PDA

View Full Version : fon dio teni



03-05-2006, 12:50
kajete burje vsi4ki fon dio teni za koito se se6tate,koito sa antibakterialni ,ne pri4inqvat pupki,komedoni i tem podobni i vuob6te ste dovolni.kato cqlo za problemna koja ! mnogo 6te mi pomognete:)

GoHardeR
03-05-2006, 13:00
hm...az ne moga da ti pomogna takiva neshta ne upotrebiavam

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 10 от правилника!
Благодаря!

InSOMnIAaa
03-05-2006, 13:08
na bourjois poe4eto sa takia

TSecret
03-05-2006, 13:59
na mahnattan ima antibakterialna seriq i e mnogo hubava!

03-05-2006, 14:02
от Фон дю тен на Тези Макри ефтините най-много да станеш като краставица :
Avon , oriflame, Manhatan , u още 1000 такива ...

ИСТИНАТА е Este lauder ... Струва 80 лева .
Той е и на основата на крем ... и така ти лекува лицето

sladkoto`f
03-05-2006, 14:17
xaxa mili4ka tozi na este lauder..6to kazvat 4e e dobur e dobur no cenata e prosto....strahotna :lol: xaxa ta zna4i az dosega sum polzvala kakvi li ne fondioteni-kato po4ne6 ot orifleim,mine6 prez manhatuni si4ki koito se seti6 vklu4itelno i na vichy koito se slavqt kato edna ot nai dobrite marki medicinska kozmetika, no sus vsi4kite fondioteni sum se 4uvstvala vse edno sum sus maska na liceto i deistvitelno taka stoi plus tova kakto e pri men primerno s akne tova super mnogo mu vredi za6toto pri akneiti4na koja nai vajnoto e tq da e non stop 4ista za da se predotvrati masnata sekreciq i zapu6vaneto na porite vode6to do o6te pove4e pupki i mrusotii po liceto ti! zatova ako naistina iska6 da ima6 hubavo lice :vseki mesec hodi na kozmetik da ti po4istva liceto, redovno si go po4istvai sus po4istva6ti gelove primerno, podhranvai kojata na loceto sus kremove bogati na vitamin c-6te podeistva dobre,pravi si maski ot vreme na vreme kogato ima6 vuzmojnost ...sry malko se pootplesneh-stignahme do samiq fon dio ten az toku 6to si kupih fon dio tena na aven-avene couvrance correcteur de teint-prodava se v aptekite v 4 ili 5 tona e i struva okolo 25 lv ako ima6 vuzmojnost tova e edin naistina mnogo dobur fondioten za6toto popiva strahotno i stoi ujasno estestveno na liceto ti pravi go meki4ko,pokriven e i pridava cvqt:) \:D/ tova naistina e nai dobriqt fondioten ot vsi4ki koito sum polzvala dosega :P nadqvam se da sum bila polezna aide cunki O:)

TSecret
03-05-2006, 15:18
Гост ti mai ne si sas si4kiq si... ako sravniava6 manhattan s oriflame ne si za tuka!!! avon i oriflame sa bokluci no v nikakav slu4ai nedei da govori6 4e kozmetikata ot roda na manhattan,revlon,lumene,bourjois,loreal i tn sa evtini-tova e srednata klasak ozmetika koqto niakoi dori ne mogat da si pozvolqt az pozlvam takava kakto i vis6a kozmetika-verno e 4e estee lauder,dior,versace,channel sa na milioni godini rastoqnie ot loreal primerno no razberi 4e zza edin fon du ten i senki na chennel nikoi roditeli rabotqt cial mesec a steq pari se pla6tat dosta po nujni ne6ta ot kozmetika!!! neka ne se pravim na golqmata rabota po tozi na4in!

03-05-2006, 15:42
Гост ti mai ne si sas si4kiq si... ako sravniava6 manhattan s oriflame ne si za tuka!!! avon i oriflame sa bokluci no v nikakav slu4ai nedei da govori6 4e kozmetikata ot roda na manhattan,revlon,lumene,bourjois,loreal i tn sa evtini-tova e srednata klasak ozmetika koqto niakoi dori ne mogat da si pozvolqt az pozlvam takava kakto i vis6a kozmetika-verno e 4e estee lauder,dior,versace,channel sa na milioni godini rastoqnie ot loreal primerno no razberi 4e zza edin fon du ten i senki na chennel nikoi roditeli rabotqt cial mesec a steq pari se pla6tat dosta po nujni ne6ta ot kozmetika!!! neka ne se pravim na golqmata rabota po tozi na4in!

Момче съм и се занимавам с това за това ти давам съвет ... Момичето пита за фон дю тен .. за мене това е супер тъпо момичетата да си слагат фон дю тен ... то само като се замислиш тва задръства порите ... а за манхатън това наистина много задръства порите ... bourjois това е добра фирма ...
Според мен момичето да си купи едно хубаво кремче вместо да дава всеки месец по 25 лева да се клепа с фон дю тен ... едно от най-добрите са Darphin ...
Ако не да си земе 1 тестерче и да види как действа ...
Иначе по добре е да си слага антибактериална пудричка която струваше май 16 лева ...

03-05-2006, 16:44
dobre togava kajete mi na bourjois fon dio ten ,kato e hubava markata,i az sum 4uvala taka.Zna4i otnosno malkiq spor koito se razrazi tuka i az ne sam ot horata det moat da si pozvolqt tolkoz 4ak skupi ne6ta.opitvam se da namerq vuzmojno nai dobroto ot tiq marki loreal,bourjois,i tn.i zatui pitam i vas az ne polzvam 4esto fon dio ten ,no iskam da si zema nqkoi hubav kogat se slu4i da si slagam.manhattan bqh polzvala ne be6e lo6..ma nz.kajete vie.sq si subiram pari4ki i se sa 4udq kuf da go tursq toq fon du ten.......vajnoto e da e antibakterialen .to nqma kak da ne zapu6va porite spored mene ,no da ne nqkuf dolnoproben :@

03-05-2006, 17:47
ami ei toq l`oreal infaliable ima li otzivi.det 16 h izdarja

TSecret
03-05-2006, 20:16
neznam za antibakterialen no na max faktor za mnogo hubavi-az sam polzvala na mnogo marki no tezi na max faktor sa nai dobrite osven ako ne govorim za dior(tam e drugo ne6to)..
a kolkoto do gosta verno e za darphen 4e e mnogo hubava kozmetika no dokolkoto znam e samo bqla kozmetika-losiona za po4istvane na grim e super i ostanalite ne6ta de...

BroKeN^DreAmZ`f
03-06-2006, 09:17
Antibakterialen ima na Manhatan az sym s nego v momenta :) hubav e...ama nqma golqmo pokritie de :P

agata
03-08-2006, 13:16
Момче съм и се занимавам с това за това ти давам съвет ... Момичето пита за фон дю тен .. за мене това е супер тъпо момичетата да си слагат фон дю тен ... то само като се замислиш тва задръства порите ... а за манхатън това наистина много задръства порите ... bourjois това е добра фирма ...
Според мен момичето да си купи едно хубаво кремче вместо да дава всеки месец по 25 лева да се клепа с фон дю тен ... едно от най-добрите са Darphin ...
Ако не да си земе 1 тестерче и да види как действа ...
Иначе по добре е да си слага антибактериална пудричка която струваше май 16 лева ...

Не знам "Гост"-е с какво се занимаваш, но това изказване ме хвърля в :shock: Точно Фон дьо тена и нещото, което предпазва порите от замърсяване на кожата. Добрите ФДТ са с гъбеста структура и не позволяват да навлизат замърсителите в порите, но не пречи на потта и себума да излизат. В същото време контролират секрецията на мастните жлези! А пудра сложена направо върху кожата е сегурен начин порите да се запушат и да се отгледаме едно добро поколение черни точки :twisted: .
Понеже и аз "с това се занимавам" професионално, бих ти препоръчала първа добро почистване,след това грим. Подробности на ЛС :mrgreen:

03-10-2006, 16:34
L'Oreal Infallible,вчера си го взех и ми харесва.

stel4eto__
03-10-2006, 16:47
Az polzvam fon dio ten mnogo rqdko i za tova ne sma si vzela nqkakav skap,a edin na Oriflame za6toto bqh 4ula dobri otzivi za nego i sega ve4e sam go polzvala nqkolko pati i mnogo mi haresva,naistina dosta dobre pokriva,no mai ne e antibakterialen.Ne znam ako iska6 go probvai. :wink:

S_L_A_D_U_R_K_A
03-12-2006, 19:19
Аз нямам проблеми с кожата и слагам фон дьо тен само да ми е много черна кожата (най-тъмните си избирам)! Ходих на солариум но ми казват всички, че се появява рак на кожата та от този фон дьо тен дето използвам Impala 6 nomer напоследък са започнали да ми се появяват ужасни петна, а всеки ден си мия лицето и го почисвам с 1000000 лосиона преди да си го сложа и като се прибера веднага :cry:

03-13-2006, 22:16
kratko, to4no i qsno - loreal ideal balans

SLaDkO_Mi6Le
03-13-2006, 22:21
аз пък бих ти препорачала нa AVON някои от сериите за фондьотени!!:) пробвай аз вече година ползвам само техните и не сам имала проблеми!!:)

agata
03-14-2006, 07:37
Az polzvam fon dio ten mnogo rqdko i za tova ne sma si vzela nqkakav skap,a edin na Oriflame za6toto bqh 4ula dobri otzivi za nego i sega ve4e sam go polzvala nqkolko pati i mnogo mi haresva,naistina dosta dobre pokriva,no mai ne e antibakterialen.Ne znam ako iska6 go probvai. :wink:

Антибактериален е Вижънс на Орифлейм! :!:

stel4eto__
03-17-2006, 19:16
Az polzvam fon dio ten mnogo rqdko i za tova ne sma si vzela nqkakav skap,a edin na Oriflame za6toto bqh 4ula dobri otzivi za nego i sega ve4e sam go polzvala nqkolko pati i mnogo mi haresva,naistina dosta dobre pokriva,no mai ne e antibakterialen.Ne znam ako iska6 go probvai. :wink:

Антибактериален е Вижънс на Орифлейм! :!:
ok,samo deto moq ne e Visions ili tam kakto se pi6e :wink:

krisi_sl
03-18-2006, 14:27
на L`oreal са добри с такъв съм и съм доволна :D

Mystery
03-18-2006, 16:25
Както каза и Taina{} Manhattan имат точно такава серия. Аз съм с MaxFactor и съм също много доволна. Нямям никакви проблеми, въпреки че го използвам рядко, защото не ми се налага. На Estee Lauder също са много хубави.

korabiika
09-01-2010, 10:25
от Фон дю тен на Тези Макри ефтините най-много да станеш като краставица :
Avon , oriflame, Manhatan , u още 1000 такива ...

ИСТИНАТА е Este lauder ... Струва 80 лева .
Той е и на основата на крем ... и така ти лекува лицето Molqte kajimi cqloto ime na tozi fon diu ten Este lauder i dai nqkoq snimka za da go vidq i otkade moga da si go kupq dai po pulna informaciq zaintriguva me :grin: zapushva li porite i izlizat li pupki ot nego zashtoto as imam malko po liceto i sam sus chustvitelna koja i pod nego trqbvali da slagam neshto drugo ili napravo da go nanesa ako da spodeli ti kakvo slagash 4akai 4e se otnesoh :D blagodarq prebvaritelno .. IZVINETE 4E PISHA TAKA OBACHE KOMPA E SCHUPEN :)

kalpazanka
09-01-2010, 10:33
Кирилицата е задължителна!
Не вдигай стари теми!