PDA

View Full Version : как ще постъпите ако момче с една или две години е по малко



гамбино
03-04-2006, 15:00
Здр имам малак вапрос може и да се окаже сложен
момичета как ще приемете ако момче с една или две години е по малко от вас и ви обужава и и мн ви харесва в моя случаи аз сам 9 клас но не ми личи така казват. момичето което харесвам е 11 клас на мен не ми пречи да питам и да я вкарам в малкият си джоб и да забрави че сам на 16 но ако вие сте в такава ситуация как ще въсприемете това няма ли да и е тапо че е с по малак споделете ваще мнения
Благодаря предварително

`Death`Whore`
03-04-2006, 15:01
Самочувствието ти е до небето.

one_touch
03-04-2006, 15:03
NE spored men.nqma absolutno ni6to lo6o.daje mn moi priqtelki sa hodili s po - malki,dori az 6tqh da hodq,no se se polu4iha ne6tata.ne e vajno na kolko si godini ,a kak se dyrji6 s momi4eto.

kotence_f
03-04-2006, 15:18
mi az znam momi4eta koito sa hodili s po malki ot tqh ... e 4esno da ti kaja mn pati sa im se podigravali, ne to4no podigrafka ama naprimer izkazvaniq ot roda na:"az nikoga ne bih tragnala s tolkova malak" i vsqkakvi podobni ama tva sa vseeeee "mis golqmo samo4ustvie" taka 4e da ne ti dreme kakvo govorqt drygite ... ti nai dobre znae6 vzaimootno6eniqta vi tai 4e ako tq izpitva takav interes kam teb kakavto i ti kam neq, davaite we ;))) te ne6tata 6te se razviqt ot samosebe si :)

rosenceto
03-04-2006, 15:42
Az ne sam "mis golqmo samo4uvstvie",no ne bih tragnala s po-malak-6te se 4uvstvam taka sqka6 mi e brat,a 1 brat mi e dostata4en!No 6tom ne ti li4at godinite-probvai se!

`Death`Whore`
03-04-2006, 15:44
Това, че е с една година по-малък, не значи, че е нисък, тъп и детски изглеждащ.

kotence_f
03-04-2006, 15:59
rosenceto ti ne bi tragnala 6toto si misli6 4e toi ne e na tvoito nivo nali??? po princip i az sam taka .. ama za da tragvat nqkoi momi4eta s po malki mom4eta qvno te ne sa 4ak deca i moje bi sa po zreli ot vrastnicite si ... ama v puberteta edno 15 godi6no mom4e ili momi4e e mn po zrqlo ot 14 godi6no i za tva se polu4ava taka ... ve4e sled 17 e drygo ...

`Death`Whore`
03-04-2006, 16:02
Човек не се развива моментално - на 14 е дете, а след 2 месеца, когато стане на 15 - зрял човек.

rosenceto
03-04-2006, 16:04
Moje bi e taka,nz,no az i ne iskam da probvam-i na men ne mi li4at godinite i vinagi mi davat pone 3 otgore.A i po-malkite i tezi na moqta vazrast vinagi sa mi izglejdali golemi bebeta na um,no kato priqteli sa napravo strahotni-vinagi moje6 da rasz4itz6 na tqh!

kotence_f
03-04-2006, 16:04
4ovek v puberteta edna godina e ot mnogo golqmo zna4enie ... ti na kolko godini si 4e ne si go usetil .. e nz pri nqkoi hora moje da nqma promqna ...

03-04-2006, 16:05
poznavam momi4eta koito hodqt s po malki mom4eta no az li4no ne bih go napravila

kotence_f
03-04-2006, 16:05
i az ne bih :P

kotence_f
03-04-2006, 16:06
mi to da vi kaja ... to po4ti na nikoi ne moje6 da mu kaje6 to4nite godini ... tai 4e vseki moje da izglejda s mn godini po golqm,dryg s mn godini po malak ...

`Death`Whore`
03-04-2006, 16:07
ti na kolko godini si 4e ne si go usetil
Това ако е било за мен, съм момиче. И говоря от своя гледна точка, а аз след 2 месеца напускам пубертета /поне на години/.

kotence_f
03-04-2006, 16:08
izvinqvai 4e sam te pomislila za mom4e :)

kotence_f
03-04-2006, 16:09
mislq 4e nqma smisal da sporim za kakav period 4ovek moje da se promeni `Death`Whore` ... tai 4e .. da ostavim drygite da si kajat mnenieto :)

SEXtreme
03-04-2006, 16:56
О, миличък нямаш шанс!Момчето да е по-малко от оммичето...не става. Ако примерно ти беше на 26, а тя - на 28, по-става, защото разликата не би си личала. Но в твоя случай, просто се откажи!!

Juicy_Lucy
03-04-2006, 17:00
abe ako momi4eto te haresa,vyzrastta nqma zna4enie..pyk i nali kazva6,4e izglejda6 po-golqm.probvai se:)po-dobre otkolkoto samo da misli6 kakvo bi stanalo..

03-04-2006, 20:46
самия факт че питаш такова нещо показва наистина какъв си въздухар..определно нямаш голямо самочувствие само надуваш балони с празни приказки..недей се излага пред момичето..забрави за нея ,търси си нещо на твоя акъл и на твойте години!

Nofacenoname
03-04-2006, 21:23
Az ne sam "mis golqmo samo4uvstvie",no ne bih tragnala s po-malak-6te se 4uvstvam taka sqka6 mi e brat,a 1 brat mi e dostata4en!No 6tom ne ti li4at godinite-probvai se!
rosenceto,не дей да говориш глупости ако обичаш!Ако дойде някой по малък от теб и ти скрий шапката ще си ми многоооо интересна!Говорите пълни ГЛУПОСТИ любовта няма граници!Ти ще гледаш на колко години е или дали го обичаш/обича?По тая логика аз дори не трябва да се срещам с момичета по-малки от мен?Влагайте малко логика в това което пишете!
Незнаете живота какво ще ви поднесе!

хахахах
03-05-2006, 01:00
О, миличък нямаш шанс!Момчето да е по-малко от оммичето...не става. Ако примерно ти беше на 26, а тя - на 28, по-става, защото разликата не би си личала. Но в твоя случай, просто се откажи!!
Е ти ме закла.кефиш!! По добре повече недей приказва да не ти се смеят хората.Като мълчиш си по умна...дали?!?

celufan4o
03-05-2006, 21:07
Ми и при мене е съ6тото само 4е аз съм 8ми а тя е 10ти а с нея супер яко се разбираме и аз много я харесвам ама нз кво 6е каже ако и предложа имам предвид тая възрастова граница 6те бъде ли проблем аз тоя въпрос си задавам :roll:

Uraken
03-05-2006, 21:28
mi spored mene nqma ni6ot lo6o da si po malak
as sa6ot sam po malak ot priqtelkata mi s 1 godina

Uraken
03-05-2006, 21:30
avei q boi ve katil4eta ko kat sa po golemi ot vas tez momi4eta ??nezna4i 4e kato ste po malki ot tqh nemojete da si var6ite rabotata kakto trqbva nali taka ?q da ne va ebe pak ako kajat 4e za tqh ima zna4enie 1 barza maina i kam sledva6tata

ai nadqvam sa da sam va nadahal

air_J
03-05-2006, 21:43
Каквото и да говорят всички истината е една - доста малко момичета биха се съгласили да тръгнат с по-малък от тях, както и да изглежда, мисли, ебе и каквото и да е. :-({|=

InHell
03-06-2006, 01:42
Темата е еб@си хипотетичната, можел да я сложи в малкия си джоб и т.н. Тя рибата у морето, той тиганя слага. Много безмислена тема. Предложи й, тръгнете и тогава. Аз бях пуснал подобна тема, но я пуснах, защото имахме спор с приятелката ми(имаме 2години и половина разлика), но сме в малко по-различна възрастова категория.....абе последна година сме :)

03-06-2006, 19:40
О, миличък нямаш шанс!Момчето да е по-малко от оммичето...не става. Ако примерно ти беше на 26, а тя - на 28, по-става, защото разликата не би си личала. Но в твоя случай, просто се откажи!!
Мразя някои момичета.

03-11-2006, 15:33
em 4estno kazano i az do skoro si misleh 4e ne bih oburnala vnimanie na po-maluk, toest da trugna s takuv...No v momenta sum na drugo mnenie..xaxax
i na men se slu4i da hlutna po po-maluk i ne vijdam koe mu e lo6oto stiga mom4eto da si zaslujava,taka 4e ne se pritesnqvaite a smelo napred :)))))

shizzle
03-11-2006, 16:55
Момичетата, които отказват да тръгнат с по-малък просто заради годините, могат най-свободно да си наврат отзад. Мразя путки, дето вървят с някакви комплексари с двуцифрено IQ, само защото са на 27. Какъв идиот трябва да си, за да тръгнеш с недорасла патка като тази? Същият идиот!

А иначе, момчето ми, който започна темата - разликата между 8ми и 10ти клас е много по-голяма от две години. Въпрос на съвсем различен манталитет е. Но ако принципът ви на мислене е един и същ, няма да има проблем. Имам познати в двете направление - с по-големи приятелки, с по-малки, но толкова си подхождат, че това никога не си е личала възрастовата разлика.

03-11-2006, 17:40
моят приятел е с 1 год по-малък,но това не ми е абсолютно никакъв проблем /вече сме почти год заедно/.
е вярно,че сме в един клас и затва никой не го възприема като по-малък,но и иначе нямаше да е проблем за мен

demon4e_f
03-11-2006, 17:44
probvai moje i da stane:)

victori
03-17-2006, 22:01
mi pi4 nqma to4en i ednozna4en otgovor! to si e strogo individualno i si zavisi ot momi4eto... i az si misleh 4e ne bih trugnala s po-malak no se hvanah s edin na tvoita vuzrast, a az sam 11 klas... vqrno, ne se haresa na mnogo hora i po4naha da govorqt za nas, no na men ne mi puka6e, ne trqbva i na teb da ti puka...ako naistina q haresva6-probvai, ni6to nqma da ti stane! vse pak ot opit glava ne boli...! i mejdu drugoto v jivota na vsqka jena idva moment, v koito ima nujda ot laska ot mlado i zdravo mom4e!hahaha
are deistvai i da ne ti puka! na koito ne mu haresva - da si gleda rabotata!
p.s. ot koi grad si?

pOny
03-25-2006, 09:18
Самочувствието ти е до небето.

Това е най - важното , да имаш самочувствие , когато нападаш големите момиченца ;)

`Death`Whore`
03-25-2006, 09:35
Глупавите курвички - да.

akademika
03-25-2006, 16:55
Момичетата, които отказват да тръгнат с по-малък просто заради годините, могат най-свободно да си наврат отзад. Мразя путки, дето вървят с някакви комплексари с двуцифрено IQ, само защото са на 27. Какъв идиот трябва да си, за да тръгнеш с недорасла патка като тази? Същият идиот!


Много добре казано !

nyx40
03-25-2006, 21:15
V toq red na hipoteti4ni izkazvaniq, moga samo da kaja 4e psiholozite sa ustanovili v mnogokratni izsledvaniq 4e razlika vyv vyzrasta v ramkite na 5 do 7 godini e "zdravoslovna" za vsqka vryzka, kydeto myjyt e po-golqm ot jenata!

Pi4,a na teb, ne 4e iskam ne6to da se zaqjdam ili ne6to takova, ama molq ti se!!! OSYZNAI SE!!! [-X


Kolkoto i golqm da izglejda6 momi4eto e na 17,a ti po-malak ot neq s 2,3 godini- ne 4e ne6to, ama ima6 golqmo samo4uvstvie, za6toto taq kaka moje taka da te vrytne i da ti skrie 6aibata, 4e 4ak nqma da razbere6 kakvo e stanalo! NE BYDI SAMONADEQN!!!! [-X :mrgreen:


Faktite sami govorqt-puberiteta pri momi4etata nastypva na 11-12 godi6na vyzrast,a pri mom4etata na 16!(pak si e individualno)
Gore6to ti prepory4vam knigata na Alan Piiz i Barbara Piiz, kazva se "Voinata za vdignatiq kapak na toaletnata 4iniq", bi ti pomognala dosta!

A i kakto pisaha i drugite, samiq fakt 4e puska6 podobna tema ](*,) , sama po sebe si govori, kolko ti e umstveniq bagaj, ne sym kazal 4e si typ, moje i da si dosta inteligenten, ama ti lipsva uverenost i opit, a povqrvai-dosta 6te sa ti nujni!

nyx40
03-25-2006, 21:23
mi pi4 nqma to4en i ednozna4en otgovor! to si e strogo individualno i si zavisi ot momi4eto... i az si misleh 4e ne bih trugnala s po-malak no se hvanah s edin na tvoita vuzrast, a az sam 11 klas... vqrno, ne se haresa na mnogo hora i po4naha da govorqt za nas, no na men ne mi puka6e, ne trqbva i na teb da ti puka...ako naistina q haresva6-probvai, ni6to nqma da ti stane! vse pak ot opit glava ne boli...! i mejdu drugoto v jivota na vsqka jena idva moment, v koito ima nujda ot laska ot mlado i zdravo mom4e!hahaha
are deistvai i da ne ti puka! na koito ne mu haresva - da si gleda rabotata!
p.s. ot koi grad si?


Ne6to mlado??? Osyznai se!!! To vqrno, 4e ima pogovorka "Hvani si kaka da te otraka", ama kakvo moje da ti predloji edin 15 godi6en, koito hodi po klubovete da igrae igri4ki i moje bi akyla mu e na 10 godi6en???

Vij kogato ima lubov, tq ne priznava granici vyv vyzrasta-TOVA LI4NO MOGA DA GO POTVYRDQ!

Ni6to ne ti pre4i da opita6 Pi4, no pak ti kazvam ne badi samonadeqn i bydi estestven, tq 6te oceni tova,a v kraina smetka, dori i da ne se polu4i, pone 6te si naqsno,a ne sled godini da se tiuhka6 dali 6tqlo da stane ili ne, dali postypih redno ili ne!

Aide USPEH :smt004

Momchence
03-25-2006, 23:47
Здр имам малак вапрос може и да се окаже сложен
момичета как ще приемете ако момче с една или две години е по малко от вас и ви обужава и и мн ви харесва в моя случаи аз сам 9 клас но не ми личи така казват. момичето което харесвам е 11 клас на мен не ми пречи да питам и да я вкарам в малкият си джоб и да забрави че сам на 16 но ако вие сте в такава ситуация как ще въсприемете това няма ли да и е тапо че е с по малак споделете ваще мнения
Благодаря предварителноПриятелю не знам, не те познвам но по начина ти на писане...аре заеби граматиката...ти изречение не можеш да напрайш, не можеш да си подбираш думите...според мен си е баш тотално затъпяване....имаш ли диагноза? Колкото по темата....след като става дума за "слагане в малкия си джоб" е ясно за кфо става въпрос...наистина си прекалено тъп и прекалено глупав и прекалено надут...ако и момичето е такова ще си паснете идеално и годините ше са ти най-малкия проблем. Виж един умен човек има повече възможности.....като си умен можеш да се правиш и на тъп, така диапазона на обхват ти се разширява докато обратното не става...след като си толко надут и глупав според мене никое уважаващо себе си момиче няма да ти върже...нито на 12 нито на 22 :) въпроса е кое от двете наистина ще има достатъчно сериозно самоуважение.....от което се подразбира с коя възрастова група ще си паснете :) Тоест по-добре се откажи от каката освен ако и тя не е някой тежък случай като теб и се отбии в някоя съседна гимназия при пичките от 7-ти клас ;)

Иначе принципно няма абсолютно нищо лошо и ненормално...зависи от хората :) Сами ше се сетите че има накфи надуфки, някфи курви и прочие с някфи безумни критерии. Принципно нормалните, разкрепостени, отворени към света хора едва ли имат какъвто е и да било проблем с възрастта на гаджето....за някой хора начина на мислене е 687642 пъти по-важен от някфи години...ето в случая може да си на 16 и да си абсолютно кюфте може да си на 16 и да си някъф узрял тинейджър на някфо нормално, задоволително ниво :) такъв винаги ще си намери себеподобен и тогава възрастта едва ли ще е проблем...:)...аре да свършвам че па стана дълго :D

fti4ka
03-26-2006, 00:26
тъпо е да..