PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Дали ме харесва? Да я заговоря ли ?



Mopreme
03-04-2006, 19:31
Сега, ще се опитам на кратко да ви обесня за какво става въпрос..
В съседния клас има 1 момиче, по което съм луд.Ама луд, та страшно луд!Незнам какво да правя.Мисля си, че чувствата са споделени до някаква степен, но не съм сигурен.По коридора и където се срещнем, винаги ми хвърля някакви такива погледи, които ме влудяват!Незнам какво да правя...Ако я заговоря и я спечеля ще е чудесно, но пък ако не е така, както аз си мисля, ще изглеждам супер тъпо такоа..
Дайте някакви съвети!

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Jenninka
03-04-2006, 19:35
Ако не се опиташ пък ще ти е тъпо...Аре стига с тоя срам бе хора,теб в такъв случай сигурно те е срам си купиш хляб от хубава продавачка :-D
Тъй ,че отиаш и я заговаряш,за да видиш реакцията й поне!Успех!

TheMaggie
03-04-2006, 19:45
Ако не се опиташ пък ще ти е тъпо...Аре стига с тоя срам бе хора,теб в такъв случай сигурно те е срам си купиш хляб от хубава продавачка :-D
Тъй ,че отиаш и я заговаряш,за да видиш реакцията й поне!Успех!
aham
:-k

white_chik
03-04-2006, 20:11
ako naistina si lud po neq izob6to da ne ti puka dali 6e izglejda6 tupo.Davai smelo-zagovori momi4eto,pokani q na sre6ta i tn.

teenkopele
03-04-2006, 22:52
Преодолей срама ти, ако имаш такъв, и я заговори. Покани я да излезнете, на кафе примерно.
Като се замислиш нищо не губиш, тъй че действай!:) Успех. :wink:

03-04-2006, 23:00
Сега, ще се опитам на кратко да ви обесня за какво става въпрос..
В съседния клас има 1 момиче, по което съм луд.Ама луд, та страшно луд!Незнам какво да правя.Мисля си, че чувствата са споделени до някаква степен, но не съм сигурен.По коридора и където се срещнем, винаги ми хвърля някакви такива погледи, които ме влудяват!Незнам какво да правя...Ако я заговоря и я спечеля ще е чудесно, но пък ако не е така, както аз си мисля, ще изглеждам супер тъпо такоа..
Дайте някакви съвети!

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

хах и дори да те отхвърли какво те интересува.... май твърде много се влияш от чуждото мнение за теб.... да не би да плащаш данък "Обществено мнение" пфуф кво тиии пукаа... отиваш заговаряш я, каниш я на кафенце, тя се съгласява, отивате.. мляскаш я, тръгвате живеете си щастливо и сте готови и двамата... стига си му мислил, защото някой друг ще ти я открадне под носа :smt008 :smt004 \:D/ :-) :-) :smt016 :smt017 :smt015 :smt018 :twisted: 8) 8)