PDA

View Full Version : TaToo



In4iTu_
03-05-2006, 12:18
Извинявайте, ако темата се повтаря, предварително O:) Та..въпросът ми е, как е по добре:
-да си направя временно тату вкъщи с къна,един приятел си направи с някви шаблони, ама не знам дали не е опасно..
-да отида при професионалисти да ми направят временна т.е. за около 3 месеца..
Ако можете да ми кажете и колко ще ми излезе това удоволствие, ако отида в студио :)

macka123
03-05-2006, 12:31
po dobre e pri profesionalist.i cenata zavisi ot mnogo ne6ta.kato goleminata na tatosa vida mi i pro4ee

GoHardeR
03-05-2006, 12:58
emi ne kanata ne e vredna,oba4e se burzo se maha...
ina4e vremenna po-dobre si napravi liatoto na moreto napr....ne sa skupi do kolkoto znam ama kakto kaza 4oveka pr mene zavisi ot tattoosa...

InSOMnIAaa
03-05-2006, 13:13
emi s kana sa bokluci po dobre da si kupish duvka party i si lepnesh edna ot kolko si praish s kana ...... a ima vremenni koito sushto se pravqtt s mashinkaa i izchezvat za 4-5 godinii i ako ne te zadovolqvat nito eidn ot dvata vida si naprai edin tattos kak si trea :) \:D/

`Death`Whore`
03-05-2006, 18:55
Временните татуировки са за около година. Има тема, ама мързел, та мързел. Там един юзър обясни защо са вредни. А къната е полезна.

Mystery
03-06-2006, 13:50
И аз съм на мнениеот, че е по-добре да си я направиш при професионалист. Трайността е по-голяма просто. Цената зависи от качеството, трайността и големината.