PDA

View Full Version : Момчета включете се и вие ...



03-04-2006, 15:28
Значи дайте ми предложение за кола маска за интимните части ... щото ми писна на к*ра да се бръсна... Ама айде не ми казвайте само лентичките на Veet щото за нищо не стават ... Ааа да и някое трикче да не боли много освен да шмръкна някоя линиика :)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

kotence_f
03-04-2006, 16:03
kato znam majete kak tarpqt takava bolka ... mani ti .. po dobre si se brasni ;))) to4no na takova 4ustvitelno mqsto ne e nujno da si pri4inqva6 bolka

Kill Zone
03-04-2006, 16:28
Значи дайте ми предложение за кола маска за интимните части ... щото ми писна на к*ра да се бръсна... Ама айде не ми казвайте само лентичките на Veet щото за нищо не стават ... Ааа да и някое трикче да не боли много освен да шмръкна някоя линиика :)

Чел съм по листовки,че предлагат лазерно обезкосмяване по срамните области.Най-добре срам несрам да си отидеш на козметик той да си те оправи.

03-04-2006, 20:44
Абе не ме е срам ама нямам особено много време , за това питам за домашна ... а иначе за болката не се притеснявайте , тя не ми пречи ... Единственото на което немога да издържа е епилатора ... като го доближа просто получавам спазам на корема ...

Никой
03-05-2006, 11:20
Кво нямаш време?
На козметик ще ти направят кола маска за 2 минути.
И не боли толкова много като ти го направи професионалист.

03-05-2006, 11:24
Кво нямаш време?
На козметик ще ти направят кола маска за 2 минути.
И не боли толкова много като ти го направи професионалист.

първо козметичката ми е у пичковци и ми е далече да ходя на седмица по веднъж .. да например за почистване на лице става + тва е супер заета и горе долу 25 дни преди това си записвам часове