PDA

View Full Version : Стилове



WILD__BOY
03-05-2006, 11:14
Каква музика лсушате? Придържате ли се само към един стил? Кои изпълнители са ви любими?



ъмм защо пише метАл?!


аве не метъл бе! Метал (уча по химия :D :-& :smt076 как го мразя тоя предмет) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

WILD__BOY
03-05-2006, 11:23
Каква музика лсушате? Придържате ли се само към един стил? Кои изпълнители са ви любими? мии рок, метъл и малко техно :)

аве не метъл бе! Метал (уча по химия :D :-& :smt076 как го мразя тоя предмет) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Master_88
03-05-2006, 11:25
hard techno,tribal techno,minimal techno,trance,tribal house

GoHardeR
03-05-2006, 11:27
techno-hard,acid,minimal,elektronna muzika,trance-goa i psy...drumandbass,jungle,ragga jungle,chill out,malko house/progressive/...
koi sa mi lubimi...Carl Cox,Rush,Josh Wink,Chris Liebing,Clodata,Marusha,Umek,Green Velvet,Ben Sims,Adam Beyer,Jeff Mills and many many more....
ot bg da re4em balthazar,jack rock,kobe,skarabex...
Goldie,Grooverider,Spor,Fresh,teebee,Pendulum,i est da ne zabraviame izrodite ot HeavyMarihuanaSmokersUnited...go go go

ckeuT4eTo_f
03-05-2006, 11:34
D`n`B, Hard Techno, Minimal su6to.. am.. ragga, reggae, gabba, jungle, trance-goa, metal malko mm i taka :)

aBeP4eTo
03-05-2006, 12:08
Определено Chill Out ;-)

the_fallen_angel
03-05-2006, 12:33
Хахахахахахаха! :smt081
Метълите преобладават. Ебати якото.
Аз слушам метъл, рок и ретро. Понякога и техно, ама рядко.

Metal6tain
03-05-2006, 13:02
az slu6am metal punk rock i techno no mrazq xora koito se otdavat samo na edin stil... :? a ina4e mnogo me kefat slipknot , trivium , anti-flag i dr :)

MaCyPau
03-05-2006, 13:07
slusham techno,house,tech house,progressive house,tribal house... nai velikite dj-i za men sa Chris Liebing,Sven Vath,Roger Sanchez i Dj Wonder razbira se!

Spell
03-05-2006, 13:10
Meтъл и рок

soul
03-05-2006, 14:15
рок и ретро

BroozY
03-05-2006, 16:12
DRUM AND BASS :twisted: :twisted: :twisted:

chestra_f
03-05-2006, 16:24
metal

midnight...
03-05-2006, 16:37
гласувах за ска
иначе слушам ретро(що го няма :-s ), ска, rocksteady(то това пак е вид ска де), рок :smt007 ,ragga-jungle
побре че xcasey jonesx ме подсети и за класическата музика (мерси)

п.п.ъмм защо пише метАл?!

chestra_f
03-05-2006, 16:44
метъл не метал

03-05-2006, 17:38
Метъл, с почти всички разновидности с изключение на нео-метъла и пауър метъла.
Хардкор, метълкор, емо, грайндкор, пънк, ой, рок, готик (не много - 4-5 групи), пост-пънк, индъстриъл (пак не много), класическа музика, рокабили, с разните там подстилове (готабили, сайкъбили), рап и т.н.

ProstoAz
03-05-2006, 18:04
Предимно "чалга" (по-скоро е поп-фолк). :wink:

i'm so excited!
03-05-2006, 18:30
от тези тук гласувах за ска... но не се органичавам само до 1 стил нито пък до 2 :-D

Sinister_Doll
03-05-2006, 19:18
Az glavno MetAl slu6am...
Nay- mn obi4am 4ernite metAli... Jelqzoto. Su6to i cvetnite metAli super zdrava muzika pravqt! To ne sa med, olovo, cink! Su6to i aluminiy, nikel i magneziy mn haresvam!
Ama az i blagorodnite gi haresvam! Platina, zlato, srebro...

Sa seriozno... Metul slu6am glavno. Radvam se nay- mn na Melodic Black, Black, Death, Gothic... Radvat me i nqkoi Power, Industrial, Alternative i Trash ne6tica... Nay- veroqtno i dr vidove slu6am, ama nz ko se vodqt. Dori se radvam i na nqkoi Neo layna.

Rock4eta mn obi4am. Super mn se radvam na Hard Rocka!

I retro mn obi4am.

I sega My Personal Favourite! Gothic!

xOtkiSsSs
03-05-2006, 19:21
hard techno,tribal techno,minimal techno,trance,tribal house \:D/

magesnik
03-05-2006, 21:52
Почти всякъв метъл,от време на време малко джаз,пак от време на време малко класическа музика,рок и тва е.

teenkopele
03-05-2006, 22:34
Аз слушам всичко, няма значение стил и/или изпълнител. :mrgreen:
Ако ме кефи го слушам. :)

anonymous464110
03-06-2006, 14:38
ami az predpo4itam Vasko Keca - purviq emo izpulnitel na koito si mu li4i 4e e peder i bez da sledva modnite tendencii nalagani ot Atreyu.

- hardcore ta life-

slu6am i metul no tvurde izbiratelno.osnovno death.

LunaTriCk
03-06-2006, 14:51
tribal house, progressive house, chillout, psychedelic, trance, alt.rock и чат-пат някои български песни.

rosskata
03-06-2006, 15:54
Всичко в общи илинии мога да слушам без да се изприщя. :mrgreen: Предпочитам рок (защо подяволите няма такъв отговор??? :evil: )

HereTodayGoneToHell
03-06-2006, 17:36
От половин готина слушам само метъл и рок. Гласувах за метъл за тва.
П.П. Прекалено малко стилове си сложил в анкетата!

honey91
03-06-2006, 19:38
Predimno pop i ot vreme na vreme texno

Li4iCe
03-06-2006, 21:26
Метъл, транс, индъстриъл, ембиънт, неокласическа.....и тн всякви течения в електронната музика.Въпреки че слушам основно метъл, имам голяма слабост към електрониката.

fti4ka
03-07-2006, 09:35
a tehno 6to nqma? :-s

SEXtreme
03-07-2006, 09:55
До колкото си спомням, точно ти Wild_boy беше писал че има разлика между чалга и поп-фолк. Тогава защо няма поп-фолк в списъка??? И защо да се фащам за един стил? [-XТва е супер тъпо - "аз слушам само това и всичко друго смърди"! Аз примерно слушам от всичко! Ебаси...иначе - поп предполагам най-много (от изброените... :roll: )

Death_F
03-07-2006, 11:19
Слушам предимно мелодичен блек акото знае кфо значи тфа знае и пресдтавители не ми се разправя

lainagovna
03-07-2006, 11:44
чалга трима
метъл 20 :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:: shock:баси болният форум


аз иначе слушам яко Дръм енд бейс, вече по малко хард техно, и още по малко габба. ретрото също съм го заебал

03-07-2006, 11:45
чалга трима
метъл 20 :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:: shock:баси болният форум


лошо няма :lol: или ще ми кажеш че предпочиташ
чалгар пред метъл :lol:

lainagovna
03-07-2006, 12:47
чалга трима
метъл 20 :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:: shock:баси болният форум


лошо няма :lol: или ще ми кажеш че предпочиташ
чалгар пред метъл :lol:
бтл чалгарките ми се струват много по красиви от метълките, естествено и много по тъпи, но по красиви. иначе метълите са много приятени хора, докато чалгарите са култът към селянията който не го понасям ъф коърс. абе се в гъз.
чалга = селяния, простотия
метъл = абсолютна немелодичност, грачене, криви звуси и т.н. ...

не е така...
просто чалгарите им е трудно да се справят с гласуването в анкетата... иначе са повече..хахаха и тва е верно

03-07-2006, 13:26
чалга трима
метъл 20 :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:: shock:баси болният форум


лошо няма :lol: или ще ми кажеш че предпочиташ
чалгар пред метъл :lol:
бтл чалгарките ми се струват много по красиви от метълките, естествено и много по тъпи, но по красиви. иначе метълите са много приятени хора, докато чалгарите са култът към селянията който не го понасям ъф коърс. абе се в гъз.
чалга = селяния, простотия
метъл = абсолютна немелодичност, грачене, криви звуси и т.н. ...
забрави и
техно=музика лишена от творческа мисъл с еднообразни бийтове, ужасни електронни звуц
и и надрусани хора, които я слушат.

midnight...
03-07-2006, 13:34
ся се сетих че ако темата беше на английски съотношението метъл:чалга = 50:0(+-1) :lol:

03-07-2006, 15:04
tva metala e nai-tapata muzika nekvi bradati i kosmati samo se derat i podska4at ujas.

Az slu6am chalga.

03-07-2006, 16:56
да верно... текста е глупав ...
"... ооо колко те обичам и след теб ще тичам..." е много по-умен :-D
pone v moite pesni ne se derat kato izturvani!

midnight...
03-07-2006, 17:03
"не прекъсвай губещия когато греши"
няма смисъл да обеждавате някой в нещо което дори не може да разбере :wink:

Absconding
03-07-2006, 18:37
Аз слушам всичко, няма значение стил и/или изпълнител. :mrgreen:
Ако ме кефи го слушам. :)

Aми и аз така. Не мога да кажа, че се ограничавам с един-два стила. Напротив - на пръсти се броят стиловете, които не слушам. :)

nekaduren
03-07-2006, 18:38
HOUSE HOUSE HOUSE TRUE HOUSE MUSIC! :-({|= :-({|= :-({|= \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

GoHardeR
03-07-2006, 18:45
чалга трима
метъл 20 :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:: shock:баси болният форум


лошо няма :lol: или ще ми кажеш че предпочиташ
чалгар пред метъл :lol:
бтл чалгарките ми се струват много по красиви от метълките, естествено и много по тъпи, но по красиви. иначе метълите са много приятени хора, докато чалгарите са култът към селянията който не го понасям ъф коърс. абе се в гъз.
чалга = селяния, простотия
метъл = абсолютна немелодичност, грачене, криви звуси и т.н. ...
забрави и
техно=музика лишена от творческа мисъл с еднообразни бийтове, ужасни електронни звуц
и и надрусани хора, които я слушат.
ia mlukni be kopele gadno!!!Ako technoto e muzika lishena ot kvo beshe tvor4eska misul ,to ne znam togava koia muzika ne e lishena!Tva e nai-istinskata muzika,4rez koiato se izrazivat po nepopravimo to4en i suvursheno iasen na4in misli,4uvstva i emocii.Tva glupako 4e ti 4uvash samo "tup tup tup" ne zna4i nishto razbra li beeeee pedaaaaaaal!!!Tfa e nai-iakata muzika,nai-istinskata,tia triabva da se po4uvstva s vsiaka edna 4ast na tialoto,da se useti,v miga ,v koito ia 4uesh da se izpishe usmivka na licete ti...tia ne e za tupaci...tia e za iskrenni i krasivi hora...tia te pravi po-dobur,4rez neia uspiavash da namerish sebe si...
a tfa 4e techni4arite drusat nishto ne zna4,narkoticite pomagat da usetish i "vkusish' technoto!!!I v momenta ne govoria za smeshnicite deto hodiat na party za da se nadrusat i kato gi pusne im stava tupo i sku4no...govoria za tezi,koito nistina useshtat technoto s cialata si dusha...tezi,koito jiveiat s nego,za tezi,za koito technoto e vsi4ko,to e v tiah...
JUST TECHNO

Moderated by Tiffany
по точка 2 от правилника.

`Death`Whore`
03-07-2006, 18:50
Метълките са грозни, защото не си показват тялото на всички.

03-07-2006, 19:05
Метълките са грозни, защото не си показват тялото на всички.
tova ne6to nego razbrah

03-07-2006, 19:06
ia mlukni be kopele gadno!!!Ako technoto e muzika lishena ot kvo beshe tvor4eska misul ,to ne znam togava koia muzika ne e lishena!Tva e nai-istinskata muzika,4rez koiato se izrazivat po nepopravimo to4en i suvursheno iasen na4in misli,4uvstva i emocii.Tva glupako 4e ti 4uvash samo "tup tup tup" ne zna4i nishto razbra li beeeee pedaaaaaaal!!!Tfa e nai-iakata muzika,nai-istinskata,tia triabva da se po4uvstva s vsiaka edna 4ast na tialoto,da se useti,v miga ,v koito ia 4uesh da se izpishe usmivka na licete ti...tia ne e za tupaci...tia e za iskrenni i krasivi hora...tia te pravi po-dobur,4rez neia uspiavash da namerish sebe si...
a tfa 4e techni4arite drusat nishto ne zna4,narkoticite pomagat da usetish i "vkusish' technoto!!!I v momenta ne govoria za smeshnicite deto hodiat na party za da se nadrusat i kato gi pusne im stava tupo i sku4no...govoria za tezi,koito nistina useshtat technoto s cialata si dusha...tezi,koito jiveiat s nego,za tezi,za koito technoto e vsi4ko,to e v tiah...
JUST TECHNO
Ама че сме раздразнителни.
Ето ти и моя отговор относно метъла:
я млъкни бе копеле гадно!!!Ако метъла e музика в която има само грачене и немелодичност то не знам в коя няма!Тва e най-истинската музика,чрез която се изразяват по непоправимо точен и съвърешенно ясен начин, мисли, чувства и емоции. Тва глупако, че ти чуваш само дране и жици не значи нищо бе педааааал!!!Тфа е най-яката музика, най-истинската,тя трябва да се почувства с всяка една част на тялото, да се усети, в мига, в който я чуеш да се изпише усмивка на лицето ти...Тя не е за тъпаци...Тя е за искренни и красиви хора...Тя те прави по-добър, чрез нея намираш себе си...

Мисля, че разбра накъде бия, така де ако не си малоумен...

lainagovna
03-07-2006, 19:35
чалга трима
метъл 20 :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:: shock:баси болният форум


лошо няма :lol: или ще ми кажеш че предпочиташ
чалгар пред метъл :lol:
бтл чалгарките ми се струват много по красиви от метълките, естествено и много по тъпи, но по красиви. иначе метълите са много приятени хора, докато чалгарите са култът към селянията който не го понасям ъф коърс. абе се в гъз.
чалга = селяния, простотия
метъл = абсолютна немелодичност, грачене, криви звуси и т.н. ...
забрави и
техно=музика лишена от творческа мисъл с еднообразни бийтове, ужасни електронни звуц
и и надрусани хора, които я слушат.
ako не ти харесва електронната музика слушай оркестри, аз си слушам електроники щото имат мелодия и ритъм (тва дето викаш че се повтаря). вокали не обичам щото немога да помня текстове. абе то всеки има право да няма вкус, примерно ти :-$

03-07-2006, 19:37
чалга трима
метъл 20 :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:: shock:баси болният форум


лошо няма :lol: или ще ми кажеш че предпочиташ
чалгар пред метъл :lol:
бтл чалгарките ми се струват много по красиви от метълките, естествено и много по тъпи, но по красиви. иначе метълите са много приятени хора, докато чалгарите са култът към селянията който не го понасям ъф коърс. абе се в гъз.
чалга = селяния, простотия
метъл = абсолютна немелодичност, грачене, криви звуси и т.н. ...
забрави и
техно=музика лишена от творческа мисъл с еднообразни бийтове, ужасни електронни звуц
и и надрусани хора, които я слушат.
ako не ти харесва електронната музика слушай оркестри, аз си слушам електроники щото имат мелодия и ритъм (тва дето викаш че се повтаря). вокали не обичам щото немога да помня текстове. абе то всеки има право да няма вкус, примерно ти :-$
това, че не можеш да помниш текстове си е лично твой умствен проблем. И нямах намерение да нападам техното. Просто някои тук се изявяват като музикални фашисти без да знаят за какво става дума...като теб примерно...

lainagovna
03-07-2006, 19:43
!Ако метълЪТ e музика в която има само грачене и немелодичност то не знам в коя няма! (ми в електронните музики няма грачене и кривене на звуците)Тва e най-истинската музика, чрез която се изразяват по непоправимо точен и съвърешенно ясен начин, мисли, чувства и емоции. (аре ми обясни какво значи ГГГГГРРРРААААААА АААААА АААА аа ОООООо ЖЖЖЖЖЖ) Тва глупако, че ти чуваш само дране и жици не значи нищо бе педааааал!!! Тфа е най-яката музика (музика) , най-истинската,тя трябва да се почувства с всяка една част на тялото(да с изпържените ви от тея жици мозъци), да се усети, в мига, в който я чуеш да се изпише усмивка на лицето ти... (е са ще се разровя за усмихнати метъли и за усмихнати технери {технери- техно}) Тя не е за тъпаци...(ми спри да я слушаш)Тя е за искренни и красиви хора...(са щи покажа и красивите хора чакай само да се разровя)Тя те прави по-добър, чрез нея намираш себе си...(къде ли се намираш, аз като послушах малко от тия кривини и се намирах на Мелмак)[/quote]

03-07-2006, 19:47
!Ако метълЪТ e музика в която има само грачене и немелодичност то не знам в коя няма! (ми в електронните музики няма грачене и кривене на звуците)Тва e най-истинската музика, чрез която се изразяват по непоправимо точен и съвърешенно ясен начин, мисли, чувства и емоции. (аре ми обясни какво значи ГГГГГРРРРААААААА АААААА АААА аа ОООООо ЖЖЖЖЖЖ) Тва глупако, че ти чуваш само дране и жици не значи нищо бе педааааал!!! Тфа е най-яката музика (музика) , най-истинската,тя трябва да се почувства с всяка една част на тялото(да с изпържените ви от тея жици мозъци), да се усети, в мига, в който я чуеш да се изпише усмивка на лицето ти... (е са ще се разровя за усмихнати метъли и за усмихнати технери {технери- техно}) Тя не е за тъпаци...(ми спри да я слушаш)Тя е за искренни и красиви хора...(са щи покажа и красивите хора чакай само да се разровя)Тя те прави по-добър, чрез нея намираш себе си...(къде ли се намираш, аз като послушах малко от тия кривини и се намирах на Мелмак)[/quote]
Предполагам, че не си разбрал целта на мнението, което ти в момента цитираш (което аз пародирах от твоя музикален съратник - GOHARDER). Мисълта ми беше, че както ти твърдиш, че техното е най-яката музика и че метъла е само грачене и думкане, то така някой друг може да твърди че техното е само тупа-лупа тупа-лупа и бясно подскачане. И какво променя това? НИЩО.

п.с. я ти ми обясни какво е ТУП-ТУП-ТУП-ТУП-ФИУУУУУУУУУУУУУУУУУ!!!

lainagovna
03-07-2006, 19:51
веднага след като ми обясниш тва
ГГГГГРРРРААААААА АААААА АААА аа ОООООо ЖЖЖЖЖЖ

03-07-2006, 19:54
веднага след като ми обясниш тва
ГГГГГРРРРААААААА АААААА АААА аа ОООООо ЖЖЖЖЖЖ
Погледнато от гледната точка на предразсъдъците и двете означават НИЩО, защото за всеки един човек те значат различни неща.

Sinister_Doll
03-07-2006, 19:55
п.с. я ти ми обясни какво е ТУП-ТУП-ТУП-ТУП-ФИУУУУУУУУУУУУУУУУУ!!!


Az 6ti kaja! Tva izrazqva po nepovtorimo to4en i suvur6eno qsen na4in misli, 4uvstva i emocii. Tva e ne6to, koeto trqbva da po4uvstva6 s vsqka 4ast na tqloto si!

03-07-2006, 20:03
п.с. я ти ми обясни какво е ТУП-ТУП-ТУП-ТУП-ФИУУУУУУУУУУУУУУУУУ!!!


Az 6ti kaja! Tva izrazqva po nepovtorimo to4en i suvur6eno qsen na4in misli, 4uvstva i emocii. Tva e ne6to, koeto trqbva da po4uvstva6 s vsqka 4ast na tqloto si!
Еми съдейки по мненията на нашите приятели, този който не изпитва тези емоции докато слуша техно е по-низсш от останалите хора.

fti4ka
03-07-2006, 20:12
чалга трима
метъл 20 :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:: shock:баси болният форум


лошо няма :lol: или ще ми кажеш че предпочиташ
чалгар пред метъл :lol:
бтл чалгарките ми се струват много по красиви от метълките, естествено и много по тъпи, но по красиви. иначе метълите са много приятени хора, докато чалгарите са култът към селянията който не го понасям ъф коърс. абе се в гъз.
чалга = селяния, простотия
метъл = абсолютна немелодичност, грачене, криви звуси и т.н. ...
забрави и
техно=музика лишена от творческа мисъл с еднообразни бийтове, ужасни електронни звуц
и и надрусани хора, които я слушат.
ia mlukni be kopele gadno!!!Ako technoto e muzika lishena ot kvo beshe tvor4eska misul ,to ne znam togava koia muzika ne e lishena!Tva e nai-istinskata muzika,4rez koiato se izrazivat po nepopravimo to4en i suvursheno iasen na4in misli,4uvstva i emocii.Tva glupako 4e ti 4uvash samo "tup tup tup" ne zna4i nishto razbra li beeeee pedaaaaaaal!!!Tfa e nai-iakata muzika,nai-istinskata,tia triabva da se po4uvstva s vsiaka edna 4ast na tialoto,da se useti,v miga ,v koito ia 4uesh da se izpishe usmivka na licete ti...tia ne e za tupaci...tia e za iskrenni i krasivi hora...tia te pravi po-dobur,4rez neia uspiavash da namerish sebe si...
a tfa 4e techni4arite drusat nishto ne zna4,narkoticite pomagat da usetish i "vkusish' technoto!!!I v momenta ne govoria za smeshnicite deto hodiat na party za da se nadrusat i kato gi pusne im stava tupo i sku4no...govoria za tezi,koito nistina useshtat technoto s cialata si dusha...tezi,koito jiveiat s nego,za tezi,za koito technoto e vsi4ko,to e v tiah...
JUST TECHNO


podkrepqm s 2 ruce i 2 kraka =D>

`Death`Whore`
03-07-2006, 20:16
Метълките са грозни, защото не си показват тялото на всички.
tova ne6to nego razbrah
Ще ти обясня. Някой каза, че метълките са по-грозни от чалгарките. Това е като че ли да кажеш, че всички момичета на 15 са грозни. И предположих, че на човека не му харесват метълките, защото не ходят голи по улиците. Капиш?

AnnG
03-07-2006, 20:47
slu6am poop-folk mai edinstvenata sum az ama mn mi dreme,tva e nai-qkata muzika,muzikata na naroda-tam e istinata \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Sinister_Doll
03-07-2006, 20:49
slu6am poop-folk mai edinstvenata sum az ama mn mi dreme,tva e nai-qkata muzika,muzikata na naroda-tam e istinata \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Sladurana!
Nacionalnata ni gordos- Polu- gola prostitutka redi evtini rimi na fona na kradena muzika...

`Death`Whore`
03-07-2006, 20:55
Музиката на народа неслучайно е наречена "народна музика", която ти не вярвам да оценяваш.

AnnG
03-07-2006, 20:57
ha-ha,moje i da e taka no e fakt 4e ot dosta vreme tazi muzika e nomer edno \:D/ za jalost na mnogo antifenove

`Death`Whore`
03-07-2006, 21:00
АЗ просто слушам една музика, не съм анти-фен на каквото да е било.

AnnG
03-07-2006, 21:16
nqmam si i predstava nito ot rok,metal i tem podobni stilove,prosto ne me kefqt ne mi haresvat ne gi slu6am i tolkoz,samo iskah da si kaja mnenieto po temata,aide leka no6t \:D/

`Death`Whore`
03-07-2006, 21:18
Добий представа от български език поне. Въпрос: в училище на латиница ли пишеш?

03-07-2006, 21:21
Въпрос: На училище ли сме ?

`Death`Whore`
03-07-2006, 21:22
Отговор: показвате какво са ви научили в началния и среден курс чрез писане.

AnnG
03-07-2006, 21:26
vseki si pi6e na kvoto si iska,ako iskam i na evreiski 6e pi6a i ne si ti 4oveka koito 6e mi kazva kvo da pravq,a i v momenta ne sum na u4ili6te ili moje i da sum,znam li :roll: :roll: :P

`Death`Whore`
03-07-2006, 21:28
Да, всеки прави каквото иска, ти не се интересуваш от мнението на хората...всички го казват. :)

`Death`Whore`
03-07-2006, 21:36
Аз всъщност говорех не за език, а за азбука. Но тя не прави разлика.

AnnG
03-07-2006, 21:42
ah kolko sme visokomerni,da ne se interesuvam i kakvo,ne6to protiv li ima6,emi mn zdrave ima6 togava ot men, :evil:

The DooM
03-08-2006, 11:48
kvo mu haresvate na toq METAl.golqma PRUDNQ e

neMec`
03-08-2006, 11:57
rap :)samo tui slu6am :)

GoHardeR
03-08-2006, 13:28
п.с. я ти ми обясни какво е ТУП-ТУП-ТУП-ТУП-ФИУУУУУУУУУУУУУУУУУ!!!


Az 6ti kaja! Tva izrazqva po nepovtorimo to4en i suvur6eno qsen na4in misli, 4uvstva i emocii. Tva e ne6to, koeto trqbva da po4uvstva6 s vsqka 4ast na tqloto si!
Еми съдейки по мненията на нашите приятели, този който не изпитва тези емоции докато слуша техно е по-низсш от останалите хора.
eeeeeeeeeee to4no ot teb ne go o4akvah...
edit=izviniavam se stava vupros za mackata sinister_doll,molia da buda izvinena ako ne sum go napisala pravilno

GoHardeR
03-08-2006, 13:33
ia mlukni be kopele gadno!!!Ako technoto e muzika lishena ot kvo beshe tvor4eska misul ,to ne znam togava koia muzika ne e lishena!Tva e nai-istinskata muzika,4rez koiato se izrazivat po nepopravimo to4en i suvursheno iasen na4in misli,4uvstva i emocii.Tva glupako 4e ti 4uvash samo "tup tup tup" ne zna4i nishto razbra li beeeee pedaaaaaaal!!!Tfa e nai-iakata muzika,nai-istinskata,tia triabva da se po4uvstva s vsiaka edna 4ast na tialoto,da se useti,v miga ,v koito ia 4uesh da se izpishe usmivka na licete ti...tia ne e za tupaci...tia e za iskrenni i krasivi hora...tia te pravi po-dobur,4rez neia uspiavash da namerish sebe si...
a tfa 4e techni4arite drusat nishto ne zna4,narkoticite pomagat da usetish i "vkusish' technoto!!!I v momenta ne govoria za smeshnicite deto hodiat na party za da se nadrusat i kato gi pusne im stava tupo i sku4no...govoria za tezi,koito nistina useshtat technoto s cialata si dusha...tezi,koito jiveiat s nego,za tezi,za koito technoto e vsi4ko,to e v tiah...
JUST TECHNO
Ама че сме раздразнителни.
Ето ти и моя отговор относно метъла:
я млъкни бе копеле гадно!!!Ако метъла e музика в която има само грачене и немелодичност то не знам в коя няма!Тва e най-истинската музика,чрез която се изразяват по непоправимо точен и съвърешенно ясен начин, мисли, чувства и емоции. Тва глупако, че ти чуваш само дране и жици не значи нищо бе педааааал!!!Тфа е най-яката музика, най-истинската,тя трябва да се почувства с всяка една част на тялото, да се усети, в мига, в който я чуеш да се изпише усмивка на лицето ти...Тя не е за тъпаци...Тя е за искренни и красиви хора...Тя те прави по-добър, чрез нея намираш себе си...

Мисля, че разбра накъде бия, така де ако не си малоумен...ok...purvo da ti kaja 4e sum momi4e...
vtoro da,ne sum maloumna...
treto niakude da vidia,kudeto i da e v tozi forum,az da sum pisala neshto PROTIV metula...mi ne nali?Sega o4akvam da mi se izvinish...rabotata e tam,4e az niamam nishto protiv nito edin muzikalen stil...bilo to metul,4alga ili kvoto i da e.Uvajavam 4ujdoto mnenie i pravoto na vseki da izbira kakuv da bude i kakva muzika da slusha.Ima super iaki techno remixi na metul par4eta i az im se kefia,taka 4e priatelu slushai si etul az she si slusham techno i she jiveem v harmonia,ok?!

GoHardeR
03-08-2006, 13:36
п.с. я ти ми обясни какво е ТУП-ТУП-ТУП-ТУП-ФИУУУУУУУУУУУУУУУУУ!!!


Az 6ti kaja! Tva izrazqva po nepovtorimo to4en i suvur6eno qsen na4in misli, 4uvstva i emocii. Tva e ne6to, koeto trqbva da po4uvstva6 s vsqka 4ast na tqloto si!
Еми съдейки по мненията на нашите приятели, този който не изпитва тези емоции докато слуша техно е по-низсш от останалите хора.ne be pi4 ne te karam da se kefish na techno-shtom ne iskash nedei...ne moga da te karam nasila.i za da izpitash tezi emocii,dokato slushash techno,triabva naisatina da usetish muzikata...a shtom tvoita predstava za techno e "Tup Tup" zna4i nikoga niama da gi usetish...ima naistina neveroiatno krasivi i 4uvstveni par4eta...sujaliavam 4e ne go proumiavash...

S8K
03-08-2006, 16:33
drum and bass,hard techno,progressive,jungle i malko gabba :D

Dr. Kazimbutt
03-08-2006, 19:11
Най-вече слушам рок, но освен това слушам малко метъл и блус. Любимите ми изпълнители са: Джими Хендрикс, Guns n' Roses, The Rolling Stones, KISS, Motley Crue и Red Hot Chili Peppers.

M@Dn3Ss
03-08-2006, 19:19
Техно, електронна и транс.

И съм крайно възмутен, че няма никое от тези в анкетата!

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-08-2006, 19:37
Каква музика лсушате? Придържате ли се само към един стил? Кои изпълнители са ви любими?



ъмм защо пише метАл?!


аве не метъл бе! Метал (уча по химия :D :-& :smt076 как го мразя тоя предмет) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


rock i metyl . srybsko obi4am sashto :P

celufan4o
03-09-2006, 16:11
Ми аз си4ко слу6ам макар 4е яко се кефа на метъла :mrgreen:

midnight...
03-09-2006, 17:19
kvo mu haresvate na toq METAl.golqma PRUDNQ e
а ти явно имаш богат речник....... ](*,) ](*,) ](*,)
п.п. пише се м-е-т-Ъ-л
как да ви го обесня по-просто?!
тфа да не ви е ламарина :!: :?:

Juicy_Lucy
03-09-2006, 18:04
ami ami amiii slu6am mn mn gothic.sy6to black,malko death i thrash..naposledak malko hardcore(zaribih se ot foruma:) )hmm..slu6am i rock-da ne zabravqme,4e liubimata mi grupa e GUNS N ROSES =)abe slu6am po malko ot vsi4ko ob6to vzeto(za metyl stava vypros) :-D ne se ograni4avam samo v 1 podstil.mislq,4e taka e nai-dobre:)))za tova ,koeto 6te si pusna mn doprinasq i nastroenieto mi v syotvetniq moment..abee... da..tova e v ob6ti linii :-D :-D :-D

i'm so excited!
03-09-2006, 20:18
ооооооооо всемогъщи ДЖИЙСЪСЕ, те ПАК почнаха да спорят за метъл.... пак, пак и отново...
абе ей хора! абе я вземете се научете да зачитате чуждото мнение бе ей простаци рошави...
като не ви харесва метъла, недейте да го слушате ве, никой не ви задължава.
метъла не е само музика, за даден човек метъла е начин на живот, на мислене, стил, изразява най-добре чувствата и емоциите и се допира най-много до душата. за друг тези неща могат да се изразяват чрез техното, за трети чрез чалгата. просто всичко е строго индивидуално. научете се най-после, че не всичко, което не ви харесва е гадно. вкус, вкус, вкус, индивидуалност, мнение, тия думички не ги ли разбрахте най-после?!?!?!!
писна ми бе. писна ми на гъзеца на мене във всяка тема да плюете по хората, само щото слушат метъл. като толкова пък не ви харесва изключвате присъствието на метъли както във форума, така и в живота, и си живеете мирно и кротко и щастливо и доволно.
айде гледайте си собствената паница и стига сте бълвали лайна.

dest
03-09-2006, 20:20
e vie kvo se karate za taq muzika :) xcasey jonesx vseki slushakakvoto si iska i kakvoto mu haresva :) nikoi stil muzika ne e po-dobur ot drugiq :)

technoto moje da e drane i jici ama e qko :P :P

mi i az slusham techno
liubimi dj: chris liebing, rush, adam beyer, marco carola, marco mailey, cave, speedy j i dr. :P :D

Cold_King
03-09-2006, 20:42
Metal най смислената музика за мен, в нея откривам всичко, което искам от музиката и не само. :lol:

celufan4o
03-09-2006, 21:07
ооооооооо всемогъщи ДЖИЙСЪСЕ, те ПАК почнаха да спорят за метъл.... пак, пак и отново...
абе ей хора! абе я вземете се научете да зачитате чуждото мнение бе ей простаци рошави...
като не ви харесва метъла, недейте да го слушате ве, никой не ви задължава.
метъла не е само музика, за даден човек метъла е начин на живот, на мислене, стил, изразява най-добре чувствата и емоциите и се допира най-много до душата. за друг тези неща могат да се изразяват чрез техното, за трети чрез чалгата. просто всичко е строго индивидуално. научете се най-после, че не всичко, което не ви харесва е гадно. вкус, вкус, вкус, индивидуалност, мнение, тия думички не ги ли разбрахте най-после?!?!?!!
писна ми бе. писна ми на гъзеца на мене във всяка тема да плюете по хората, само щото слушат метъл. като толкова пък не ви харесва изключвате присъствието на метъли както във форума, така и в живота, и си живеете мирно и кротко и щастливо и доволно.
айде гледайте си собствената паница и стига сте бълвали лайна. Напълно подкрепям тва мнение!Всеки има собствен вкус!А и за пи4а по горе Immortal e много яка група :wink:

GoHardeR
03-10-2006, 08:30
e vie kvo se karate za taq muzika :) xcasey jonesx vseki slushakakvoto si iska i kakvoto mu haresva :) nikoi stil muzika ne e po-dobur ot drugiq :)

technoto moje da e drane i jici ama e qko :P :P

mi i az slusham techno
liubimi dj: chris liebing, rush, adam beyer, marco carola, marco mailey, cave, speedy j i dr. :P :D
mi to4no v technoto niama drane i jici...
i marco mailey niama ima marco bailey

dest
03-10-2006, 11:32
e vie kvo se karate za taq muzika :) xcasey jonesx vseki slushakakvoto si iska i kakvoto mu haresva :) nikoi stil muzika ne e po-dobur ot drugiq :)

technoto moje da e drane i jici ama e qko :P :P

mi i az slusham techno
liubimi dj: chris liebing, rush, adam beyer, marco carola, marco mailey, cave, speedy j i dr. :P :D
mi to4no v technoto niama drane i jici...
i marco mailey niama ima marco bailey

znam
pravopisna greshka de

broken_girl
03-11-2006, 16:49
metal,pop-rock u punk

Sinister_Doll
03-11-2006, 16:53
metal,pop-rock u punk

Da, da! Fafla!

HereTodayGoneToHell
03-11-2006, 17:06
metal,pop-rock u punk

Ххаххахахаха, човек уби ме с тоя поп-рок :lol: Би ли ми го описала по-подробно, че тук ми се свързват най-любимият и най-омразният ми стил, та сигурно крайният продукт ще е изключително интригуващ :lol:

forrzi
03-11-2006, 17:40
кфото фана :-D
ама иначе гласувах за хип-хоп,незнам защо
иии
ЧАЛГАРИИИИИ
МРЕТЕ В КАНАФКИТЕЕЕЕЕ
8-[

Moderated by Tiffany
по точка 2 от правилника.

angel4eto_666
03-12-2006, 14:09
hip-hop,R&B,pop,retro,tehno,house[/img]

PRECIOUS^f
03-14-2006, 18:00
Vsi4ko :!: :mrgreen:

Nosfera7u
03-14-2006, 19:40
abe i az sam muzikalno prasence ama nablqgam na Gabba i Rege

03-14-2006, 20:00
Леле, най-са ми смешни хората, които казват, че слушат всичко. НЯМА ЧОВЕК, КОЙТО ДА СЛУША ВСИЧКО!

killing_loneliness
03-14-2006, 20:17
Леле, най-са ми смешни хората, които казват, че слушат всичко. НЯМА ЧОВЕК, КОЙТО ДА СЛУША ВСИЧКО!

Ами що пък да няма. Квот му пуснеш такова слушка....

03-14-2006, 20:22
Ами хайде да му пусна дискографията на The Locust и Disektion Of Korps да видим колко време ще издържи.

FikyScHetOo
03-14-2006, 21:19
Пънка е вечен!!!
Рок баладите не умират!!!
Черното превзема света!!!
Метала живее/дивее!!!
Ретрото не остарява!
Чалгата умира, а поп-а ...бързо се забравя... ](*,)

FikyScHetOo
03-14-2006, 21:21
metal,pop-rock u punk

Ххаххахахаха, човек уби ме с тоя поп-рок :lol: Би ли ми го описала по-подробно, че тук ми се свързват най-любимият и най-омразният ми стил, та сигурно крайният продукт ще е изключително интригуващ :lol:
хах май му се вика пънк-рок :lol:

rowzz
03-18-2006, 12:58
сички разновидности на черно мерно без реге.. тфа е много тъпо.. за металните говеда с кожените гащи и косища ще си замълча.. за чалгарчетата #-o [-( .. техното го уважавам но в много малка степен и то хауса..

`Death`Whore`
03-18-2006, 13:00
Wie ste kato jeni - popitat wi neshto, na koeto otgoworyt e 1 duma, a vie otgoworqt s 5 izrecheniq, koito ne sa ot znachenie.

AiKeN
03-18-2006, 18:25
slu6am Punk i malko modern rock

i'm so excited!
03-18-2006, 18:33
slu6am Punk i malko modern rock

що ли си мисля, че не слушаш пънк...
уатевър^^
аз пък напоследък все повече и повече се зарибявам по ска.....

03-18-2006, 18:36
SKA SUCKS!

i'm so excited!
03-18-2006, 18:41
за тебе съкс, за други не...

Estranged
03-18-2006, 19:06
metal,pop-rock u punk

Ххаххахахаха, човек уби ме с тоя поп-рок :lol: Би ли ми го описала по-подробно, че тук ми се свързват най-любимият и най-омразният ми стил, та сигурно крайният продукт ще е изключително интригуващ :lol:
хах май му се вика пънк-рок :lol:


айде да не му се вика пънк рок обаче...

Ххахаха... Абе въобще няма такъв филм, бе!!!

sk8_dont_h8
03-19-2006, 17:29
Punk, Ska, Oi!, Hardcore, Reggae и малко Metal Ballads

03-19-2006, 17:33
Пич преди да си слагаш текстове на Minor Threat в подписа, послушай малко песента, щото хем си сбъркал текста, хем граматиката. Да сбъркаш текст на Minor Threat и да твърдиш, че си SXE е като да си българин и да не знаеш химна...

sk8_dont_h8
03-19-2006, 17:45
Ок човече, мерси, ей сега ще го оправя....просто бързах...случва се. Просто бех написал целия втори коплет, а тоз дзвер ми вика "Подписа ви е прекалено дълъг" и го посъкратих, но ей сега ще го оправя. Радвам се, че има хора които разбират от музика :wink:
-
Ае, гостеее, де е грешката в текста бре ??? :-k

03-19-2006, 18:39
I'VE GOT THE STRAIGHT EDGE!

dragonika
03-19-2006, 20:04
Tehno vuv vsi4kite mu raznovidnosti, dance i maaalko 4alga :smt016

NiKOLAN
09-26-2006, 14:25
ДнБ хард техно габа и то напоследък само това. а и малко пънк някакъв :), но малко!