sedmi4no gledam i da 4istq - da nqma prah i razni raboti po poda - 20 minuti - dokato si izslu6am liubimite pesni. Kolkoto do drehite - to si e navik - i az mrazq da sgyvam drehi i zatova vsi4ko mi e po zaka4alkite v garderoba - ako nqma svobodna zaka4alka - hvyrlqm v peralnqta.

Angle_f
06-18-2006, 10:25
Pri men sy6to moje da se kaje,4e e razhvurleno.Maika mi ve4no mi mrunka da opravqm staqta ama nqma efekt i nakraq tq sama q opravq.(Posle ne znam koe kude e slojila i 4estno kazano predpo4itam hausa kogato vsi4ko e izkarano i nqma nujda da rovi6 v nqkakvi 6kaf4eta,za da nameri6 tova koeto tursi6)Imam dosta plakati i mn im se kefq :-D

Eimi_{}
06-22-2006, 00:33
пълна кочина:)никъф ред, всичко се хвърля където ми падне...после се прибира и се хвърлят други неща...
а за гардероба да не говоря в кфо състояние е :oops: Хаха,защо ли ми напомня на моята стая?

Simona_Sexy
06-22-2006, 16:20
Еми когато не ме мързи си я 4иста цялата ама се случва и да не е подредена:)

eXciTiNg-BabY
06-23-2006, 12:04
ох мита винаги е разхварлена колкото и да я подреждам след 1 ден пак си е съ6тата просто не оби4ам подредените работи :oops: с маика понякода се караме заради това но....без резултат :|

cS_LaMeRkA
08-01-2006, 04:28
Темата е готинка :smt006 еми моита е се разфарляна значи в стаята имам легло сексия с вградне там гардероб буиро дтето ми е компа :-k маса ракла и тФа е ::: и та начи насекаде опаковки от фафли краосани сокчета пепелниците на мама дето пуши и тя ги зае*ала е така опаковки от давки учебници химикалки дрехите са ми на земята тва дето е за пране го менатам некаде :lol: :lol: из стаята :lol: после ела го намери :? до компа е ад смарди на цигари заради пеплника дето не се изфарля целомесечно ::: клавиетурата е прашолясала пална е с прах семки и коса ватре под копчетата :D :-D :smt005 :smt016 амм леглото ми никога нее оправено както стана тако го зарезвам и чак вечерта легам сащото без да е оправяно имам плакати на стените :-({|= с гардероба и е ужас нищп неможеш да намериш #-o не са подредени дрехите а са нахварляни смачкани хах ама вие си траите не казваи те на мама :-$ , че ше ме бие :twisted: :P :smt005 :-k хмм нещо друго да не забрава... :smt017 а да и че компа ми е целия в прах горкия нема кои да го изчисти :mrgreen: \:D/ тва е моита стая \:D/ O:) ама може да е кочина ама мнго е уютна :mrgreen: 8) :lol: :smt006

the^one
08-01-2006, 09:52
Случва се да я оставям неподредена.Ако я подредя после не мога да си намеря нещата ,които ми трябват.

niGGa
08-01-2006, 10:00
Разхвърляно е, имам 3 оригинални плаката на Тупак от Данте, една картина и един ръкопис, написан специално за мен.

sisk@
08-01-2006, 15:37
Доста честичко е разхвърляна апък и аз попринцип не обичам много подреденото!

Потребител #4527
08-01-2006, 19:46
Не обичам да ми е разхвърляна стаята, затова е чиста.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-01-2006, 21:03
razhvurelno :lol: no gledam tova da se promeni

BeBencEto
08-01-2006, 22:12
moqta mnogo chesto e razhvurlqna....amaaa tova e edinstveno i samo zashtoto taka si namiram po-lesno neshtata...no ima momenti kogato adski mnogo me drazni i q podrejdam...a vbqsq li se stava izlizana do poslednata prashina...estestveno sled dva tri dena max pak si e razhvurlqna no...

BeBcHeTo
08-01-2006, 22:38
emi ne e mnogo podredena stai4kata mi amo si q aresvam i takafa nemam plakati samo edna kartina mn sladurska :-D

Cool_Boy
08-11-2006, 23:38
Обичам да ми е чиста стаята немога да гледам разхвърлени дрехи и нещ анаоколо обичам като влезн ада ми е приятно че живея тук а не да е кочина която обитавам.

Angel_Girl
08-12-2006, 00:31
Е моята стая почти винаги е разхварлена и немога да намеря нищо. Ама аз си я харасвам такава, защото това все пак си е моята стайчка :-D

LostDemon`
08-12-2006, 01:21
Разхвърляна за мойта стая е меко казано :lol:

ludo_mace
08-12-2006, 09:19
V pove4eto slu4ai ima drehi navsqkude... :oops: Dokato izbiram kakvo da obleka si preobli4am polovinata garderob, i nakraq drehite prosto si ostavat po mebelite iz cqlata staq :mrgreen: Ina4e da, plakati imam nqkolko, ama 4ak snimka na staqta ne :-)

Ice_Kiss
08-12-2006, 12:35
пълна кочина:)никъф ред, всичко се хвърля където ми падне...после се прибира и се хвърлят други неща...
а за гардероба да не говоря в кфо състояние е :oops: Хаха,защо ли ми напомня на моята стая?

Това ми е много познато,и при мен е така

Elektra_x
08-12-2006, 21:07
ta imam predvid za staqta kak izglejda imate li plakati . spretnata li e ili 4esto e razhvyrlqno ako imate i nqkoia snim4ica na staqta vi pak moje da q dadete . sorry ako temata se povtarq :oops:
Моята стая...
ми имам (на дясната стена)едни много яки секции сини с кафяво и дръжките им са с рибки...морски кончета,костенурки..и таквиз му глупости.Отгоре върху тях има плюшени играчки и целите са отрупани с разни неща :smt005(До прозореца) Имам и един син диван ...и маса ...На лявата стена)имам многоооооо плакати...Едно ТВ Нещо като скринче за червила...парфюми и т.н. И кво друго имам...а легълце цялото в калъфки.
П.С. сега описах стаята ми в най-добрата и светлина по принцип пода дивана леглото сичко е отрупано с дрехи обувки и кво ли още не...Добре че е мама да подрежда че...

gestapo
08-12-2006, 21:12
Всичко е подредено и изчистено до последната прашинка. Маниак съм на тази тема и ако някой ми сложи нещо не на място скачам на бой.

SeXyTo_f
08-12-2006, 22:13
Абе гладам поне леглото да си оправя...иначе има много дрехи по земята, леглото...навсякъде...абе рядко се случва да е съвсем подредана... 8-[

08-12-2006, 23:08
plakati niamam, shtoto niama tkude da gi vzema...imam tam dva tri...ama az cheta samo ELLE i COSMOPOLITAN, a tam plakati niama... inache nikoga ne e osobeno podredena, ama legloto si go opraviam...samo biuroto e razhvurleno, ama to inache izglejda neestestveno... i po pianoto otgore vinagi e ujasno sustoianie, ama drehite mi vsichkite sa na zakachalki, oburnati v edna posoka, taka che.... ne moga da razbera nashite zashto vikat!?!

Novkov
08-13-2006, 06:31
Разхвърлена почти през цялата година. Много се изнервям някой като реши да подрежда, после не мога си намеря нещата :evil: Иначе си знам, че каквото и да търся ще е в купчината :lol:

DeSsY`
08-13-2006, 07:05
Обикновено е лееко разхвърляна. O:) Имам няколко снимки по стената. Рядко може да бъде напълно подредена. Много обичам като почна да чистя и да изхвърлям разни глупости, успокояващо е. :lol: Е, ама като я почистя седи поне един ден в перфектно състояние! :-D

moonbeam
08-13-2006, 11:20
naposledak e dosta podredena,drazni me ne6to kato ne e kakto trqbva,makar 4e se slu4va kato burzam da sam si zarqzala grimovete naokolo,ot dosta vreme nqmam plakati

SinisterDoll
08-13-2006, 13:30
Уф какво да кажа.Стаята ми е бая разхвърляна,навсякъде се намират учебници,списания,книги,ча ти,дрехи,обувки.Може да се каже,че гардероб почти не използвам(само когато ще ми идват гости,хаха).Стените са ми целите с плакати ..
Не ме е мързи да оправям стаята си,но преди това минават през мен другите 4 и тъй не стигам и до мойта...може би веднъж месечно :roll:

teen^baby
08-21-2006, 16:45
eми мойта доста честичко е разхвърляна, щото много ме мързи да подреждам :oops: майка като ми се развика 3-5 до 9 хиляди пъти, чак тогава се сещам да я опрая :P
и даже да изглежда оправена, сичко е илюзия:P
само трябва да отвориш някое шкафче или чекмедженце и ти става ясно за кво става въпрос :shock: :-D
като вземат да падат някви мои си работи, и могат да те погребат сред тях просто 8-[ O:)

sy6toto e i pri men :roll:

the_o.c_girl
08-21-2006, 16:57
чистичко(но е било е разхвърляно)

JuLiTo0o0o
08-21-2006, 20:11
v moqta staq po4ti vinagi e burkotiq no vina za tova ima i sestra mi { na 22 godini} no maika mi nikoga ne mi e pravila problem za tova! tq daje ne vliza v moqta staq! :smt009

BlackSaint
08-22-2006, 08:53
Еми при мене се случва да е чат пат разхвърляна :D

®©PeTq®©
08-22-2006, 09:21
Еми..понякога е разхвърляна :oops: :lol: