PDA

View Full Version : Moderated: Има едно момиче,което не се пбръща към мен по име



boggie
03-04-2006, 22:15
Не съм мн сиг, че това е за тук, но няма къде другаде да питам...
Та въпросът е следният - има едно момиче, което не се обръща към мен по име(както всички правят бтв), а с "младежо :D ". Та първоначално си мислех, че просто не ми знае името и за да ми спести някой удар по самочувствието изполва това безлично "младежо", ама сякаш го казва мн сладко или поне на мен така ми звучи де, пък и май почва и тя да не ми е безразлична :?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

teenkopele
03-04-2006, 22:24
Това, че ти казва 'младежо' нищо не значи.
Ако я харесваш и/или ти е просто симпатична я покани да излезете някъде.:)
Успех. :wink:

jacky39
03-04-2006, 22:24
Каква е разликата в годините между вас ( и дали тя е по-голяма от теб)? И само не ми казвай, че е по-голяма от 5, щото тва обяснява всичко.

boggie
03-04-2006, 22:27
хаха кви пет години, кви пет лв :-D колкото мен е

jacky39
03-04-2006, 22:30
Ми значи иска да привлече внимението ти към себе си и изглежда го е направила. Което (според мен) означава, че те харесва!

03-04-2006, 22:34
Не съм мн сиг, че това е за тук, но няма къде другаде да питам...
Та въпросът е следният - има едно момиче, което не се обръща към мен по име(както всички правят бтв), а с "младежо :D ". Та първоначално си мислех, че просто не ми знае името и за да ми спести някой удар по самочувствието изполва това безлично "младежо", ама сякаш го казва мн сладко или поне на мен така ми звучи де, пък и май почва и тя да не ми е безразлична :?

ми давай де... кво чакаш... действаи с тая мацка... ако те харесва-супер всичко ще ти е по-лесно, а ако не те харесва...... еми ще те хареса няма избор мацката.. ама само недей му мисли много много, щото ако види, че си колеблив, може да се откаже от теб... O:) \:D/ :smt018 :smt016 :smt012 :smt006 :-)

macka123
03-05-2006, 13:04
emi 6tom e kolkoto teb zna4i te haresva
spored men
deistvai
kvo ti puka
puk i mi se struva6 nqkvo otka4eno mom4e i tva e mn qko spored men
taka 4e
deistvaiiiiiiiiiii

rusalkata_
03-05-2006, 14:07
уау..."младежо"...верно звучи някак си миличко и сладинко. :-D може и да те харесва,но единственият начин да провериш е като я поканиш да излезете...наближава и 8 март така че земи й купи едно цвете! :) Айде успех! :D

pechomuh_f4e
03-05-2006, 14:31
sorry ama egati t1poto obra6tenie "mladejo" :shock: baba mi kazva taka na averite mi! :? ama pak 6tom na teb ti haresva a i tq ne ti e bezrazli4na ...deistvai pokani q na sre6a ili ne6to podobno :wink: :)

white_chik
03-05-2006, 15:01
emi samo ti si znae6 kak to4no ti kazva tva "mladejo".Na men mi zvu4i malko tupo da ti vika "mladejo" ama tva si e li4no mnenie.Emi nema kvo da gadae6 idi pri neq pokani q na sre6ta opoznaite se i vij kvo 6e izleze

03-05-2006, 15:13
Е чшшш обръщението ”младеж” е най-болното ве! Пък откъде знаеш, че таз девойка не вика на всички младежи ”младеж”.