PDA

View Full Version : bivsheto mi gadje



Jjjjjjjjjj
03-04-2006, 19:05
znaci predi vyveh s edin "p-ICH" 6 meseca ,pres poslednite 2 meseca nekwa debelana se opitva da mi go zadigne(okaza se priqtelka na sestra mu) ,izlizaha zaedno,drazneh se ,no ne iskah da digam skandali na revnost :? ,ne sym po prosta ot neq,bqh uverena che toq me obica i oshe e taka,ama toq glupak ,mnogo se vliqe ot kompaniqta mu (a tq mnogo ne me obicha) i vse gleda da e na tqhnoto ..a da otbeleja snego sme skasali ot 3-4 sedmici.. ta onq den imasha RD ,kani me predi 2 sedmici kato po priqtelski ,i moqta pr (imalo e periodi,kogato negovata "VERNA"kompaniika sa go zarezvali i ne sa go zimali s teh) toi po nas se vlecheshe i nie ot grehche go vzimahme..ta taka za rd-to ,reshahme da otiem s pr mi..dori kupuhme podaryci,no toi i taka ne se obadi za sigurna pokana ,i ot edna obshta ppoznata razbrahme,che e kanil negoata "VERNA" taifa s gadjetata im i tehnite priqtelki,a moqta priqtelka NE..izdraznih se ,shtot nie mn sme mu pomagali.. no tq e mn dobrichka i mu pratila sms s pojelaniq za RD-to..dokato az NE,v 21.00h na den dena mi se obajda i vika"nema li idvash"-e toa be varha ,vijte koga me kani,kupona pochva v 9 i toi togava se seshta da me kani,estestveno,che otkazah..i kazah,cha sam nawanka ,togava chas=dva po kusno se obajdat toi i novata my priqtelka"debelanata" i zapochnali da q obijdat i zaplashvat,a zashto NE na men se obadiha-shtoto sym po pernata v ustata,qdosali sa mi priqtelkata..ta kajete kak moje da ima takiwa prosti HORA,toq jiv da go oderesh i malko sha mu e :x :twisted:

Jenninka
03-04-2006, 19:48
Нема такъв малоумник...По-добре забравяй за такива хора,щот да си тровиш нервите с глупости...смисъл няма.Дано нямаш чувства още към този нещастник!

white_chik
03-04-2006, 20:16
absolutno si prava.Ebati tupaka.Kak moje izob6to da si hodila s nego ](*,) ](*,) ](*,) aman ot pi6lemeci koito nemat sobstveno mnenie i ne znaqt kvo iskat :smt013

03-04-2006, 21:20
ee na tova mu se vika PROSTAK!!!abe nemam dumi,too za kyw gazar se piPa...

LP_girl_14
03-04-2006, 23:39
Малиии...на "страхотно" момче си попаднала!Просто ще ти кажа не си губи времето с тоя!Остай го да си живее мижитурния живот и потърси някой който наистина ще те направи щастлива и обичана :mrgreen:

Iliqn4eto
03-05-2006, 00:19
Малиии...на "страхотно" момче си попаднала!Просто ще ти кажа не си губи времето с тоя!Остай го да си живее мижитурния живот и потърси някой който наистина ще те направи щастлива и обичана :mrgreen:


права е ,този никак не заслужава твоето внимание,дори и за едно "Здрасти" :?

IKisseDAGirL
03-05-2006, 09:41
:evil: :evil: :evil: :evil:
на тоя му трябва един хубав урок
баси нещастника:shock:
измислете нещо за него и приятелката му, така че за цял живот да ви запомнят 8)

missing_girl
03-05-2006, 09:45
XAXAXXAXAXXA EBATI PROSTITE HORA XAXAXXAXA

Dobrina
03-05-2006, 11:39
Малко ще се отклоня от отговорите на другите форумджии, обаче вие май сте си лика-прелика. Той се държи като простак, а ти пишеш и се изразяваш като простачка. Мисля че по селата младите момичета са по-културни от теб, поне според това как говорят и как пишат.
Освен това, да напишеш цяла тема за това какъв е бившият ти приятел, нищо че вече нямате нищо общо, е малко... глупаво, не мислиш ли? Бих приела да търсиш начин да си го върнеш, или нещо друго, но не и само да го оплюеш! Замисли се малко дали има смисъл да изливаш толкова злоба заради който и да било...

sexy_macka
03-05-2006, 11:42
Akko beshe nqkoi,koito zaslujavash epo nqkakuf nachin sulzite ti.,.OK,tuguvai,ama ....ta toie edin PROSTAK...nz zashto ne se otturvesh ot mislite z anego...toi ne gi zaslujava....NE TE ZASLUJAVA !!!

macka123
03-05-2006, 12:50
sega 6te se izrazq malko seski:
ieeeeeeeeeeeeee,toq ne e mnogo prost.za kuv se misli.gospodi.ne samo ne trqbva da mu kazva6 zdr a kato go vidi6 da bqga6.prostotiqta e zarazna da znaete