PDA

View Full Version : parviq pat ne stana



misi
03-04-2006, 20:14
molq za savet!az sam na 16 i s priqtelq mi sme pravili mn ne6ta v legloto,no osnovnata 4ast ne se polu4ava.problema ne e v nego,prosto men mn me boli,a naistina iskam da go napravq zaradi nego ](*,) toi ne me kara na sila,no az iskam da mu napravq kefa.daite mi savet-kvo da napravq za da ne me boli tolkova? 8-[

miloto_girl_4e
03-04-2006, 20:38
нищо не можеш да направиш.. просто ще търпиш и това е ..(мен първите .. 5-6-7 пъти ме боля,като всеки път ме боля по-малко от предишния..)такаче.. с времето болката си отива :)

Atika
03-04-2006, 21:38
Mojesh da izpiesh 1-2 .. za da se otpusnesh malko

03-05-2006, 01:20
Или пък може да пробвате с някакви гелове или пък ако не може да се използва бебешко масло.Johnson's Baby го има по аптеките, намазва си члена и влиза като в масло :P

Майка ти
03-05-2006, 07:08
Или пък може да пробвате с някакви гелове или пък ако не може да се използва бебешко масло.Johnson's Baby го има по аптеките, намазва си члена и влиза като в масло :P
ТОЧНО ТОВА НЕ ГО ПРАВИ!!!НЕДОПУСТИМО Е ДА СЕ ИЗПОЛЗВАТ ВЕЩЕСТВА НА МАСТНА ОСНОВА!!!
Хората отдавна са измислили разни гелове на ВОДНА основа. Ползвайте такива лубриканти, ако се наложи, особено, щом се използва презерватив (препоръчително!).
С труд и постоянство - към успех! :wink: :D

vihrogon
03-05-2006, 07:20
първите няколко пъти е така и после се свиква , трябва да е по-внимателен първите пъти