PDA

View Full Version : Eventualno veneri4esko zabolqvane



Ochuden
03-05-2006, 10:38
Ot nqkolko dena izjivqvam edin problem - v na4aloto glavata na penisa mi se za4ervi, a posle po4na otnositelno stabilno otdelqne na bql sekret, poznat kato "sirene". Toest vseki pat kato si ogolq glavata tq e stabilno "sirenqsala". Pri polojenie 4e ot kakto stana tova go miq po 2-3 pati na den i tova prodaljava izkliu4vam higiennite saobrajeniq. Vazmojni tezi - imah
ostra virusna infekciq, sire4 grip do nqkolko dni predi tova taka 4e moje da e povlialo, osven tova hodq bez belio ot tarkaneto na glavata v grubiq dankov plat da se e vazpalilo, oralen sex s momi4e koqto predi tova e qla banan (tfa e absurdno ma vse pak). Ot tuk ste vie, ako na nqkogo mu govorqt ne6to teq simptomi molq da pi6e :)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

rosenceto
03-05-2006, 10:47
Nai-veroqtno e da e ot tova 4e hodi6 bez belio+gripa,no da e ot momi4eto-absolutno nevazmojno!Spored men nai-dobre idi na lekar-tam pone 6te ti kajat ot kakvo moje da e i kak da se izlekuva6.

Ochuden
03-05-2006, 13:16
Ospamox 1000, ne mi e pravil problem predi

DrSmurph
03-05-2006, 20:01
Kolko vreme go pi tozi ospamox? Preporachvam ti da si vzemesh ... Milgama N edin blister i da si kupish LACTOFLOR, koito da vzimash 20 dni. Vazmojno e da si poluchil disbakterioza v sledstvie priema na antibiotika. No zacherviavaneto na penisa ne e ot antibiotik i iziskva proslediavane!!!