PDA

View Full Version : smeshnici



03-05-2006, 12:04
abe vie ste mnogo glupavi be.sichkite v toq forum.puskate nekvi izmisleni temichki i ochakvate pomosh ot hora koito dori ne poznavate.mislite li che te shte vi pomognat poveche ot horata do vas.ochakvate suveti ot hora koito ne znaete kakvi sa.vslushvate se v suvetite i dumite im bez da znaete dali tva e pravilnoto reshenie.ako nqmate priqteli-spravqite se sami,a ne da iskate pomosht ot nepoznati.ako imate priqteli-iskaite pomosht i sutveti ot tqh a ne ot nekvi horica tuka.basi zabludenite deto ste vsichkite..nqmam dumi za vas be hora..leko glupavichki ste :!:

IdontGiveaFuck
03-05-2006, 12:11
По някаква случйност и ти пишеш в този форум :D Щом знаеш колко сме тъпи,явно следиш редовничко :D
Не виждам какво лошо има да попиташ някой за съвет?Никъде не е казано,че не пременно трябва да постъпиш както са ти казали?А ако човек като се почувства самотен и "изоставен" и има желание да поговори с някой?Понякога е най-добре да се разкриеш пред непознат...защото не ти пука какво ще си помисли той,пък и туко виж ти помогнал,нали?А щом сме толкова тъпи и не ти харесваме просто натисни Х-чето най-горе на страничката и не влизай повече!Някой да те кара на сила да си тук ?

kotence_f
03-05-2006, 12:34
mi i az mnogo mneniq ne haresvam ama prosto ne se vslu6vam v tqh .. puk i naistina ne e zadaljitelno da slu6a6 kakvo ti kazva vseki ... kolkoto pove4e mneniq 4ue6 tolkova po dobre,nezavisimo dali te 6te ti pomognat ili ne .. 6toto moje6 da se zablujdava6 za ne6to ama kato vidi6 mneniqta na drygite i tova kakvo te mislq moje i ti samiqt da se zamisli6 dali ne gre6i6 za ne6to i taka natataka ....

macka123
03-05-2006, 12:46
nqkoi da te kara na sila da sedi6 tuka?ne!!!!!togava otpuskai ru4nata i da te nqma

SummeRLove08
03-05-2006, 12:50
На мен са ми помагали и тожа ме радва. :D

white_chik
03-05-2006, 15:30
ima sitacii,v koito mnenieto na nepoznat e mnoo po-stoinostno,a i kolkoto pove4e mneniq 4ue6 tolko po-dobre 6e preceni6 kvo e nai-pravilnoto

03-05-2006, 15:41
pro4el sum samo 2 3 temi4ki i tova mi stiga.sulzlivi istorii prostotiiki are molq vi se.ako si mislite 4e da spodeli6 na edin nepoznat e po dobre otkolkoto da spodeli6 na nqkoi blizak.. [-X abe..

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-05-2006, 16:33
abe vie ste mnogo glupavi be.sichkite v toq forum.puskate nekvi izmisleni temichki i ochakvate pomosh ot hora koito dori ne poznavate.mislite li che te shte vi pomognat poveche ot horata do vas.ochakvate suveti ot hora koito ne znaete kakvi sa.vslushvate se v suvetite i dumite im bez da znaete dali tva e pravilnoto reshenie.ako nqmate priqteli-spravqite se sami,a ne da iskate pomosht ot nepoznati.ako imate priqteli-iskaite pomosht i sutveti ot tqh a ne ot nekvi horica tuka.basi zabludenite deto ste vsichkite..nqmam dumi za vas be hora..leko glupavichki ste :!:

hahah mi shtom pishesh u foruma na4i i ti si glupav :) pa i kato ne ti iznasa se iznasqi !!! :smt019

celufan4o
03-05-2006, 20:22
Ми 4естно казано понякога съветите от непознати са по полезни \:D/ така 4е STFU !!

ProstoAz
03-05-2006, 20:39
Точки 2 и 11 от правилника!
Благодаря!