PDA

View Full Version : Adski golqm problem!



Barbaronka
03-04-2006, 14:24
Skoro vi pisah,che nemoga da se vlubq!
Sega imam drug problem..[kakto obiknovenno];(
Mi znachi..haresvam 2 momcheta ednovremenno!
Daje mislq,che gi obicham!
Nqkoi shte kajat nemojesh da obichash dvama..
Da ama Ne!! Moje..!! Kogato ediniqt e do men si mislq che toi e po-dobriqt,samoche..dokato ne se poqvi vtoriqt!
A te dvamata sa mnogo,ama mnogo razlichni..
Ediniqt e takuv edin sramejliv,samo se gledame v diskotekata...ponqkoga idva do men..butame sus zadnika,daje vednuj iskashe da mi razkopche potnika,no ponqkoga imam chuvstvoto che me izbqgva!
De da znam ne go razbiram!
Vtoriqt puk e edin visok,s gola glava,malko rnb si pada,i e mnogo obshtitelen..v diskotekata govori sus vsichki..Snoshti cqla vecher si govorihme i e adski gotino momche!!
I neznam kakvo da pravqq..;((((
Abe prosto idvamata sa mi mn gotini!! :((
Mersi che prochetohte dulgata mi tema!
bye ;)

i'm so excited!
03-04-2006, 14:28
аз пък си мисля, че си внушаваш. не съм чела темата ти, дето си се оплаквала, че не можеш да се влюбиш, но според мен просто си набиваш, че ги обичаш. а всъщност си далеч от истината=)
харесване да, но любов....
а пък ние не можем да изберем с кой от двамата да излизаш.. просто бъди с този, с който се чувстваш по-добре

Spell
03-04-2006, 14:28
решението е едно - направете си тройка :lol:

Barbaronka
03-04-2006, 14:33
решението е едно - направете си тройка :lol:
Hahaaha,tva beshe dobro !! ;)

chestra_f
03-04-2006, 14:42
аз пък си мисля, че си внушаваш. не съм чела темата ти, дето си се оплаквала, че не можеш да се влюбиш, но според мен просто си набиваш, че ги обичаш. а всъщност си далеч от истината=)
харесване да, но любов....
а пък ние не можем да изберем с кой от двамата да излизаш.. просто бъди с този, с който се чувстваш по-добре
i az takamislq
ve4e vsi4i iskat nie da izbirame vmesto tqh imam ideq dai ni pik4eta i na dvamata i nie 6te re6im s koi da trugne6 :smt005 :smt043 :smt044

chestra_f
03-04-2006, 14:43
решението е едно - направете си тройка :lol:
hahahahahahhahahahahahaahhahahahahahahahahah
ami ako te neiskat

rusalkata_
03-04-2006, 14:50
ние не ги познаваме тези момчета!как очакваш да ти кажем с кой да си?! :shock: излез и с двамата,огледай ги добре,виж им кусурите,забележи с кой ти е по-приятно,кой те кара да се чувстваш специална...и накрая избери с кой наистина искаш да бъдеш! :roll:

kotence_f
03-04-2006, 15:00
ami da ... pravi sa drygite .. ti nai dobre znae6 vzaimootno6eniqta pomejdy vi ... to ne se znae ni6to,moje da si izbere6 ediniq puk toi da ne iska da ste zaedno i 6e ide6 pri drygiq...moje da se slu4i kvo li ne ... ama vij spored liubovta idva po natataka .. spored sega o6te gi haresva6 samo ... ako primerno tragne6 s ediniq i vsi4ko varvi dobre i si kazvate si4ko i si imate doverie za vsi4ko ... togava spored men 6e se vliubi6 naistina v mom4eto ... ti sega daje ne im znae6 mnogo harakterite nali??? :)

RoSsY88
03-04-2006, 15:17
Харесваш си единичт и почваш да го сваляш \:D/

teenkopele
03-04-2006, 22:57
Избери един от двамата, колкото и трудно да звучи.
Другият изход е...направете 3ка! :)
Успех. :wink:

03-04-2006, 23:07
Skoro vi pisah,che nemoga da se vlubq!
Sega imam drug problem..[kakto obiknovenno];(
Mi znachi..haresvam 2 momcheta ednovremenno!
Daje mislq,che gi obicham!
Nqkoi shte kajat nemojesh da obichash dvama..
Da ama Ne!! Moje..!! Kogato ediniqt e do men si mislq che toi e po-dobriqt,samoche..dokato ne se poqvi vtoriqt!
A te dvamata sa mnogo,ama mnogo razlichni..
Ediniqt e takuv edin sramejliv,samo se gledame v diskotekata...ponqkoga idva do men..butame sus zadnika,daje vednuj iskashe da mi razkopche potnika,no ponqkoga imam chuvstvoto che me izbqgva!
De da znam ne go razbiram!
Vtoriqt puk e edin visok,s gola glava,malko rnb si pada,i e mnogo obshtitelen..v diskotekata govori sus vsichki..Snoshti cqla vecher si govorihme i e adski gotino momche!!
I neznam kakvo da pravqq..;((((
Abe prosto idvamata sa mi mn gotini!! :((
Mersi che prochetohte dulgata mi tema!
bye ;)

ми аз пък разбирам да кажеш, че обичаш майка си.... да кажеш, че обичаш баща си... да кажеш, че обичаш някой, който познаваш от много време, ама да обичаш някви дето си ги виждала един два пъти.... ахахаха не ме разсмивай ... мен не ме ли обичаш, аз теб да :smt007 хаха ама по темата... ми хващаш си тоя дето ти е по-привлекателен... ама ти искаш нашето мнение... емии аз лично не бих тръгнал с някой срамежливко ... ама не бих тръгнал и с някъф RNB уоооуу ахаха най-добре си търси някой друг :smt008

LP_girl_14
03-04-2006, 23:16
Ми..първо си изясни чувствата,ако трябва известно време не се виждай с нито един от тях,опитай се да разбереш кой от тях е просто привличане,и кой е човека,с който наистина искаш да бъдеш.Не може да разиграваш и двамата,докато ти стане ясно към кой кво изпитваш.Избери само единия,този,който ти е на сърцето,този който те кара да се чувстваш жива,истинска и обичана \:D/

IKisseDAGirL
03-05-2006, 09:59
емии аз ти бях чела темата и там по всякакъв начин убеждаваше, че не можеш да се влюбиш, че си мислиш, че си с ледено сърце (е, не с точно тези думи, но със подобен смисъл), а сега изведнъж... влюбена в двама:shock: ?!
и то в такива дето нито ги познаваш кой знае колко, нито нищо... честно казано - едва ли:roll:..
все пак от 1 разговор не може да се добие реална представа
абе най-добре първо си изясни дали не можеш да обичаш или си влюбена, че тогава пускай теми :wink: иначе голямо разминаване се получава :P

sexy_macka
03-05-2006, 11:52
mila,zashto prosto ne isberesh 1iq,tozi koito poveche ti dopada,tozi s koito se chufstfash shtastliva,jelana...Budi s nego ;)

macka123
03-05-2006, 12:45
koito ti e navit budi s nego.vse pak jivota e kratuk i kakto kazva baba madona:
dokato 4aka6 pravilniq muj ni6to ne pre4i da prekarva6 dobre vremeto si i s gre6nite