PDA

View Full Version : Moderated: Харесвам едно момче - той е от другия клас и...



missing_girl
03-05-2006, 10:52
zna4i haresvam edno mom4e -s toi e ot drugiq klas i minalata godina bqhme mn blizki priqteli 6toto hodih s edin negov priqtel i si spodelqhme i vsi4ko be6e perfektno dokato ne doide tapata vakanciq az napravih ogromnata gre6ka da ne go potursq prez tazi vakanciq...mn sum tupa..na 15ti septemvri si kazahme zdrasti i abe tva e dosega ne sme si govorili nai mn da si se usmihnem i toVA E neznam kakvo misli za men,mislq 4e me haresva,neznam dali dosega si e imal gadje,ta kakto i da e vaprosa e sled kato sa minali tolkova mn meseci bez da si akjem ne6to kak da napravq 4e da bude kakto predi trqq prosto da go zagovorq i mislq 4e 6te se polu4i..no kakvo da mu kaja i kak da go otdelq ot taq lepka-biv6eto mi gadje 6toto te sa postoqnno zaedno i abe nz prosto kakvo da napravq nie ako tragneme 6te budeb bez biv6iq da znae,pak az sum dovolna i prosto bez da hodim da sme priqteli molq kajete mi kakvo ad napravq 4e da izlezem nekoi pat... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt010

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

DeSiTo0o
03-05-2006, 11:08
Emi kato go vidi6 spri i go zaprikazvai.Kaji mu "eii zdr,kak si?" ili ne6to takova :wink:

missing_girl
03-05-2006, 11:30
MMMMERSI

eminem_sp
03-06-2006, 16:00
Emi kato go vidi6 spri i go zaprikazvai.Kaji mu "eii zdr,kak si?" ili ne6to takova :wink:suglasna sum !Uspeh :wink:

teenkopele
03-06-2006, 16:04
Покани го да излезете и говори с него. :) :wink: :)

Devilsplaymate
03-06-2006, 17:12
Покани го да излезете и говори с него. :) :wink: :)
Най-разумното в случая :)

03-06-2006, 17:22
Според мен квото и да направиш ще е тъпо, цяла ваканция и досега не си се сетила за него и сега когоато нямаш друг или няма кво да правиш (де да знам) се сещаш за него и айде :?

IKisseDAGirL
03-06-2006, 17:26
съгласна съм със съветите на останалите, само да добавя, че ще направиш голяма грешка ако му кажеш ей тва:


nie ako tragneme 6te budeb bez biv6iq da znae

най важното правило е да не заповядваш на едно момче нищо свързано с приятелите му :!:
започнеш ли да диктуваш в отношенията му с тях и да му казваш с кой да се движи и с кой нер е гарантирано да го загубиш :?
момчетата много държат на приятелите си и на понасят да ги командват що се отнася до тва :!:

MiMiLoTaAaA
03-06-2006, 18:04
ne go kani da izlezete 6toto 6te e mn t1po cqlo lqto i do sega neste si govrili i izvedn1j da go kani6 d aizlezete po dobre po4ni naistina s tova "zdravei , kak si ve4e i tova ne se se6ta6 da mi kaje6" i s1m sigorna 4e 6te po4nete da si govorite . USPEH!!!

celufan4o
03-06-2006, 18:12
Ми ский са celufan4o кво ти предлага "Ей здрасти кво прави6? Иска6 ли да излезем някой път да си поприказваме?" и той ако каже с удоволствие аве ве4е от реакциата му 6е разбере6 дали изпитва не6то към тебе. Ли4но аз 6тях да се изкефя ако изпитвах не6то към даденото моми4е ни6то 4е не съм я виждал цяло лятo :wink:
P.S.Аве не знаех 4е и моми4етата имат проблеми с заговарянето :mrgreen:

03-07-2006, 19:09
Начи,е ти е една идея-ХАКНИ СЕ БЕ ВИКТОРИО!!!!!!!!!

marieta
03-09-2006, 17:35
nachi vij sia govori s nego kaji mu kakvo izpitva6 kam nego i tava e druga savet nemoga da ti dam.pojelavam ti uspeh.

M@Dn3Ss
03-09-2006, 19:45
Покани го да гледате "Розовата пантера" :wink: . Ако не друго, поне ще се съсипете от смях :lol: .

soundreamer_f
03-09-2006, 19:53
Най-размуното нещо което можеш да направиш е да го спреш и да поговорите малко и така в продължение на няколко дни докато не видиш какво е отношението му към теб и накрая сама ще прецениш да се надяваш ли на нещо и струвт ли си усилията ти.

Kill Zone
03-09-2006, 19:57
Незнам за другите но най-разумно ще бъде да започнеш бавно по бавно с нещата.Започни да му казваш "здрасти",бавно по бавно започнете да си говорите.Незнам,кой смята,че нещата стават ей така отведнъж.Ако е момче,което не е някое от поердните долнопробни мухлювци ще е груба грешка да си помислиш,че можеш директно да го поканиш на среща или нещо подобно.Разбери дали си има гадже...елементарни неща.След някой друг ден като си казвате здрасти се спри като го видиш да стои някъде(в лафката например) и започни разговора от някъде.