PDA

View Full Version : Za kvo trqq si nqkaf super otrakan,za da te haresvat h0rata



sviti4ko_f
03-05-2006, 11:30
E az tova ne moga da go razbera-kvo da napraq az sq,4e po rojdenie sam si malko po-pritesnitelna,ne sam nahakana i ne vinagi praq tva,koet iskam. Tva prai li ma zagubena,a?? Ina4e sam priqten 4ovek,no prosto ne sam nqkoq s velikoto samo4uvstvie i kvo ??? Nqkoi ne6ta ne moa gi razbera-nqma da sa praq na nqkva det ne sam 6toto sa polu4ava sme6no prosto-cakata e da si estestven,a kat sam estestvena koi ma haresva-nikoi. 6to? 6toto ne sam nqkoq prevzeta i s golemite fasoni i ne sam ot "otrakanite". Pfff,naprao golqma tapnq !

ckeuT4eTo_f
03-05-2006, 11:36
Am da ti kaja i az sum malko taka.. ve4e ne mn de ama.. prosto budi sebe si i da ne ti dreme ;)

spokx
03-05-2006, 11:43
Ами бъди такава каквато си!!!И няма да се притесняваш че никой не та харесва,за всеки влак си има пътници...И аз не сам мно отракан,но тва се учи ако го искаш ест. :) :) :-) УспеХ! Мацка!

egrgergetge
03-05-2006, 11:46
е,и аз бях малко по-притеснителна..и сега съм малко на моменти,но да ти кажа аз лично не понасям така наречените "известни" в даскалото или някъде другаде... :smt013 обикновено тези с вирнатия до небесата нос са истинските загубеняци според мен! :wink: самочувствие без покритие в 99 %...изживявайки се като нещо над теб,че са благословени от съдбата ли...хаха смешници пълни :mrgreen: да не ти пука!бори се за идеалите ти,бъди амбициозна,учи и ще постигнеш много повече от тях! :wink: тогава ти ще ги гледаш от високо!
искам да видя някой ден как ще ги поочука живота...
аз лично гледам на такива с насмешка!смяла им съм се в лицата на някои такива и да видиш как подвиват опашка :) те са изкусвтвени същества без своя индивидуалност,а ти си различна,ти си себе си..ти си естествената..какво по-хубаво от това? :wink: радвай се на живота и не се задълбочавай да му мислиш много...след време и те ще си носят кръста на гърба :wink:

03-05-2006, 12:04
ХаХа Еми като не си отракана твой си проблем :-D Ха абе споко просто бъди себе си се някой ще те хареса!Успех! :D

teenkopele
03-05-2006, 12:45
Бъди себе си. Това, че някои хора не те харесват да не ти пука. Не можеш да се харесаш на всички.
Бъди естествена..няма начин някой да не те хареса.
В момента може би е така, хората не те харсват такава,каквато си, защото не си в подходящата компания.
Замисли се.:)
Успех. :wink:

03-05-2006, 14:36
амиииии и аз съм бил така едно време и после си дадох сметка, че живота си е за мен, а не за другите и престанах да се притеснявам от тях...


който ме познава ще потвърди...

При мен е същото. Просто гледаш да си живееш така, както ти харесва /естествено без да пречиш на някой с това/ и не се замисляш чак толкова за това "ами ако направя това, те кво ли ше си помислят..." Опитай. Действа O:)

midnight...
03-05-2006, 16:22
ми мога да ти кажа, че не всички трябва да се харесваме
има си хора и хора
това, че просто не си намерила точните...време се иска
живей си живота НЕ под направление на "готините"
това според мен е по-добрият избор

xOtkiSsSs
03-05-2006, 16:29
Бъди себе си. Това, че някои хора не те харесват да не ти пука. Не можеш да се харесаш на всички.
Бъди естествена..няма начин някой да не те хареса.
В момента мое би е така, хората не те харсват такава,каквато си, защото не си в подходящата компания.
Замисли се.:)
Успех. :wink:
mhm mn tochno kazano:) =D>

03-05-2006, 16:41
амиииии и аз съм бил така едно време и после си дадох сметка, че живота си е за мен, а не за другите и престанах да се притеснявам от тях...


който ме познава ще потвърди...
мда...точно..иначе и аз колко
сдухана бях едно време ау..ужас :lol:

'wan`a`doo'
03-05-2006, 20:03
Е все шси намериш компанийка,дет си допадате и то така тръгва си4ко...нема се плашиш копеле :lol:

aBeP4eTo
03-05-2006, 20:07
Аз бих ти дала само един съвет...
Бbди себе си, защото има много други хора! Най-важното е да държиш на личното си мнение и да уважаваш както себе си така и хората около теб. ;-) :mrgreen:

gabba_queen
03-05-2006, 20:39
hahahaha we hora vajnoto e da se kefi6 na jivota i da grabi6 s palni 6epi ot udovolstviqta i zabranenite ne6ta....i da bade6 sebe si a ne da sduhva6 postata! vajnoto e da ne si nekav tap fe6anqk..6toto tva e ravnosilno na pozior i sme6nik! ANTI-FASHION RULES! ae slu6aite gabba i se obi4aite :D :smt005

Iliqn4eto
03-05-2006, 20:49
защо трябва все да се съобразяваме с другите,някои прави ли го за нАс-рядко ,нали.. а и както някои каза -тези надутите са без покритие:)просто мама и тати имат пари и те се гордеят.. а не са постигнали нищо в този живот със собствени усилия:)може би сега си в такъв момент,че да не те забелязват,всеки има такива мигове,но всичко ще отшуми и ще си намериш яки приятели ;) гаранция ..:)
Просто бъди Себе Си:)

pepityYy
03-06-2006, 21:05
E az tova ne moga da go razbera-kvo da napraq az sq,4e po rojdenie sam si malko po-pritesnitelna,ne sam nahakana i ne vinagi praq tva,koet iskam. Tva prai li ma zagubena,a?? Ina4e sam priqten 4ovek,no prosto ne sam nqkoq s velikoto samo4uvstvie i kvo ??? Nqkoi ne6ta ne moa gi razbera-nqma da sa praq na nqkva det ne sam 6toto sa polu4ava sme6no prosto-cakata e da si estestven,a kat sam estestvena koi ma haresva-nikoi. 6to? 6toto ne sam nqkoq prevzeta i s golemite fasoni i ne sam ot "otrakanite". Pfff,naprao golqma tapnq !
HEiIi!!!BE yourself.... Mnogo dobre mi e poznato tva kadeot kazvash za naperenite momi4ena deto vsy6tnost sa piKli deto ne predstavlqvat ni6to(povecheto sa taka)KVo ti pyka BE?TrqA DASI imash sobstven still,a ne da se pravish nq nqkoia si za da e haresat drugite...ne mojesh cql jivot da si nqkoi drug...ako moje to e vremenno !!!good luCk

anonymous464110
03-06-2006, 22:08
1.nikoi ne haresva muhliovcite
2."otrakan" za edni e "pulen tapak" za drugi.i obratnoto.istinata e 4e kakuvto i da si vinagi 6te ima opredelena grupa hora koito da ti simpatizirat i druga,koqto da smqtat 4e si sme6nik.

fti4ka
03-07-2006, 08:32
da znae6 4e tova 4e si pritesnitelna samo 6e ti pre4i v jivota.. kolkoto po-rano go osuznae6 tolkova po-dobre..

03-07-2006, 09:18
ъъм....защото ако си сдухан и тъп,
никой няма да се заинтересова даже
от така богатата ти душевна култура?
ти как мислиш :-k

Dr. Kazimbutt
03-07-2006, 10:13
амиииии и аз съм бил така едно време и после си дадох сметка, че живота си е за мен, а не за другите и престанах да се притеснявам от тях...


който ме познава ще потвърди...
мда...точно..иначе и аз колко
сдухана бях едно време ау..ужас :lol:
Май всички сме били така...

egipetska_princesa
03-08-2006, 23:04
az imam podoben problem.i toi se zadylbo4ava ako ne se lekuva(pone pri men stana taka).osobeno kato se premestih v drug grad.edinia variant e da trygne6 na psihoanalitik(ako imate vazmojnost razbira se(ako izbere6 tozi variant vse pak vnimavai na kogo 6te popadne6 :-s -da ne e nqkoi koito 6te te nabufka s mnogo lekarstva- ne iska6 da se 4uvstva6 kato piano zombi vse pak,nali :smt030 )),a drugiqt e da stegne6 iumruci,da hvane6 me4a :smt027 ....i sama da zapo4ne6 promenite v sebe si....den sled den,stypka po stypka.(tva e vse edno se zahva6ta6 da u4i6 sama english :-({|= -pone za men e ne6to takova) :mrgreen: e uspeh i ne se otklonqvai ot celta si :smt072:wink: :lol:

angel4eto_666
03-15-2006, 21:00
i az biah taka ,gaje vse o6te sam na momenti ,no zavisi ot situaciata,no kakvo pre45i tva za da te haresvat mom4etata ako za tva pita6,sia moje da ne sa smata krasota ,no vse pak nie ne jiveem za da sma krasivi spoko 6te doide moment akakto i na men ot4asti xaxxxaa

NiKOLAN
09-26-2006, 14:23
ANTI-FASHION RULES! ae slu6aite gabba i se obi4aite :D :smt005