PDA

View Full Version : МОИТЕ ПИРИЯТЕЛКИ СЕ НАДУХА...



Колегата
03-04-2006, 22:26
занчи излзахме си аз с още един мои приятел и 3 приятелки но в един момент едното момиче си фана за гадже момче с което е ходила и късала 3 пъти... и вече ни заебаха.. :evil: моля ви са кажете как да им го върна тъпкано :mrgreen: :lol: :twisted:

rosenceto
03-05-2006, 08:38
Na lo6ite hora ne obra6tai s lo6o!Pravi se 4e ne ti puka za tqh i taka efekta 6te e dori po-dobar ot otma6tenieto :)

miloto_girl_4e
03-05-2006, 10:22
това с отмъщението е доооста безсмислено в случая..
ако искаш да и стане на момичето гадно,пълен игнор..
ако и пука за вас .. наистина ще и бъде по-гадно,отколото, ако нещо я дразните .. защото като я дразните изпитвате някакви чувства към нея(примерно омраза и гняв ...),а като просто сте я игнорирали ви е просто безразлична..а от това по-гадно поне за мен няма...

Malko_kote
03-05-2006, 17:14
Mi taq e tupa, ne znam ti na kolko si, no tova ne e normalno, osobeno ako tazi tvoq pr vodi intimen jivot.Ti razdui kakvo se e slu4ilo na sam natam, on suvsem diskretno, da ne izleze taka, 4e si kompleksarka, ili intrigantka.Nadui se i ti.Kogato mine6 pokrai neq si virni nosleto, no ne propuskai da q pozdravqva6.Trugni s nqkoe neino, op vuzmmojnost lubimo gadje, no na tozi mu pokaji, dori i da ti haresva, 4e ne struva.Neka tq da vidi kakuv bukluk e.Na takiva parcali ne trqbva da im se puska avanta!!!!!!!! :wink:

Loshotia
03-05-2006, 17:23
Същия проблем тука, ама то така си проличава дали приятелката ти е истинска. Аз си намерих нови приятелки, които са много готини и много се разбирам с тях и всичко сега е ок

teenkopele
03-05-2006, 21:15
това с отмъщението е доооста безсмислено в случая..
ако искаш да и стане на момичето гадно,пълен игнор..
...

Аз щях да кажа същото. :wink:

midnight...
03-05-2006, 22:00
еййййййй като гледам сте големи рпиятелки....направо добре че не си отмъщавате, че хората щяха да си помислят нещо :lol: ](*,) ](*,) ](*,)

Колегата
03-05-2006, 22:55
ами на 15 е момичето за сега съм и бил игнора тотално... и вече и на неината приятелка го бия да видим кога ще се осъзнаят шматките а иначе много благодаря за саветите :mrgreen: =D>

korn___
03-06-2006, 06:22
vzemete se izbiite tamun 6te olekne sveta s nqkolko tapaka i tupi patki