PDA

View Full Version : kilogrami i oshte neshto



VIta_;p
03-04-2006, 20:21
zdr na vsi4ki:) v GRaziq za mesec mart vidqh nqkakvi lepenki,t.e.plastiri protiv celulit.Vitacell pishe na tqh.nqkoi ima li predstava kolko struvat i kude moga da gi namerq? ima li gi v aptekitE?
sushto za oshte neshto bih iskala da mi pomognete.otnovo v tova spisanie vidqh nqkakuv krem li ili i az neznam kak se kazva.nari4at go "4udoto PLASTICITY" mislq 4e e na Dior.nqkoi moje li da mi kaje i to ot kude e ima li go v aptekite i kakva mu e cenata:) mersi predvaritelno na vs:)

03-10-2006, 21:58
Mili4ka kato te vidqh te sujalih ne si davai parite za tova,imam gi su6tite v momenta!Plni bokluzi,izob6to nedeistvat ne se luji! [-X

MiRaCuLiXbb
03-11-2006, 21:44
Хаха, ако толкова лесно се махаше целулита с някакви лепенчици нямаше да е толкова разпространен. Не си давай парите за подобни глупости.

teenkopele
03-11-2006, 22:41
Такива лепенки би трябвало да има във всяка по-голяма аптека.
Не си давай парите за глупости. :)
Успех. :wink:

FlowerinesS
03-12-2006, 07:39
Tези лепенки ги продават в телешопа.Но не действат,убедена съм :-s
На Диор съм по-склонна да вярвам,ама пише ,че ефект се постига след..втория или третия месец/вече не помня,и аз го четох списанието/А знаеш ли колко пари ще тръснеш за толкова време..не съм се интересувала конкретно от цената,но няма да е ниска #-o
Диор ще намериш не в аптеките,а по висшите парфюмерии

piFka_LP
03-12-2006, 13:39
be kak 6 si dava6 parite za takiva ne6ta qqqq da si maha6 celulita sportuvai ko 6 si lepi6 nekfi tupi lepenki